امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین امتیازات Sherlock Holmes: Devil's Daughter منتشر شد | مثل همیشه متوسط!
اولین امتیازات Sherlock Holmes: Devil's Daughter | مثل همیشه متوسط!
[تصویر:  sherlock-holmes-the-devils-daughter.jpg]
تنها 7 ساعت تا انتشار عنوان Sherlock Holmes: Devil's Daughter باقی مانده است و اکنون شاهد اولین نمرات این عنوان هستیم. طبق اولین نقدهای بازی، باز هم با یک Sherlock Holmes متوسط دیگر روبه‌رو هستیم. این عنوان تا چند وقت دیگر میهمان کنسول‌های PS4، Xbox One و PC خواهد بود. لازم به ذکر است که Devil's Daughter از قفل دنوو استفاده می‌کند.

Playstation Universe
80
نقل‌قول: دقیقا مشابه نسخه‌های قبل. تنها تفاوت در آن است که ماجراجویی در لندن ویکتوریایی هیچگاه تا این حد سرگرم‌کننده نبوده است.

VideoGamer
70
نقل‌قول: یک عنوان ماجراجویی (Adventure) آراسته با بخش‌های منسجم؛ درست مانند دو عنوان قبلی این سری.

Push Square
70
نقل‌قول: Devil's Daughter تمرکز بیشتری برروی داستان دارد. این بازی شما را در ماجرای بزرگی قرار می‌دهد که با روش‌های رضایت‌بخشی قابل انجام است. برخی از مراحل کلیدزنی بعد از مدتی خسته‌کننده می‌شوند و سیستم انتخاب‌ها هم چندان قابل‌توجه نیست، اما در کل این بازی سرگرم‌کننده است.

God is a Geek
65
نقل‌قول: Devil's Daughter در همه‌ی بخش‌ها متوسط عمل کرده‌است و تقریبا هیچ عملکرد چشم‌گیری در آن قابل‌مشاهده نیست. این بازی یک مهره‌ی نامأنوس در این سری است. 

Game Spew
60
نقل‌قول: چیزی که در این بازی ارائه شده‌ همان عنوان قبلی در قالب یک کت جدید (برای Sherlock Holmes) و بدنی تنومند و چهره‌ای زمخت از شرلوک هولمز است که تلاش می‌کند شخصیت خشک و بی‌روح شرلوک را پنهان کند؛ تلاشی که نافرجام باقی می‌ماند.

TheSixthAxis
60
نقل‌قول: داستان بازی قدرتمند است. اگر از غیرعادی بودن داستان شرلوک، چشم‌پوشی کنیم. مجموعه‌ی المان‌ها و Mini Gameهای بازی هم به خوبی از آب در آمده‌اند و شما را با حدس و گمان‌هایتان درباره‌ی بخش‌های بعدی بازی تنها می‌گذراند.

gamespot
60
نقل‌قول: Sherlock Holmes جدید یک بازی کارآگاهی فوق‌العاده است، اما غرق‌شدن بازی در تعداد بی‌شماری از مشکلات فنی و تلاش متوسط سازندگان در به وجود آوردن صحنه‌های اکشن واقعا شرم‌آور است.

WCCFtech
74
نقل‌قول: با کمی ایجاد کمی اصلاحات و تغییرات، شرلوک هولمز می‌تواند به فرمولی استاندارد برای عناوین ماجراجویی (Adventure) آینده تبدیل شود. اگرچه دست‌یابی به چنین گیم‌پلی متنوعی برای هر عنوانی آسان نیست. این بازی به شدت به طرفداران شرلوک هولمز و عناوین ماجراجویی توصیه می‌شود.

متای بازی
[تصویر:  wnk_capture.png]

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
عجب! برخی نظر ها به شدت منو گیج می کنه!!

نقل‌قول: در تلاش است تا شخصیت خشک شرلوک را پنهان کند

عجیبه! مگه انتظار دارن شرلوک بیاد بشه شخصیت اصلی GTA؟ ذات یه کارآگاه خوب این جوریه! ولی نمی دونم کجای این شخصیت خشک هست! قبول دارم خیلی مثل بقیه نمی تونه برای یه گیم جذاب باشه! ولی بازم بهش بگیم خشک اصلاً وجودش زیر سوال می ره! حالا شاید بازی خشک جلوه ش بده ولی ایشون انگاری کلاً با این شخصیت مشکل دارن!
بازی به نظرم چندان عالی نیست ولی پرونده ها، مراحل، پیشرفت گرافیکی بازی و برخی شخصیت های جدید و معماهای بسیار جالب سری همچنان منو به تجربه این بازی ترغیب می کنن! واقعاً انتخاب مجرم که توسط انتخاب های بازیکن انجام می شه واقعاً جالبه و بازیکن احساس می کنه که واقعاً خودش اون شخصیت رو به دست قانون سپرده و اگه اشتباه کرده باشه چی؟ و همچنین تصمیم در سپردن مجرم به دست قانون و یا فراری دادنش از قانون به شدت جالب هست! وقتی مجرمی به نظر واقعاً گناهکار نمیاد و کاری که کرده یا حق بوده یا در شرایطی قرار داشته که مجبور بوده واقعاً جالب هست!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(06-10-2016, 10:57 PM)You Never Win نوشته است: عجب! برخی نظر ها به شدت منو گیج می کنه!!

عجیبه! مگه انتظار دارن شرلوک بیاد بشه شخصیت اصلی GTA؟ ذات یه کارآگاه خوب این جوریه! ولی نمی دونم کجای این شخصیت خشک هست! قبول دارم خیلی مثل بقیه نمی تونه برای یه گیم جذاب باشه! ولی بازم بهش بگیم خشک اصلاً وجودش زیر سوال می ره! حالا شاید بازی خشک جلوه ش بده ولی ایشون انگاری کلاً با این شخصیت مشکل دارن!
بازی به نظرم چندان عالی نیست ولی پرونده ها، مراحل، پیشرفت گرافیکی بازی و برخی شخصیت های جدید و معماهای بسیار جالب سری همچنان منو به تجربه این بازی ترغیب می کنن! واقعاً انتخاب مجرم که توسط انتخاب های بازیکن انجام می شه واقعاً جالبه و بازیکن احساس می کنه که واقعاً خودش اون شخصیت رو به دست قانون سپرده و اگه اشتباه کرده باشه چی؟ و همچنین تصمیم در سپردن مجرم به دست قانون و یا فراری دادنش از قانون به شدت جالب هست! وقتی مجرمی به نظر واقعاً گناهکار نمیاد و کاری که کرده یا حق بوده یا در شرایطی قرار داشته که مجبور بوده واقعاً جالب هست!
خب اینجا منظور از خشک بیشتر به بی‌روح بودنش برمی‌گرده (به مطلب اضافه شد!). خشک داریم تا خشک. شخصیت بوکر دویت در بازی Bioshock Infinite نمونه ی بارز ـه یه کارآگاه خشک، اما شدیدا جذابه. بعضی بازی ها همینطوری یه شخصیت خشک، بدون هیچگونه پرداختی تحویل آدم میدن و انتظار دارن باهاش ارتباط برقرار کنیم.
در ضمن به نظر من شرلوک هولمز باید یکم باحال تر باشه. مثل همون شرلوک هولمزی که آقای رابرت جونیور (بقیه ی اسمش یادم نیست!) تو سری فیلم های سینمایی این شخصیت ارائه داده؛ شوخ طبع، عجیب و کله شق ...
بازی هم برای طرفدارای بازی های کارآگاهی گزینه ی خوبی ـه ولی همچنان طرفدارای این سبک باید در حسرت عنوانی در سطح L.A Noire بمونند.
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(06-10-2016, 11:08 PM)Devil Prince نوشته است:
(06-10-2016, 10:57 PM)You Never Win نوشته است: عجب! برخی نظر ها به شدت منو گیج می کنه!!

خب اینجا منظور از خشک بیشتر به بی‌روح بودنش برمی‌گرده (به مطلب اضافه شد!). خشک داریم تا خشک. شخصیت بوکر دویت در بازی Bioshock Infinite نمونه ی بارز ـه یه کارآگاه خشک، اما شدیدا جذابه. بعضی بازی ها همینطوری یه شخصیت خشک، بدون هیچگونه پرداختی تحویل آدم میدن و انتظار دارن باهاش ارتباط برقرار کنیم.
در ضمن به نظر من شرلوک هولمز باید یکم باحال تر باشه. مثل همون شرلوک هولمزی که آقای رابرت جونیور (بقیه ی اسمش یادم نیست!) تو سری فیلم های سینمایی این شخصیت ارائه داده؛ شوخ طبع، عجیب و کله شق ...
بازی هم برای طرفدارای بازی های کارآگاهی گزینه ی خوبی ـه ولی همچنان طرفدارای این سبک باید در حسرت عنوانی در سطح L.A Noire بمونند.
آها! بله شخصیت خشک واقعاً برای بوکر مناسب بود! ولی برای شرلوک به نظرم یه خورده زیاد هست! واقعاً این شخصیت بدون پرداخت نیست! گذشته، آینده، احساسات و تفکراتش کاملاً مشخصه و کارهایی که می کنه رو واضح توضیح می ده! واقعاً شرلوک رو خشک توصیف کردن از نظر بنده اشتباهه! این شخصیت فراز و نشیب ها، احساسات و تفکرات زیادی در ماجراها و کارهاش داره و این داستان واقعاً یکی از بهتریناش هست! منظورم ماجرای Devil's Daughter هست!
چنین بازی در مقایسه با L.A Noire واقعاً ضعیفه قبول دارم! ولی بازم در چنین مدتی که کمبود چنین بازی هایی حس می شه واقعاً عالیه! گرافیک خوب، توانایی انتخاب داشتن، معماها خیلی جذاب نیست! اینو قبول دارم! ولی داستان واقعاً دیدنی و غافل گیر کننده ست! گرچه مقایسه L.A Noire با این همچنان کامل درست نیست! اون جهان باز بود! در حالی که این نیست! تقریباً سند باکس هست!
پاسخ
(06-10-2016, 11:16 PM)You Never Win نوشته است:
(06-10-2016, 11:08 PM)Devil Prince نوشته است:

آها! بله شخصیت خشک واقعاً برای بوکر مناسب بود! ولی برای شرلوک به نظرم یه خورده زیاد هست! واقعاً این شخصیت بدون پرداخت نیست! گذشته، آینده، احساسات و تفکراتش کاملاً مشخصه و کارهایی که می کنه رو واضح توضیح می ده! واقعاً شرلوک رو خشک توصیف کردن از نظر بنده اشتباهه! این شخصیت فراز و نشیب ها، احساسات و تفکرات زیادی در ماجراها و کارهاش داره و این داستان واقعاً یکی از بهتریناش هست! منظورم ماجرای Devil's Daughter هست!
چنین بازی در مقایسه با L.A Noire واقعاً ضعیفه قبول دارم! ولی بازم در چنین مدتی که کمبود چنین بازی هایی حس می شه واقعاً عالیه! گرافیک خوب، توانایی انتخاب داشتن، معماها خیلی جذاب نیست! اینو قبول دارم! ولی داستان واقعاً دیدنی و غافل گیر کننده ست! گرچه مقایسه L.A Noire با این همچنان کامل درست نیست! اون جهان باز بود! در حالی که این نیست! تقریباً سند باکس هست!
من بازی رو انجام ندادم و نظری درباره ی این شخصیت در عرصه ی بازی ها نمی تونم بدم، ولی در کل شخصیت شرلوک هولمز که خودش یکی از باحال‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت هاست و این غیر قابل انکاره ولی هرچقدر هم که یک شخصیت روی کاغذ قوی و محبوب باشه، اگه درست تو بازی پیاده سازی نشده باشه، شخصیت خوبی از آب در نمیاد. همون طور که گفتم من بازی های SH رو تجربه نکردم و نظر شخصی نمیدم ولی اون چیزی که از نقدها بیرون میاد حاکی از اینه که با شرلوک چندان خوبی مواجه نیستیم.
نقل‌قول: این داستان واقعاً یکی از بهتریناش هست! منظورم ماجرای Devil's Daughter هست!
داستان و شخصیت پردازی دو تا مقوله ی کاملا جدا هستن. شاید داستان بازی قوی باشه ولی این موضوع نمی تونه قوی بودن شخصیت بازی رو تضمین کنه. همونطور که بارها و بارها مثال این قضیه رو دیدیم ...
!Praise Prince of Persia
پاسخ
نظرتون صحیح!
ولی یه داستان خوب بدون داشتن یه شخصیت خوب آیا واقعاً ایجاد می شه؟ بنده که تاحالا ندیدم یه داستان عالی شخصیت پردازی شخصیت اصلی و دیگر شخصیت ها به شدت افتضاح باشه! این شخصیت هست که به داستان زیبایی می بخشه و باعث به وجود اومدنش می شه! وقتی شخصیت پردازی ضعیف باشه قطعاً یه داستان خوب به وجود نمیاد! اصلاً ممکن نیست!
پاسخ
(06-10-2016, 11:30 PM)You Never Win نوشته است: نظرتون صحیح!
ولی یه داستان خوب بدون داشتن یه شخصیت خوب آیا واقعاً ایجاد می شه؟ بنده که تاحالا ندیدم یه داستان عالی شخصیت پردازی شخصیت اصلی و دیگر شخصیت ها به شدت افتضاح باشه! این شخصیت هست که به داستان زیبایی می بخشه و باعث به وجود اومدنش می شه! وقتی شخصیت پردازی ضعیف باشه قطعاً یه داستان خوب به وجود نمیاد! اصلاً ممکن نیست!
یک مثال خیلی ساده: The Vanishing of Ethan Carter. داستانی بدیع و جذاب؛ شخصیت‌پردازی در حد صفر؛ البته سبک بازی این طور ایجاب کرده که شخصیت درطول بازی با هیچ شخصی رو به رو نمیشه و جز ابتدای بازی (و فکر کنم انتهای بازی)، دیالوگی به زبان نمیاره. ان شاء الله عمری باشه بعدا نقد این بازی رو هم قرار خواهد داد.
یا اصلا مشهورترین مثال: Dark Souls و Demon Souls ... شخصیت بازی حتی کلمه ای به زبون نمیاره، اما داستان خود بازی در حد یه اثر هنری باارزش ـه...
پس ممکنه!
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(06-10-2016, 11:52 PM)Devil Prince نوشته است:
یک مثال خیلی ساده: The Vanishing of Ethan Carter. داستانی بدیع و جذاب؛ شخصیت‌پردازی در حد صفر؛ البته سبک بازی این طور ایجاب کرده که شخصیت درطول بازی با هیچ شخصی رو به رو نمیشه و جز ابتدای بازی (و فکر کنم انتهای بازی)، دیالوگی به زبان نمیاره. ان شاء الله عمری باشه بعدا نقد این بازی رو هم قرار خواهد داد.
یا اصلا مشهورترین مثال: Dark Souls و Demon Souls ... شخصیت بازی حتی کلمه ای به زبون نمیاره، اما داستان خود بازی در حد یه اثر هنری باارزش ـه...
پس ممکنه!
بله ممکنه ولی بازم آثار زیادی نیستن که از این جوری باشن!
دارک سولز رو مخالف هستم! داستان این بازی توسط دشمنان، محیط و کتیبه هایی که توی بازی هست مشخص می شه! در حالی که خیلی ها حوصله خوندن چنین چیز هایی رو ندارن و بهتره داستان توسط دیالوگ ها و شخصیت های بازی روایت می شه!
و The Vanishing Of Ethan Carter هم داستان رو با توجه به  محیط و حل قتل ها و فلش بک های گذشته مشخص می کنه که بازم شخصیت پردازی داره! شخصیت Ethan از شخصیت پردازی تقریباً کاملی برخوردار هست!
به شدت منتظر نقدتون هستم! واقعاً بازی زیبایی بود!
پاسخ
(06-11-2016, 12:07 AM)You Never Win نوشته است:
(06-10-2016, 11:52 PM)Devil Prince نوشته است:
پس ممکنه!
بله ممکنه ولی بازم آثار زیادی نیستن که از این جوری باشن!
دارک سولز رو مخالف هستم! داستان این بازی توسط دشمنان، محیط و کتیبه هایی که توی بازی هست مشخص می شه! در حالی که خیلی ها حوصله خوندن چنین چیز هایی رو ندارن و بهتره داستان توسط دیالوگ ها و شخصیت های بازی روایت می شه!
و The Vanishing Of Ethan Carter هم داستان رو با توجه به  محیط و حل قتل ها و فلش بک های گذشته مشخص می کنه که بازم شخصیت پردازی داره! شخصیت Ethan از شخصیت پردازی تقریباً کاملی برخوردار هست!
به شدت منتظر نقدتون هستم! واقعاً بازی زیبایی بود!
بله. خیلی زیاد نیستن، ولی کم هم نیستن!
YNW جان دقیقا با کدوم بخش حرف من درباره‌ی DS مخالفی؟ داستان زیباش یا نداشتن شخصیت پردازی قهرمان بازی؟ بخش اعظم داستان بازی DS به کمک محیط روایت میشه. بعد هم به وسیله‌ی NPCها و مقداری هم به کمک دشمنان (نه به صورت رد و بدل کردن دیالوگ بلکه با ظاهر و سر و وضع دشمن) ... من یادم نمیاد DS داستانش رو با کتیبه ها روایت کنه. فقط بعضی جاها یه سری پیام نوشته شده روی زمین هست که اونم واسه راهنمایی ـه. دیگه چیز خاصی واسه روایت داستان با نوشته نیست. البته اول بازی (صفحه ی لودینگ) یه سری توضیحات درباره ی سلاح های بازی میده که اونم ربط خاصی به خط داستانی اصلی نداره.
TVoEC هم تا جایی که من یادم میاد فلش بک نداشت! 106  یه سری حالت فراطبیعی داشت که وارد یه بُعد خاصی میشد که اونم به روایت داستان مربوط میشد؛ نه به شخصیت پردازی. البته من یکم به شک افتادم، چون دقیقا داستان بازی رو نمی تونم به خاطر بیارم؛ حالا من این بازی رو رو سیستمم دارم. یه چک می کنم که حرف بی اساس نزده باشم.
ممنون بابت ایجاد بحثی به این مفیدی. از این به بعد در نظر دارم درصورت مشاهده ی بحث های خوب، مفید و جذاب (به خصوص در تردهای عناوین)، به دوستانی که به صورت فعال در این بحث ها شرکت می کنند، مقدار ناقابلی اعتبار (!)، اهدا کنم...   

دو امتیاز جدید از بازی منتشر شد.
پست اول آپدیت شد!

Gamespot 
60

WCCFtech
74

متای بازی
(هنوز امتیاز Gamespot اعمال نشده است)
[تصویر:  wnk_capture.png]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
هنوز باورم نمیشه که این بازی دنوو داره!
دنوو رو معمولا برای بازی های معروف و شرکت های بزرگ میذارن!
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,695 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نمرات عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شد Station 0 2,136 03-02-2017, 06:07 PM
آخرین ارسال: Station
  نمرات عنوان NieR Automata منتشر شد Station 0 1,535 03-02-2017, 06:04 PM
  نمرات Halo Wars 2 منتشر شد Station 0 1,622 02-16-2017, 03:14 PM
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,019 02-13-2017, 07:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان