امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین بازی Xbox ONE هک شد / مایکروسافت نیامده دسته گل به آب داد؟
حواستون باشه . این درایو 360 که هک شد و بازی های کپی رو اجرا کرد dvd معولی بود . اما درایو ایکس 1 بلو ری هستش . که کاملا فرق داره . 
درایو PS3 هم بلو ری بود و چند سال طول کشید که هکش کنن . 
پلتفرم :Xbox 360 . و xbox one به زودی اگه جور شد ! 
گیمرتک ایکس باکس لایو : mamal262 . هر چند , چند وقتیه آنلاین بازی نمیکنم :/ 
بازی های در حال انجام : به خاطر کنکور فعلا هیچی !
 ? Cortana : chief , what happens if you miss your shot
 . Masterchief : I Won't

[تصویر:  Halo-4-Facebook-Timeline-Cover.jpg]
پاسخ
(11-22-2013, 12:21 PM)'mamal262' نوشته است: حواستون باشه . این درایو 360 که هک شد و بازی های کپی رو اجرا کرد dvd معولی بود . اما درایو ایکس 1 بلو ری هستش . که کاملا فرق داره . 

درایو یه قسمت کاره همه چی که درایو نیست!

[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(11-22-2013, 01:46 PM)'Real G' نوشته است:
(11-22-2013, 12:21 PM)'mamal262' نوشته است: حواستون باشه . این درایو 360 که هک شد و بازی های کپی رو اجرا کرد dvd معولی بود . اما درایو ایکس 1 بلو ری هستش . که کاملا فرق داره . 

کلا زیاد اطلاعاتی ندارم ولی مگر نه اینکه اگه درایو رو هک کنن میشه کپی بازی کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
تا اونجایی که میدونم lt هک برای درایو بود و jtag هک مستقیم مادر برد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
حالا مگه درایو کافی نیس؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بعد هم اگه درایو باشه
فکر کنم با آشنایی که قبلا با این درایو داشتن بتونن سریع هکش کنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مخصوصا که حالا که کالاف اینجوری شده[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
دست هکرای عزیز درد نکنه که اینقدر به فکر ما ایرانیا هستن و نمیزارن که ما پول الکی بریزیم تو جیب ماکرو و شرکتای زیر دستش.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اینم یه دلیل دیگه واسه خریدن XBOX ONE.[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پاسخ
(11-24-2013, 12:22 AM)'last assassin' نوشته است:
(11-22-2013, 01:46 PM)'Real G' نوشته است:

کلا زیاد اطلاعاتی ندارم ولی مگر نه اینکه اگه درایو رو هک کنن میشه کپی بازی کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
تا اونجایی که میدونم lt هک برای درایو بود و jtag هک مستقیم مادر برد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
حالا مگه درایو کافی نیس؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بعد هم اگه درایو باشه
فکر کنم با آشنایی که قبلا با این درایو داشتن بتونن سریع هکش کنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

نه دیگه نشد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حرف منم اینه که چون درایو کلا جدیده باهاش هیچ آشنایی ندارن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
هک درایو چیز سختی نیست وقتی که همه ی هکرای بزرگ مثل T-Cyber و Mirala Tijera دارن میگن کنسولای نسل 8 از لحاظ امنیتی ضعیف تر از نسل هفتمن! به نظر من که تا سال آینده یکیش هک میشه شاید کامل هک نشه ولی هک میشه!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
PS3 درایو بلو ری بود و چند سال طول کشید هک بشه . ولی امیدوارم حق با تو باشه :/ 

پاسخ
برای من یه سال هم خیلی زیاده!!!
متاسفانه سیستم کامپیوتر من پایینه و قصد ندارم امسال هیچ بازی ای رو واسه کامپیوترم بخرم و دارم صبر میکنم برای نسل بعد
امیدوارم سریع تر هک شن
the degree is our bitterly ... the definition's blurred
if I'm to choose between one Evil and another ... I'd rather not choose it at all

[تصویر:  Untitled22.jpg]

some fight for Glory,Justice or Gold
I fight for those I hold dear
I'm Geralt of Rivia ... The Witcher
پاسخ
بخش مهم کرک کردن کنسول همون درایو کنسول هست به طوری که درایو دیگه بیخیال کلید های امنیتی بشه و بازی های 
کپی رو اجرا کنه
PS3 هم که میبینید درست کپی خور نشده (البته الان تقریبا کلا هک شده!) بر میگرده به درایوش قبلا PS3 طوری کرک شده بود که
حتما نیاز بود که یک بازی اورجینال رو داخل دستگاه بزارید تا یه بازی دیگه رو از رو هارد اجرا کنه !
اینطوری کلید های امنیتی از رو دیسک اورجینال خوانده میشدن و یه بازی دیگه رو از هارد اجرا میکرد ! 
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
به نظرم باید صبر کرد ببینیم PS4 هم هک میشه یا نه. البته من که فکر نمی کنم PS4 رو بتونن به این زودیا هک کنن. فعلا که 1، صفر مایکروسافت عقبه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,533 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
  انجمن اختصاصی Xbox One kasra 138 55,219 01-06-2021, 01:03 PM
آخرین ارسال: zahra_mousavi
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,122 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,793 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,819 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان