نظرسنجی: ايا كنسول خود را هك خواهيد كرد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
23.53%
8 23.53%
خير
44.12%
15 44.12%
در صورت هك شدن،حتما يك ps4 خواهم خريد!
32.35%
11 32.35%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ps4 خود را هك خواهيد كرد؟
به هیچ وجه این کار رو انجام نمیدم
اسلحه هم بزارن انجام نمیدن
الان با قیمت خیلی خوب همه رو باز میکنم(اجاره میکنم)
و هر وقت دلم خواست با خیال راحت به نت وصل میشم
با خیال راحت آپدیت میکنم
دلیلی بر هک کردن نمیبینم
سر پلی تری مجبور شدم و هک کردم ولی اینکارو سر فور آنجام نمیدم
البته اگر کسی واقعا پول نداره
به نظرم اشکالی نداره
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
بیشتر هک رو برای افرادی مناسب میبینم که نمیتونن از امکانات آنلاین کنسول استفاده کنند !
مطمئنا کسی که کنسول رو میخره پول حداقل برای اجاره یا خرید دسته دوم بازی ها داره ...
اگه نمیتونید از امکانات آنلاین استفاده کنید بهتره که هک کنید چون نسخه آفلاین در ازای پولی که میدید هیچ ارزشی نداره !!
این خبر و خبر های هم که اخیرا منتشر شده رو نمیشه صد در صد تایید کرد وگفت در فلان تاریخ دیگه کاملا کنسول هک شده .
پاسخ
به نظر من اصلا ps4 هک شده بدرد نمیخوره 
اخه واقعا 2 تومن تفاوت قیمت به انلاین بازی کردن و لذت بردن از بازی می ارزه ؟
پاسخ
(12-14-2015, 09:13 PM)maziyarr نوشته است: به نظر من اصلا ps4 هک شده بدرد نمیخوره 
اخه واقعا 2 تومن تفاوت قیمت به انلاین بازی کردن و لذت بردن از بازی می ارزه ؟

مشکل اینجاست که اون دوتومنه اون یکی دویست تومن S0 (22)
۱۹۸ تومن اختلاف هست
البته اگه تعویض و فروش رو حساب نکنیم
پاسخ
من که اگه به خودم باشه به هیچ عنوان ps4 ام رو هک نمیکنم ولی اگه دیدم همه هک کردن (به طوریکه بازی اورجینال پیدا نشه و نتونم بازیامو بفروشم یا تعویض کنم ) اونموقع مجبورم هک کنم
پاسخ
من كه هك نمي كنم ، همونطور كه PS3 رو هك نكردم
مخصوصاً تو اين نسل ديگه نميشه از بخش آنلاين بازي ها ، آپديت هاي سريع و قابليت هاي اجتماعي فريمور هاي جديدتر چشم پوشي كرد
[تصویر:  ehhh-5177322.jpg]
پاسخ
احساس میکنم بعضیها دارن شعار میدن
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
80درصد کسایی که میگن هک نمیکنم هک میکنن خودم خیلی ها رو می شناسم که سر ps3 همينا رو ميگفتن الان دارن هارد ميبرن براشون بازی بريزن دوساعتم تو پارک منتطر میشن تا هاردشون پر شه الانم دارن لحظه شماری میکنن تا ps4 هک شه 

به هرحال کسی که پول و نت خوب داره هک نکنه که انتخاب خیلی بهتريه کسی که پول ونت خوب نداره هک کنه
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(12-14-2015, 11:59 PM)white.wolf نوشته است: 80درصد کسایی که میگن هک نمیکنم هک میکنن خودم خیلی ها رو می شناسم که سر ps3 همينا رو ميگفتن الان دارن هارد ميبرن براشون بازی بريزن دوساعتم تو پارک منتطر میشن تا هاردشون پر شه الانم دارن لحظه شماری میکنن تا ps4 هک شه 

به هرحال کسی که پول و نت خوب داره هک نکنه که انتخاب خیلی بهتريه کسی که پول ونت خوب نداره هک کنه

حرفتون كاملاً درسته ، ولي يه تفاوت جزئي اين نسل با نسل قبل داره كه قابليت هاي آنلاين خيلي مهم شده تو بازي ها و ديگه به آسوني نسل قبل نمي شه از اين مزايا چشم پوشي كرد
[تصویر:  ehhh-5177322.jpg]
پاسخ
تو  نسل هفت x360 دادیم که جیتگ کنن اخر فهمیدیم که اصلا نمیشه باهاش انلاین بازی کنم چون جیتگ شد  ! :|| 
کلا تو نسل هفت بیخیال انلاین شدم 
Ps4 هم که هک بشه عمرا اینکارو بکنم باز ضدحال میخورم  S0 (43) 
همین تعویض و کرایه خیلی خوبه برای ما :|
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان