امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این آشوب دوست‌داشتنی | نگاهی بر سری بازی‌های GTA
مقاله زيباي بود gta واقعا یه شاهکار به تمام معناس قشنگ میشه باهاش زندگى کرد هر چند وقت یه بار هی باید بری سراغش بازی کنی و هیچ وقت خسته کننده میشه. توی تمام نسخه های gta این iv کلا با بقیه نسخه ها فرق داره یعنی iv یه طرف بقیه یه طرف خودمم با iv از بقیه بیشنر حال کردم بی صبرانه منتطر نسخه بعدی gta هستم
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
دوران دبستان من با III و Vice City ‌و San Andreas گذشت

میدونم دیگه هیچوقت اون حس خوشحالی و شوق برنمیگرده

هنوز ۳ تاشو رو PC دارم

هنوزم حال میده

مخصوصا III

خسته نباشی دوست عزیز

یه نکته ی عجیب این بود که من توقع داشتم IV حد اقل متاش از SA و V پایین تر باشه

ولی بیشترین متارو داره
NIGGA WE MADE IT
پاسخ
(04-08-2016, 07:31 PM)white.wolf نوشته است: مقاله زيباي بود gta واقعا یه شاهکار به تمام معناس قشنگ میشه باهاش زندگى کرد هر چند وقت یه بار هی باید بری سراغش بازی کنی و هیچ وقت خسته کننده میشه. توی تمام نسخه های gta این iv کلا با بقیه نسخه ها فرق داره یعنی iv یه طرف بقیه یه طرف خودمم با iv از بقیه بیشنر حال کردم بی صبرانه منتطر نسخه بعدی gta هستم

درسته IV یک انقلابی در این سری بود ولی اون لذتی که سن اندرس به من داد واقعا عالی بود و IV بازی کاملی بود اما جذابیت این عنوان به این آشوب و هرج و مرجشه

(04-08-2016, 07:41 PM)RoleX نوشته است: دوران دبستان من با III و Vice City ‌و San Andreas گذشت

میدونم دیگه هیچوقت اون حس خوشحالی و شوق برنمیگرده

هنوز ۳ تاشو رو PC دارم

هنوزم حال میده

مخصوصا III

خسته نباشی دوست عزیز

یه نکته ی عجیب این بود که من توقع داشتم IV حد اقل متاش از SA و V پایین تر باشه

ولی بیشترین متارو داره

بله واقعا من هنوزم که هنوزه سن اندرسو بازی میکنم با کلی ماد حتی توی سایت Game modding روزانه یه عالمه ماد براش انتشار میشه پیشنهاد میکنم اگه تاحالا به این سایت نرفتید حتما یه سری بزنید البته شیلتره
پاسخ
فکر نکنم فن سنگین تر از من رو SA باشه
یه زمانی (اون دور دورا) کل بازیو ادیت کرده بودم 
سی جی رو شکل سوپر من کرده بودم از نوع سفید پوست بیگ اسموکو کرده بودم هالک حتی به منوی بازی هم رحم نکرده بودم 
واقعا یادش بخیر ی ماد ریخته بود با ماشین از دیوار میرفت بالا اصن یه وضعی بود
بهترین بازی تاریخ  و بهترین بازی عمرمه GTA SA  105
پاسخ
(04-08-2016, 09:43 PM)BadBoy4Ever نوشته است: فکر نکنم فن سنگین تر از من رو SA باشه
یه زمانی (اون دور دورا) کل بازیو ادیت کرده بودم 
سی جی رو شکل سوپر من کرده بودم از نوع سفید پوست بیگ اسموکو کرده بودم هالک حتی به منوی بازی هم رحم نکرده بودم 
واقعا یادش بخیر ی ماد ریخته بود با ماشین از دیوار میرفت بالا اصن یه وضعی بود
بهترین بازی تاریخ  و بهترین بازی عمرمه GTA SA  105

اره واقعا سن اندرس یکی از بهترین بازی های عمرم هست

هنوزم بازیش میکنم ولی آزادی عملی که این بازی داشت تو نسخه وی حس نکردم

ولی در کل به پای شما نمیرسیم
پاسخ
سلام

ممنون بابت مقاله! برم بخوانم!  S0 (2)

ولی بهترین نسخه بدون شک  GTA: SA هست و انقلابی ترین و فاخرترین بدون شک  IV هست و خوش ساخت ترین V هست S0 (2) بعد اینا هم Vice City قرار میگیره!  S0 (24)

کلا سری بازی های عالیییییییی هستن و با هر نسخه میشه 2-3 ماه سرگرم شد!  S0 (29)

یادش به خیر رمزهایی که توی سن اندریاس می زدیم....! بعدش رمز و مواردی از این دست تو IV کمتر شد و به شخصه اصلا حتی برای یک بار از رمز توی V استفاده نکردم S0 (24)
پاسخ
عالی بود فقط یه مشکلی داشت
نقل‌قول: هم مارا به 9 سال قبل زمانی که ترور و فرانکلین به همراه دو نفر دیگر دست به سرقت 
ترور و فرانکلین S0 (5)درست ترور و مایکل است. و دیگر به نظر من کمی نداشت S0 (2)
NvB4Ever
پاسخ
(04-09-2016, 03:41 PM)importante causa de muerte نوشته است: عالی بود فقط یه مشکلی داشت
نقل‌قول: هم مارا به 9 سال قبل زمانی که ترور و فرانکلین به همراه دو نفر دیگر دست به سرقت 
ترور و فرانکلین S0 (5)درست ترور و مایکل است. و دیگر به نظر من کمی نداشت S0 (2)

سلام ممنون از توجهتون

ببخشید مایکل میشد یه لحظه  قاطی کردم

الان اصلاح میکنم
پاسخ
مقاله زیبایی بود ...!
سری بازی های جی تی ای یکی از بهترین سری بازی هایی بود که بازی کرده بودم ...!
S0 (24)
پاسخ
(04-13-2016, 11:14 PM)maziyarr نوشته است: مقاله زیبایی بود ...!
سری بازی های جی تی ای یکی از بهترین سری بازی هایی بود که بازی کرده بودم ...!
S0 (24)

ممنون
بله واقعا یکی از بهترین و موفق ترین هاست هیچ وقت یه نسخه بد ازش ندیدیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,771 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,671 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,143 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,224 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان