امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باتریلری ازGTA Vهمراه شوید+دانلود
Video 
یک کاربر از Reddit ، کلیپی از 50 آگهی بازرگانی موجود در این بازی را به سایت های خارجی ارسال کرده است. این کلیپ صحنه هایی از شروع بازی (ویدئو از گیم پلی نیست اما درون بازی است)  را نشان می دهد.این اولین ویدئوی منتشر شده از نسخه ی 18 گیگابایتی ای است که مدتی قبل بر روی PSN در اروپا لیک شد.
دانلودباکیفیتSDنکته:حتما برای بعضی ازشما این سوال پیش بیایدکه چراکیفیتHDاین تریلررانزاشتین بایدبگم گه این تریلرقیل ازماجرای حذف شدن تریلرهاوگیم پلی هاازYou Tubeوسایرسایت هااین تریلرروازاونجادانلودکردم بعدکه خواستم این تریلرروبرای شمادرتاپیک بزارم بعدفهمیدم که این تریلرحذف شده است به خاطر همینه وگرنه حتی اگه می تونستم کیفیتFull HDروهم براتون می زاتم درضمن اگرنظرات شمامتین وبدون ترول باشدازاین جورمطالبی که خوشتان می آیدبراتون می زارم.
Rs تایید کرد که این اینترو فیک ـه
http://gamingbolt.com/gta-v-intro-footag...-as-a-fake
آقایPrimeاگه فیکه پس چراازYou Tubeحذف شده فیلم هاوعکس های فیک ازYou Tubeهیچ وقت حذف نمی شن ودرضمن خیلی هامی گن کهRockstar Gamesنمی خوادقبول کنه ودرضمن اسم این تریلرDecorated F.I.Bهستش این تریلرروتو چندسایت خارجی هست می خوای بگم کدوم سایتاهستشدرضمن اگه به ماشین هاوشهرGTA Vدقت کنی خواهیددیذکه اون تریلراصله!!!!!!به هرحال من هدف از این کارم فقط آگاهی شما بوده است
(08-29-2013, 10:42 AM)'امیررضازجاجی' نوشته است: آقایPrimeاگه فیکه پس چراازYou Tubeحذف شده فیلم هاوعکس های فیک ازYou Tubeهیچ وقت حذف نمی شن ودرضمن خیلی هامی گن کهRockstar Gamesنمی خوادقبول کنه ودرضمن اسم این تریلرDecorated F.I.Bهستش این تریلرروتو چندسایت خارجی هست می خوای بگم کدوم سایتاهستشدرضمن اگه به ماشین هاوشهرGTA Vدقت کنی خواهیددیذکه اون تریلراصله!!!!!!به هرحال من هدف از این کارم فقط آگاهی شما بوده است

خودتون دارید میگید فیک ـه RS هم حذفش کرده و یک دلیل دیگه هم داشته اونم این بود که Official هم به عنوانش وصل شده بود , این که نمیتونه اینترو رسمی باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  خیلی از این تریلر ها توی YT وجود داره که حالا این یکی مشکل ساز شده
اون تریلر فیک ـه . منم قصدم آگاهی شماست وگرنه برای من فرقی نمیکنه
ببخشیدمن این ویدئو رابازبینی کردم تریلرراجع به خودGTA Vهستش

نه درسته شایدحرف آقای[b]Primeدرسته[/b]

(08-29-2013, 10:52 AM)'Prime' نوشته است:
(08-29-2013, 10:42 AM)'امیررضازجاجی' نوشته است: آقایPrimeاگه فیکه پس چراازYou Tubeحذف شده فیلم هاوعکس های فیک ازYou Tubeهیچ وقت حذف نمی شن ودرضمن خیلی هامی گن کهRockstar Gamesنمی خوادقبول کنه ودرضمن اسم این تریلرDecorated F.I.Bهستش این تریلرروتو چندسایت خارجی هست می خوای بگم کدوم سایتاهستشدرضمن اگه به ماشین هاوشهرGTA Vدقت کنی خواهیددیذکه اون تریلراصله!!!!!!به هرحال من هدف از این کارم فقط آگاهی شما بوده است

خودتون دارید میگید فیک ـه RS هم حذفش کرده و یک دلیل دیگه هم داشته اونم این بود که Official هم به عنوانش وصل شده بود , این که نمیتونه اینترو رسمی باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  خیلی از این تریلر ها توی YT وجود داره که حالا این یکی مشکل ساز شده
اون تریلر فیک ـه . منم قصدم آگاهی شماست وگرنه برای من فرقی نمیکنه
فیلم هاوعکس های فیک ازYou Tubeهیچ وقت حذف نمی شن

نه درسته یارو پلیسه داره گروه های مختلف شهر رو معرفی میکنه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
تريلر دانلود نميشه درستش كنيد وگرنه بسته ميشه.
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
یعنی چی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از موقع تا حالا دوستان سر چی بحث می کردن [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

تریلر که کار نمی کنه 

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با تصاویر جدید نسخه PC عنوان Rise of the Tomb Raider همراه شوید + تصاویر تنظیمات بازی Station 0 969 01-27-2016, 07:25 PM
آخرین ارسال: Station
  با اپراتور های جدید بازی Rainbow Six Siege بیشتر آشنا شوید+ تصاویر Mr_Game 0 919 01-20-2016, 10:05 PM
آخرین ارسال: Mr_Game
  لینک دانلود تصاویر از 5 بازی برتر وپرفروش شبکه ی استیم در سپتامبر 2015 crusader2k14 2 1,315 09-21-2015, 11:44 AM
آخرین ارسال: The Last King On The Earth
  با تصاویر جدید Until Dawn محو محیط ترسناک بازی شوید Mobin Ahmadi 0 937 07-16-2015, 12:12 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  E3 2015: با جدیدترین تصاویر از عنوان Mad Max محو اتمسفر گیرای بازی شوید Old Snake 0 713 06-17-2015, 07:23 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان