امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باران لعنتى، تمامش كن!/ نقد بازى Heavy Rain
خوب بود فقط این بازی جای صحبت بیش از اینها داشت اما بازم خسته نباشید منتظر نقد های بعدیتون هستم.  به زودی میتونید نقد و بررسی بازی در بخش جدید ایی که توی گیمفا تاسیس شده ام مشاهده کنید
Game's not a matter of life and death ... it's more important than that
پاسخ
به نام خدا
آقا آریا مگه نمیفرمایید بازی ۲۴تا پایان داره؟ خب شما۴،۵ تا پایانشو بگید، موشکافیش کنید، نکات قابل تاملش رو بگید، بقیه ۲۰تا دیگه واسه تجربه کردن دارند.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
درسته
٢٤ پايان داره ولى تموم كردن اين بازى ساده نيست و هر كسى نميتونه بازى رو ٥ يا ٤ بار به اتمام برسونه ولى سعى ميكنم در نقد هاى بعديم انتظارات شما رو بر آورده كنم
از شما هم ممنونم كه نظر داديد و ايراد من رو گرفتيد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
خواهش میکنم. قابلی نداشت. (میشه ۲ تومن)
حداقل اونایی که خودتون تموم کردین رو توضیح بدید.
من از هربازیی، ندیده خوشم نمیاد.(نه عکسی ازشدیدم، نه فیلمی، حتی نمیدونم شخصیتاش چه شکلی اند) ولی این یکی فرق میکنه. خیلی برام جالبه.
لطفا تجربه خودتونو از اول تاآخر بازی، واسه ما درمیون بگذارید.
(البته باکمی تحلیل)
ممنون میشم.
سوال آخر: سبک بازی چیه و درنقش شخصیتهای بازی، چه قابلیتهایی و توانایی هایی داریم؟
موفق باشید
در پناه حق
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
پايان من اينطورى بود كه مديسون پيج و نورمن و شان ميميرن و ايتن مارس به زندان ميره و خود كشى ميكنه و اوريگامى كيلر هم فرار ميكنه( بدترين پايان ممكن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
سبك بازى هم با تمام بازى هايى كه وارد بازار شدن هم فرق داره در واقع بازيكن براى انجام هر كار ٤ يا ٥( يا كمتر) گزينه داره كه با انتخاب اونها پايان بازى مشخص ميشه
شخصيت هاى اصلى بازى هم قابليت هاى فرا انسانى ندارن و آدم هاى عادى هستند.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
نمیدونم ولی تنها چیزی که من قبول دارم نقدای خارجی زبان و سبکشونه،اینکه 100 درصد از 100 درصد نویسندگان گیمفا سبکشون یه چیز دیگست یا هر نویسنده ی محترم دیگه ای سبب نمیشه تا من عقایدمو زیرپام بذارمو بگم خوب حالا ایندفعه کوتاه میام!انسجام نداره متنت باید منسجم تر و همراه با پاراگراف بندی بنویسی،از این عنوان پریدن به اون عنوان فقط نقدای فارسی زبان هستن،ولی الگوی اصلی یعنی نقدای انگلیسی نه مطلع دهن آب انداز عجیب و غریبی دارند نه عنوان بندی خاصی که بشه روش مانور داد،نمی دونم ولی به خودت بستگی داره و سبکت،اگه نویسندگان مشهور فارسی زبانو قبول داری بازم میگم متنت انسجام نداره،از هم گسیختگی زننده ای داره،اولای کاری اینو بهت گفتم تا از همین اول کار خودتو با استاندارد ها هماهنگ بسازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
این بازی 17 پایان داره ولی کسایی که می گن این همه پایان نداره من می تونم کل پایاناشو بزارم . و بیشتر هم نداره . درسته من این بازی نکردم ولی بازی جوییدم . مثلا تو یکی از عکسایی که تو ی نقد دیگه بود و دوستان می گفتم مورد داره همون تصمیم داستان آخر بازی تغییر می ده .
پاسخ
'HSH dateline='' نوشته است: نمیدونم ولی تنها چیزی که من قبول دارم نقدای خارجی زبان و سبکشونه،اینکه 100 درصد از 100 درصد نویسندگان گیمفا سبکشون یه چیز دیگست یا هر نویسنده ی محترم دیگه ای سبب نمیشه تا من عقایدمو زیرپام بذارمو بگم خوب حالا ایندفعه کوتاه میام!انسجام نداره متنت باید منسجم تر و همراه با پاراگراف بندی بنویسی،از این عنوان پریدن به اون عنوان فقط نقدای فارسی زبان هستن،ولی الگوی اصلی یعنی نقدای انگلیسی نه مطلع دهن آب انداز عجیب و غریبی دارند نه عنوان بندی خاصی که بشه روش مانور داد،نمی دونم ولی به خودت بستگی داره و سبکت،اگه نویسندگان مشهور فارسی زبانو قبول داری بازم میگم متنت انسجام نداره،از هم گسیختگی زننده ای داره،اولای کاری اینو بهت گفتم تا از همین اول کار خودتو با استاندارد ها هماهنگ بسازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی Heavy Rain peyman_eun 0 1,458 04-11-2020, 02:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  آرام آرام با باران، رنگین‌کمان نمایان می‌شود | نقد و بررسی The Witcher 3: Wild Hunt MsajadB 10 3,243 07-25-2015, 02:48 PM
آخرین ارسال: Free man
  از جنگل و باران تا برف و بوران! | تحلیل نمایش Rise Of Tomb Raider در E3 2015 Mr.Payne 14 5,807 07-06-2015, 09:09 PM
آخرین ارسال: Station
Star باران! خواهش میکنم! فقط این دفعه نبار... نقد و بررسی بازی Heavy Rain White Fang 16 4,828 07-21-2013, 05:53 PM
آخرین ارسال: Avenged Devil
  نحلیل بازی heavy rain ali10 1 1,516 06-14-2013, 07:22 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان