امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های رها شده (قسمت اول)
به نام خدا

با سلام این نقد در رابطه با ip های رها شده میباشد که ما اولین قسمت را بازی شاهکار project igi 1 شروع میشود. کلمه igi مخفف im going in میباشد .

این بازی در سال 2000 معرفی شد و این بازی به صورت کامل در انحصاری pc یا رایانه های شخصی بود. با معرفی این بازی خیلی از طرفداران به این بازی جذب شدند زیرا دارای گیم پلی جذاب و همچنین گیرا بود و در زیر میتوانید یکی از کاور های بازی رو تماشا کنید

[تصویر:  Projectigibox.jpg]
نام کامل بازی : project im going in 1

شرکت سازنده : edios

پلتفرم: pc (رایانه های شخصی)

تاریخ انتشار: 15 دسامبر سال 2000

داستان بازی حول شخصیت david liewellyn jones میباشید. داستان دقیقا از جایی شروع میشور که شوروی سابق(روسیه) دست به حملات تروریستی و دزدیدن یکی از کلاهک های هسته david مأمور میشود که کلاهک را پیدا و ان را به کشور امریکا بازگرداند. david باید با پیدا کردن یکی از فروشنده های اسلحه روسی اطلاعاتی از او در رابطه با کلاهک جمع اوری کند که...... من بهتون پیشنهاد میکنم بقیه ی بازی رو خودتون کنید چون واقعا بازی زیبایی که سیستم پایینی میخواد که در ذیل نوشته شده است.

System: PII or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 32 MB
hard drive space:400 mb

داستان بازی شاید مقداری کلیشه ای باشد ولی تا خودتان بازی نکنید  متوجه نمیشوید. در زیر چند عکس از محیط های بازی مشاهده میکنید. بازی در محیط های مختلفی مانند کویر،کوهستان... اتفاق می افتد.

[تصویر:  pc-44626-31338527332.jpg][تصویر:  project_igi_im_going_in_bemutato_07.jpg][تصویر:  IGI-1-Game-For-Microsoft-Windows10.jpg]

همانطور که در عکس های بالا مشاهده میگنید با اینکه بازی دارای گرافیک بالایی نیست که البته باید توجه داشت که در سال 2000 نسبت به بازی ها دیگر گرافیک بالای داشته ولی الان با بازی های جدید قابل مقایسه نیست ولی بازی مانند کره ی زمین جاذبه ی قوی دارد که همه را به خود جذب میکند و در کل پیشنهاد من به شما این بازی زیبا است که تنها 2 نسخه از بازی منتشر شده است و نسخه سومی به اسم igi dmz وجود ندارد .

گرافیک:10
داستان:9
صداگزاری:10
گیم پلی:10

دوستان نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با قسمت 2 و بازی بعدی بگید ممنون :D

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
یکی از بهترین بازی های عمرم IGI بود که نسخه ۱ رو تموم کردم ولی نسخه ۲ هیچ وقت از مرحله۳ نتونستم رد بشم
پاسخ
من بازی igi رو هیچوقت فراموش نمی کنم
ممنون بابت مقاله خاطرات مارو زنده کردی  S0 (41)
پاسخ
(08-17-2015, 06:30 PM)Be the story نوشته است: یکی از بهترین بازی های عمرم IGI بود که نسخه ۱ رو تموم کردم ولی نسخه ۲ هیچ وقت از مرحله۳ نتونستم رد بشم

مرحله سه دقیقا بعد اون زیرزمینه تو برف من این بازی رو نسخه یکو تو 3 سالگی و البته نسخه 2 رو با کمک برادر بزرگتر تا 6 سالگی خیلی بازی جذابی البته میتونی از کد استفاده کنی  همه مراحل باز شن و از مرحله 4 شروع کنی :D ولی زمان من که کد مد نبود

پاسخ
اطلاعات خوبی ارائه دادید. ولی تصمیم بگیرید که این بالاخره نقده، یا مقاله.
اگه نقده که قسمت اول و ... نباید داشته باشه
اگه مقاله هستش، (تا جایی که میدونم) نمره نباید بدی بهش

البته باز اساتیدی که توی زمینه ی نویسندگی مهارت بیشتری دارن باید نظر بدن.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
اگر این نوشته ها جنبۀ مقاله رو داره باید بگم که حداقل 5 تا بازی رو در این تاپیک معرفی میکردید اون وقت جنبۀ کامل یک مقاله رو داشت.
در کل ممنون.
پاسخ
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااا، این بازی حرف نداشت، یادش بخیر وقتی 6،7 سالم بود با پسر عموم می نشستیم بازی میکردیم :blush: 
جدا اون لذتی که موقع این بازی بهم دست میداد، الان نه تنها به من، بلکه مطمعنم به هیچ گیمری توی هیچ بازی دست نمیده (نگفتم گیمرم پس نگید چه اعتماد به نفس بالایی داره :D )

ممنون بابت مقاله.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(08-17-2015, 08:14 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااا، این بازی حرف نداشت، یادش بخیر وقتی 6،7 سالم بود با پسر عموم می نشستیم بازی میکردیم :blush: 
جدا اون لذتی که موقع این بازی بهم دست میداد، الان نه تنها به من، بلکه مطمعنم به هیچ گیمری دست نمیده (نگفتم گیمرم پس نگید چه اعتماد به نفس بالایی داره :D )

ممنون بابت مقاله.

ولی من به شخصه هنوز هم به این بازی علاقه دارم به کسایی که بازی نکردن پیشنهاد میکنم بازی کنند

پاسخ
علیرضا متاش چند شد ؟
سعی کن قسمت بعد بازی های بیشتری بذاری 
چیزی هم به ذهنم نمیرسه
پاسخ
خسته نباشید اخوی ...

نوشته خوبی بود اما ای کاش کامل و پرحجم تر بود درضمن صداگزاری را به صداگذاری تصحیح کنید

پیروز و موفق و سربلند باشید ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 945 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,640 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,131 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,430 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,219 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان