امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی PC هر DVD فقط 1400 ‏+ عکس های جدید از بازی
(07-29-2013, 09:01 PM)'Mr.payne' نوشته است: من یک عمره دنبال l.a noire و Max Payne 3 هستم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این دو بازی روی هم میشه چقدر ؟ چند تا دی وی دین ؟ سالمن ؟ هیچ مشکلی ندارن ؟ راحت اجرا می شن ؟
بگید شاید خریدم !

[font]تو که همه چیزت [/font]
l.a noire هنوز بازیش نکردی امضات آواتارت 10500 می شه 8 DVD پستش رو نمی دونم
پاسخ
(07-29-2013, 08:57 AM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
عزیز من چرا بحثو عوض میکنی؟
بعدشم یعنی چی واسه کامپیوتر نیست؟ من خودم نسخه PC دیدم ولی اگه میدونستم اینقدر کمیابه همون موقع میخریدم.
بعضی دوستان لطفا از نصیحت کردن بپرهیزید. حرف زدن خیلی راحت تر از عمله. در یکسری شرایط (تجربه داشتم) آدم نمیتونه حقیقتو بگه. اگه میتونید به دوستمون کمک کنید.

عزیز من فدات بشم اخه مگه من چی گفتم ناراحت میشی
بازی گیرز 2 برای کامبیوتر نیومده ربطی به کم یابی نداره اصلا انحصاری 360 هستش هر چقدر هم
که به قول شما کمیاب باشه تو اینترنت بیدا میشه برو بگرد اگه بیدا کردی هر چی از دهنت در اومد به من بگو
اصلا از ادم های دیگه ببرس نیست مگه من مریض هستم که دروغ بگم
خواستم کمکت کرده باشم که متسفانه نمیتونی حقیقت رو قبول کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(07-29-2013, 11:45 PM)'mahdi081' نوشته است:
(07-29-2013, 08:57 AM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
عزیز من چرا بحثو عوض میکنی؟
بعدشم یعنی چی واسه کامپیوتر نیست؟ من خودم نسخه PC دیدم ولی اگه میدونستم اینقدر کمیابه همون موقع میخریدم.
بعضی دوستان لطفا از نصیحت کردن بپرهیزید. حرف زدن خیلی راحت تر از عمله. در یکسری شرایط (تجربه داشتم) آدم نمیتونه حقیقتو بگه. اگه میتونید به دوستمون کمک کنید.

عزیز من فدات بشم اخه مگه من چی گفتم ناراحت میشی
بازی گیرز 2 برای کامبیوتر نیومده ربطی به کم یابی نداره اصلا انحصاری 360 هستش هر چقدر هم
که به قول شما کمیاب باشه تو اینترنت بیدا میشه برو بگرد اگه بیدا کردی هر چی از دهنت در اومد به من بگو
اصلا از ادم های دیگه ببرس نیست مگه من مریض هستم که دروغ بگم
خواستم کمکت کرده باشم که متسفانه نمیتونی حقیقت رو قبول کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

من هم بهش گفتم اما باورش نشد ولش کردم
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
CoJ gunslinger و L.a Noire و Ghost Recon میشه چند ؟ 
مکس پین 3 رو هم داری ؟ 
پاسخ
به نام خدا
آقا مهدی من عصبانی نشدم از شما. اگه لحنم تند بود و بهتون برخورد ببخشید.
بحث گیرز۲ هم تموم کنید. اگه باچشای خودم بازیشو نمیدیم، حرفاتون باور میکردم اما وقتی خودم دیدمش، دیگه حرفی باقی نمیمونه. در ضمن اگه بازیو تو اینترنت هم پیدا کنم (که کردم)، ارزش نداره که بخاطر یه بازی به دوست خودم توهین کنم. انسان ارزشش بیشتر از این حرفاست. من به کسی توهین نمیکنم، اونم بخاطر یه بازی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
آقا محمد، قیمت هارو بالا بردی؟
واسه من همون قیمت قبلی حساب میکنی؟
پاسخ
به نام خدا
بیخیال ارسال قبلیم. من همون دیسکی ۱۴۰۰ باهات حساب میکنم. فقط واسه اینکه یه وقت اشتباه نشه، یه بار دیگه اسم بازیهارو برات مینویسم:
NEED FOR SPEED "CARBON"-CAPCOM VS SNK 2-SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS-ALAN WAKE-BLAZBLUE-MAFIA2-DARK SOULS-DEVIL MAY CRY 3
۸ بازی، ۱۵ دی وی دی. ۲۱ تومن
آدرس خونمو برات میفرستم، ۱۲ تومن فردا به کارتت میریزم.(پول دی وی دی) پول پست هم زود بپرس. تا اونم بریزم. بعد باپول پست اگه از ۶۰% بیشتر شدکه فداخودت. اگه کمترشد، باقیشم توکارتت میفرستم. ۴۰% باقیمانده هم همونطور که قبلا گفتم بعد تحویل، تقدیم میکنم.
شما رفتی اداره پست، ازشون بپرس چند روزه بسته میرسه دست گیرنده، منزل منم در تهرانه. فقط بهشون بگو یه موقعی بفرستن که جمعه(یا هر روز تعطیل) برسه خونم. چون من سرکار میرم و خونه نیستم. جوابشم زود بهم بده. منتظرم.
پاسخ
(07-31-2013, 12:27 AM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
بیخیال ارسال قبلیم. من همون دیسکی ۱۴۰۰ باهات حساب میکنم. فقط واسه اینکه یه وقت اشتباه نشه، یه بار دیگه اسم بازیهارو برات مینویسم:
NEED FOR SPEED "CARBON"-CAPCOM VS SNK 2-SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS-ALAN WAKE-BLAZBLUE-MAFIA2-DARK SOULS-DEVIL MAY CRY 3
۸ بازی، ۱۵ دی وی دی. ۲۱ تومن
آدرس خونمو برات میفرستم، ۱۲ تومن فردا به کارتت میریزم.(پول دی وی دی) پول پست هم زود بپرس. تا اونم بریزم. بعد باپول پست اگه از ۶۰% بیشتر شدکه فداخودت. اگه کمترشد، باقیشم توکارتت میفرستم. ۴۰% باقیمانده هم همونطور که قبلا گفتم بعد تحویل، تقدیم میکنم.
شما رفتی اداره پست، ازشون بپرس چند روزه بسته میرسه دست گیرنده، منزل منم در تهرانه. فقط بهشون بگو یه موقعی بفرستن که جمعه(یا هر روز تعطیل) برسه خونم. چون من سرکار میرم و خونه نیستم. جوابشم زود بهم بده. منتظرم.

داداش تو فردا آدرستو بده و پول من تا شنبه DVD ها رو آماده می کنم و صبح می رم پست و بهت می گم 
کاغذی که برات فرستادم رو اسکن می گیرم و بهت می دم  تا باورت بشه OK ? 
ببخشید دیر جواب می دم اینترنتم خراب شده 
پاسخ
داداش من اگه قبولت نداشتم، نمیگفتم: اول ۶۰% میریزم بحسابت.
شما کارت درسته.
پاسخ
آدرسو فرستادم، پولم به حسابت ریختم.
در انتظار قیمت پست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 996 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,775 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,626 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari
  فروش اکانت قانونی بازی های PS4 ms-ninja 0 1,430 11-11-2019, 03:22 PM
آخرین ارسال: ms-ninja
  فروش اکانت استیم با بازی های روز HuNTeRPlus 3 1,933 08-23-2019, 11:13 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان