امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی The Colors : Shooters
به نام خدا 

با سلام خدمت همه دوستان اولین نسخه بتا بازی منتشر شد ! ====================

بالاخره تونستم اولین بازی رسمی خودم رو با کانستراکت 2 بسازم ! 

این دومین بازی از سری بازی های The Colors هست
[تصویر:  The_colors_shootersjpg.jpg]
====================
مشخصات بازی :

نام بازی :رنگ ها : تیراندازان / The Colors : Shooters 
ورژن بازی : v0.1 Beta 
سبک بازی : Action Arcade 
مدت زمان ساخت بازی : فعلا مشخص نیست
 انجین : کانستراکت 2

====================

توضیحات  

در این بازی شما هدایت یک رنگ آبی رو به عهده دارید و با کلید های WSDA می تونید اون رو به حرکت در بیارید و با موس هم میتونید تیرهاشو هدایت کنید . 
 با از بین بردن رنگ های دشمن امتیاز می گیرید و در ازای امتیاز پول کمی هم به شما داده میشه که باهاش می تونین رنگ آبی خودتون رو تقویت کنید چرا که هر چه جلو تر میرید بازی سخت تر میشه و با یک رنگ آبی معمولی نمی تونید از پسشون بر بیاید !
  برای تقویت رنگ آبی هم با زدن کلید TAB وارد منو آپگرید میشید که آپگرید ها رو توضیح نمیدم تا خودتون امتحان کنین ( به عنوان سورپرایز در نظر بگیرین [تصویر:  4.gif] )  بازی به سبک رکورد زدنیه و تا بی نهایت ادامه داره بنابراین خوشحال میشم اگر رکوردتون رو با بقیه در میون بزارید تا بین گیمر ها رقابت ایجاد بشه [تصویر:  4.gif]

لازم به ذکره که اولین نسخه بازی بدون صدا هست بنابراین نیاز نیست اسپیکرتون روشن کنید[تصویر:  15.gif] 

هر باگ و ایرادی هم دیدن حتما بگین چون این نسخه بتا هست و به این دلیل اسمشون گذاشتم آزمایشی تا شما مشکلاتشو به من بگین و من در نسخه های بعدی اونا رو رفع کنم . 

==================== 

دوستان گیمر و غیر گیمر حتما بازیو دانلود کنن و بازی کنن .چون میخوام تک تک نظراتتون رو از بازی بدونم

====================

عکس هایی از بازی 

[تصویر:  pic1.jpg] [تصویر:  pic2.jpg] [تصویر:  pic3.jpg] ==================== 

لینک دانلود بازی

برای دانلود بازی بر روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید :

لینک اول

کد:
http://viperwar.persiangig.com/The%20Colors%20Shooters%20V0.1%20Beta.7z/download

لینک دوم 

کد:
http://www.mediafire.com/?6h6g2w1b9usgbau

====================

نظر , پیشنهاد , انتقاد یادتون نره .
پاسخ
بسیار عالی!

موفق باشید دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
ممنون از شما خوشحال میشم مشکلات بازیو اعلام کنین 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,357 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,252 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,065 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
  40 بازی برتر تاریخ بازی های رایانه ای از نگاه IMDb (با ترجمه ی فارسی) Kestrel 22 8,589 08-14-2013, 05:17 PM
آخرین ارسال: alirezam
  دیاگرام سبک شناسی بازی های رایانه ای-قسمت اول: بازی های اکشن. Kestrel 3 2,135 08-13-2013, 02:12 PM
آخرین ارسال: Nelo Angelo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان