امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با ما همراه باشید با لانچ تریلر اپیزود سوم عنوان LIFE IS STRANGE
اگر خبرها را دنبال کرده باشید حتما می دانید که Square Enix چندی پیش رسما اعلام کرد که اپیزود سوم بازی Life is Strange در تاریخ ۱۹ مه منتشر می شود. حال به تازگی لانچ تریلر این بازی نیز منتشر شده است. با ما همراه باشید.

[تصویر:  Life-is-Strange-Episode-3.jpg]
اپیزود سوم که Chaos Theory نام دارد؛ ادامه ای است بر داستان اپیزودهای قبلی و Max و Chloe از ناپدید شدن Rachel Amber باخبر می شوند و با ورود به Blackwell Academy، سعی می کنند تا وی را پیدا کنند و آنها به کشف یک راز بزرگ بسیار نزدیک شده اند. در این تریلر مروری کوتاه خواهیم داشت
به اتفاقاتی که قرار است در داستان اپیزود سوم بازی با آنها روبرو شویم.

شما می توانید لانچ تریلر اپیزود سوم عنوان Life is Strange را از طریق لینک زیر دریافت کنید:

اپیزود سوم بازی  در تاریخ ۱۹ مه برای کنسول های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Xbox 360، Xbox One و پلتفرم PC منتشر می شود.
نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع: Multiplayer
پاسخ
خیلی ممنون از خبر
به نظر من که داستان خیلی خوبی داره ولی تنها مشکلی که هست: اگه بازی رو اپیزودی نمی‌کردن بهتر بود. یعنی به صورت یه جا بیرون میدادن. درسته که حجمش زیاد می‌شد اما نظر من اینه
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ
(05-20-2015, 04:53 PM)Pooriya__kh نوشته است: خیلی ممنون از خبر
به نظر من که داستان خیلی خوبی داره ولی تنها مشکلی که هست: اگه بازی رو اپیزودی نمی‌کردن بهتر بود. یعنی به صورت یه جا بیرون میدادن. درسته که حجمش زیاد می‌شد اما نظر من اینه

اتفاقا این طوری جالب تره دو اپیزود قبلیش که خیلی باحال بود البته فقط از لحاظ داستانی وگرنه گرافیک و گیم پلیش مالی نبود.
به شخصه تو سبک ادونچر با THE WALKING DEAD زندگی کردم و تا آخر عمرمم فراموشش نمیکنم 
پاسخ
واقعا که بازی قشنگی هست ولی اگه بخوایم با TWD مقایسه کنیم زیاد خودنمایی نمی کنه ولی در کل به عنوان یه بازی جدید با یه ایده و داستان بزاریم خیلی خوب بوده و تا اینجای کار که از بازی به خوبی استقبال شده.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition منتشر شد White Beard 0 1,558 09-29-2019, 07:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی انگلیسی تریلر The Prophecy بازی Shenmue 3 منتشر شد White Beard 0 1,519 09-29-2019, 07:34 PM
  تریلر ۱۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Project Resistance منتشر شد White Beard 0 1,493 09-29-2019, 07:33 PM
  تریلر جدیدی از فصل سوم بازی Apex Legends منتشر شد White Beard 0 1,527 09-29-2019, 07:10 PM
  تریلر جدیدی برای بازی Little Town Hero منتشر شد White Beard 0 1,104 09-25-2019, 09:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان