امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث در مورد شرکت بازی سازی و بازیها
watch dogs....ubisoft
من خودم بهش 86میدم
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
در یک کلام.بازی که تو تریلر هاش دیدم نبود.نمره من 50 از 100
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
50از100!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
2سال از این بازی تریلر میگرفتم HD اما وقتی که اومد خیییییییییلییییییییی ضدحال بدی خوردم.
من خودم بهش 50 میدم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
اره.افتخاح بود
پاسخ
یکی از بهترین بازی ها  91 حقشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
acu ..............ubisoft

موضوع
پاسخ
خیلی پر هایپ است.مثل whacht dogs

پاسخ
همه ی نسخه هاش عالییییییییییی بود مخصوصا Brother Hood و Revalation اما نسخه ی 3 افنضاح بود.بازی پرهایپی هستش اما خوب از آب در میاد.در کل بهش 95 میدم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
عاقا نه اومده نه تجربش کردیم...بهتره موضوع رو عوض کنی...
الان هر نمره ای بدیم بهش از رو چی بدیم اخه؟از رو تریلر نمیشه که

آدولف هیتلر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,390 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 210,322 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,376 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,759 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,935 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان