امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث هفتگی
این تایپیک جهت این ساخته شده که هر هفته با هم درمورد یه موضوع بحث  کنیم .امیدوارم این تایپیک به یکی از پر فعالیت ترین تایپیک ها تبدیل بشه.
قوانین 
دعوا نکنید
اسپم ندهید 
به یکدیگر توهین نکنید
ررعایت نکردن قوانین =گزارش به مسعولان ( با تبلت تایپ میکنم تبلتم همزه نداره)
موصوع این هفته
آیا  عناوین watch dogs و  wolfeneshtain سرگرم کننده بودند؟
لطفا  کمی هم توضیح دهید

امیدوارم اگه تایپیک مشکلی داره مدیران اول اخطار بدن و در صورت رفع نشدن این مشکلات تایپیک رو قفل کنن با تشکر

مطلب بسیار خوبیه اما من حس می کنم جاش اینجا نیست و شاید هم باشه اما من نمیدونم! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

watch dogs باید عنوان خوبی باشه با توجه به نقد و بررسی گیمفا. watch dogs فردا به دستم میرسه٬ دیرتر از همه بازی می کنم اما بهتر بازی می کنم ( تمام مراحل چه فرعی و چه اصلی رو میرم) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نظر اصلیم رو هم بعد از تجربه کردنش حتما اعلام می کنم.
در مورد بازی دوم نظری ندارم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

نوع مطلبت اشتباهه
مثلا این مطلب رو نگاه کن https://forum.gamefa.com/showthread.php?tid=11812
یه همچین مطلبی رو بذار بعد بگو راجبش بحث کنن این که میگی W , WD چطور هست باعث میشه هم دعوا بشه هم عضا جذب نشن که نظر بدن

جوب سوال شما هم تکراری هست
همه یه چیز میگن بعد جذابیت خاصی نداره
بهتره این تاپیک رو فعلا ببندی وقتی یه مطلب آماده کردی بزاری و بگی بحث بشه بعد هر هفته خودت یه موضوع دیگه بزاری اگه خواستی میتونی از مطلب منم استفاده کنی
ولی به نظرم بهتره خودت بنویسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
امیدوارم ناراحت نشده باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
واچ داگز بيشتر جنبه تبليغاتي داشت و به دليل همين پر فروش بود و اصلا بازي جالبي نبود در مورد اون يكي باز هم اطلاعي ندارم
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]لطفا یکم بیشتر نظربدید

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان