امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین بازی the witcher 3 یا batman arkham knight
به نام خدا
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه خوب من قصد دارم تا امروز بازی های ویچر ۳ و بازی بتمن ارکام نایت را به چالش و مورد نقد قرار بدم خوب همه می دانیم که بازی ویچر ۳ قبل از بازی بتمن ارکام نایت منتشر شد و فروش خود را کرد ولی با امدن بازی بتمن ارکام نایت از فروش کلی بازی ویچر ۳ کم شد و همان طور که می دانیم الان بازی بتمن در رده های بالای جدول فروش قرار دارد و بازی ویچر با ۷و۸ پله پایین تر در سطح های پایین تری نسبت به بتمن ارکام نایت قرار دارد البته اگر مشکلاتی برای نسخه ی pc بازی بتمن ارکام نایت به وجود نمی امد خخخخخخخخخخخیییییییییللللللللللییییییییییی بهتر میشد و شرایط کلی بازی بتمن بهتر میشد هرچند همین الان هم جز بازی های محبوب در سراسر دنیا و صد البته بیشتر در امریکا می باشد
خوب سعی می کنم در این مقاله بخش به بخش این دو بازی را مورد بررسی قرار بدم
۱.داستان
داستان بازی ویچر ۳ از ان جایی شروع می شود که گرالت در گذشته دختری دارد به نام سیری که ابتدا او را به عنوان دختر خود قبول نمی کند در صورتی که سیری دختر اوست و تا جایی که گروهی به نام wild hunt به دنبال سیری می گردند چون سیری نیرو های خاصی دارد و خون او از خون الدر بلاد هست خوب در ادامه تصاویر از دیگر شخصیت های بازی ویچر ۳ می بینیم
[تصویر:  1280x720-hgu.jpg]
[تصویر:  th-3280-822-720x405.jpg]
[تصویر:  yennefer610.jpg]
و اما تصویری از شخصیت های اصلی بازی
[تصویر:  The-Witcher-3-Main-Characters.jpg]
و اما دختر گرالت
[تصویر:  th-3261-793-720x405.jpg]
خوب قطعا بازی ویچر ۳ نسبت به بتمن جدید از پیچش داستانی بهتری بهره می رود و ظرافت در طراحی شخصیت ها در بازی ویچر ۳ بیشتر به چشم می خورد و اما بازی بتمن
۱.داستان
در نسخه ی جدید بازی بتمن / بتمن دشمنان بسیار زیادی نسبت به نسخه ی قبلی خود پیدا کرده است مترسک و دو چهره پنگوین و هارلی کویین و فایر فلای و ....... و اما سر سخت ترین ان ها که از بتمن کمی قوی تر و سریع تر است و البته اهدافشان هم یکی است اما چرا دشمن....؟)arkham knight)
در نسخه ی جدید بازی بتمن شاهد جوکر هم هستیم ولی جوکر الکی و تخیلی که فقط در ذهن بتمن است
[تصویر:  n5l3mckzigoaq5mmy8sz.jpg]
[تصویر:  2488138-bak_sshot057.jpg]
[تصویر:  Batman_Arkham_Knight_Cover_Art.jpg]
[تصویر:  arkhamknight3.jpg]
و اما گیم پلی بازی ویچر نسبت به بازی بتمن سرعت کم تری دارد و صحنه های اکشن ان اصلا به پای بازی های بتمن نمی رسد ولی در عوض بازی بتمن به معنای واقعی کلمه یک اکشن ناب است و دارای صحنه هایی فوق العاده است که به شخصه از بازی کردن بازی بتمن کف کردم گیم پلی بازی بتمن دارای سرعت و نواوری های بهتری نسبت به ویچر ۳ است و این برتری با وجود بتموبیل بیشتر هم می شود شما می توانید با بتموبیل هر کاری خواستید بکنید بتموبیل خیلی پیشرفته تر از قبل است و خیلی گیم پلی بازی را جذاب تر می کند
[تصویر:  w39.20610.jpg]
[تصویر:  2827362-8549619097-Witch.jpg]
[تصویر:  1427131722773]
[تصویر:  Batman-Arkham-Knight-%E2%80%93-Batmobile...rom-E3.jpg]
و اما تخریب پذیری محیط در بازی بتمن فوق العاده کار شده به طوری که با ماشین بتمن هر چیزی را می توانید خراب کنید حتی پایه های پل هارا
[تصویر:  1280x720-cnm.jpg]
[تصویر:  bak5.28610.jpg]
[تصویر:  news_e3_batman_ak_gameplay_-16717.jpg]
و اما به سراغ گرافیک این دو عنوان می رویم این دو بازی هر دو از گرافیک فوق العاده ای بهره می برند به طوری که به هیچ عنوان روی کنسول های نسل ۷ قابل اجرا نبوده اند بازی ویچر طوری طراحی شده است که برای اجرا روی اخرین تنظیمات نیاز به یک gtx 980 داشتید ولی خوب یک ذره بزرگ نمایی هم بود چون من خودم بازی را با کیفیت عالی روی gt 740 2gb gddr5 اجرا کردم و از بازی نهایت لذت را بردم چون بازی ویچر از گرافیک فوق العاده ای دارد و واقعا زیبا طراحی شده به طوری که اگر بازی را با کیفیت ultra اجرا کنید به محض ورود به بازی همین جور خیره به گرافیک زیبای این بازی می شوی یعنی کامل محو دنیای بازی می شوید
[تصویر:  1L27F3dwYpRT.840x0.Vdef9Kkm.jpg]
[تصویر:  Witcher-3-291.jpg]
[تصویر:  geralt_cliff_2.jpg]
و اما گرافیک بازی بتمن هم عالی است به طوری که افکت های نور پردازی هنگام باریدن باران واقعا زیبا به نظر می رسند به طوری که شما کف خواهید کرد و جوری معتاد این بازی می شود که نمی خواهید هرگر از پای بازی بلند شوید و بازی را ترک کنید دوستانی که بازی را روی اخرین گرافیک اجرا کرده اند میفهمند که من چی میگم واقعا بازی بتمن از نظر گرافیک هیچ جای حرفی را باقی نمی گذارد
[تصویر:  Arkham-Knight-Shot-02.jpg]
زیبا زیبا و باز هم چشم نواز
[تصویر:  batman-arkham-knight-game-works-example.png?w=600]
هر چند که دو عنوان از باگ ها و مشکلات زیادی از نظر گرافیکی بهره می بردند مخصوصا بازی ویچر بر روی کنسول ها از افت فریم (مخصوصا ps4 )رنج می برد ولی بعد با اپدیت حل شد و اما بتمن هم از این مشکلات در امان نیست نسخه ی pc بازی بتمن از مشکلات زیادی رنج می برد نسخه های کنسولی مشکل زیاده نداشتند(هر چند به شخصه مشکلی در بازی بتمن روی pc ندیدم و اکثر مشکلات بازی بتمن روی pc به خاطر فریم محدود بازی بود و با برداشتن قفل فریم بازی مشکل انچنانی نخواهد داشت)
خوب دوستان مقاله تمام شد و در اخر و کلام اخر باید بگم هدف من از نوشتن این مقاله این بود که بازی بتمن و ویچر را مورد نقد قرار بدم و هیچ گونه برتری به بازی خواصی ندادم و هیچ نمره ای هم به بازی ندادم و در پایان این که کدام بازی بهتره و یا بهترین بازی سال میشه و کلیه ی قضاوت هارا به عهده ی خودتان می زارم چون فقط و فقط خود گیمر می تواند بگوید کدام بازی بهتر است و از تجربه ی کدام بازی بیشتر لذت برده چون اگر من می خواستم نقد کنم و بگم کدام بازی بهتر بود من به شخصه بازی بتمن راانتخاب می کردم چون بتمن از نظر گیم پلی سرگرم کننده تر از ویچر بود خوب قضاوت به عهده ی خودتون یا علی فقط در قضاوت سریع و بی پروا عمل نکنیم و حق دیگری را با کارهایمان از بین نبریم
و اما بخش دیگری را داشت یادم می رفت
موسیقی
در بازی ویچر به لطف گروه هنرمند اهنگ ساز بازی از موسیقی های زیبایی بهره می بریم به طوری که در بعضی از قسمت های بازی / بازی دارای قطعه های موسیقی فوق العاده زیبایی است به طوری که کف گیمر میبرد (من که کفم برید شمارا نمی دونم)
و اما در بازی بتمن از موسیقی های اکشن بازی به خصوص که در صحنه ای اکشن هم باشید موسیقی بازی شما را به وجد می اورد ولی به طور کلی موسیقی بازی ویچر ۳ خیلی بهتر و هنرمندانه تر و صد البته زیباتر نواخته شده
پاسخ
آقا خیلی ببخشیدا زدی ciri دختر گرالت آخه ciri کجاش به گرالت میخوره اصلا ویچر ها که ع.ق.یم هستن S0 (43) S0 (43) S0 (43) به جز اینا بقیه خوب بود
پاسخ
با نوشتن این مقاله دقیقا گودرز و شقایق رو بهم رسوندین، تبریک می‌گم!
پاسخ
خسته نباشی داداش بابت مقاله.
به نظرم هر دو بازی ارزش تجربه دارن چون وقایعی که در طی داستان هر دو اتفاق می افته گاهی اوقات خیره کننده هم هست!به نظرم بتمن هم پیچیدگی های داستانی زیادی داره و وقایع خیلی عجیب،جالب، و شگفت انگیزی اتفاق می افته.در کل به نظرم هرکسی که در توانش هست هر دو بازی رو تجربه کنه چون واقعاً خیلی بازی های بزرگ و عالی هستند.
بازم ممنون و خسته نباشی بابت مقاله.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
بهتر بود یه نظر سنجی هم میذاشتی تا ببینیم که از نظر بقیه کدوم بازی بهتره.
ممنون بابت مقاله :)

پاسخ
انتخاب من بتمن . فقط اخر بازی قابل پیش بینی بود یعنی همه بتمن ها اینطور تموم میشد ولی داستانش عالی بود
پاسخ
عالی بود به قول دوستان هم شقایق و گودرز : ))))
بهتر بود یه نتیجه گیری میکردی تو مقاله، تیتر مقاله جای کار داره و همچنین نظم و ترتیب نوشتهات
ولی خب مفهوم و قالب کلی مقالت عالی بود
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,679 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,147 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بررسی تمام زره‌های Grandmaster در بازی The Witcher 3: Blood And Wine Devil Prince 17 11,212 02-15-2019, 08:41 PM
آخرین ارسال: s.i.n.a
  بهترین بدلکار تاریخ | نقد و بررسی Just Cause 4 White Beard 0 1,254 12-12-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان