امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نام فوتبال|نقد و بررسی FIFA 15
اقا ولی موسیقی هاش خوب بود به نظر من

ولی ممنون از نقدوبررسیت

قدرت فیفارو نشون دادی :D
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
(03-18-2015, 11:45 AM)yazdan.ezadi نوشته است: اقا ولی موسیقی هاش خوب بود به نظر من

ولی ممنون از نقدوبررسیت

قدرت فیفارو نشون دادی :D

بنده هم نگفتم بد بود فقط گفتم  به موسیقی سری NBA 2K نمی رسه وگرنه موسیقی هاش خیلی هم خوب بود. دلیل کم کردن نمره از بخش موسیقی و صدا هم کم بودن تعداد موسیقی ها هست(تو قسمت نقاط ضعف هم ذکر کردم).  :D
ممنون از توجهت دوست من. S0 (74)  
پاسخ
به نظرم گیم پلی و گرافیکش باید 100 میدادی
گرافیکش خیلی خوب بود
بقیه چیز ها خوب بود ممنون از نقد خوبتون
پاسخ
خیلی ممنون از نظرت...
گرافیکش زیاد خوب  نبود انصافا؛ مخصوصا تکسچر هاش...اگه نمره ی گرافیک FIFA 15 رو کامل بدم پس به گرافیک PES 2013 چند باید داد؟ S0 (13)
درباره ی گیم پلی هم اگه باگ و چند تا مشکل کوچیک نداشت، بهش کامل می دادم. ;)
موفق باشی دوست من S0 (74)
پاسخ
نقد خوبی بود
انشاالله موفق باشی
در سخت ترین شرایط بازی میکنم اما نمیگزارم سرنوشتم را بازی دهند
پاسخ
(03-18-2015, 08:37 PM)HAPPY1 نوشته است: نقد خوبی بود
انشاالله موفق باشی

خیلی ممنون... S0 (74)
اگر خوشتون اومد، می تونید از کلید"سپاس" استفاده کنید. 
پاسخ
نقد خوبی بود.
Pes تو قسمت تکسچرها فقط چهره ی بازیکنان معروف رو خیلی خوب طراحی کرده و بازیکنان دیگه رو ضعیف. اما فیفا چهره ی همه ی بازیکنا رو خوب طراحی کرده…تنها چیزی که pes رو برتر از fifa میکنه کیفیت جالب تور دروازس!!!!!!
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
(03-18-2015, 08:41 PM)Clonel Kovolsky نوشته است: نقد خوبی بود.
Pes تو قسمت تکسچرها فقط چهره ی بازیکنان معروف رو خیلی خوب طراحی کرده و بازیکنان دیگه رو ضعیف. اما فیفا چهره ی همه ی بازیکنا رو خوب طراحی کرده…تنها چیزی که pes رو برتر از fifa میکنه کیفیت جالب تور دروازس!!!!!!

از نظرت ممنونم دوست من... :heart:
راستی درباره ی نظرت باید بگم، تکسچر یه چیز کلیه؛ یا خوبه یا بد. اونی که شما میگید طراحی و مدلسازی چهره ها هست... البته با اون حرفت درباره ی چهره ی بازیکنان در PES کاملا موافقم... :)
آخ گفتی!!! اون حسی که موقع خوردن توپ به تاق دروازه ی PES به من دست میده، واسه من یه چیز دیگس ... S0 (25) 
پاسخ
من کلا اهل فوتبال نیستم ولی اگه هم بخوام فوتبال بازی کنم فیفا بازی میکنم چون حس میکنم سطح حرفه ای تری کار می کنه ولی مثلا pes از وسط زمین شوت میکردی می رفت توی گل(نسخه ی 2011)
و این رو هم اضافه کنم که طرفدار هیچ تیمی نیستم ولی برای اذیت کردم دوست هام و خانواده طرفدار تیم رئال مادرید هستم خیلی حال میده اذیتشون کنی.
این رو هم برای تویسنده ی تقد میگم که بنویسه بر سر در نقد چون طرفدار رئال مادرید هست.
بر دیوار ها و سنگ ها حک کنید و بگذارین که آیندگان بدانند که ما در زمانی میزیستیم که تک ستاره  کهکشانی کریستین رونالدو در آن می زیست.
ممنون بابت نقد خیلی عالی بود.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(03-19-2015, 12:09 AM)مجید نصر نوشته است: من کلا اهل فوتبال نیستم ولی اگه هم بخوام فوتبال بازی کنم فیفا بازی میکنم چون حس میکنم سطح حرفه ای تری کار می کنه ولی مثلا pes از وسط زمین شوت میکردی می رفت توی گل(نسخه ی 2011)
و این رو هم اضافه کنم که طرفدار هیچ تیمی نیستم ولی برای اذیت کردم دوست هام و خانواده طرفدار تیم رئال مادرید هستم خیلی حال میده اذیتشون کنی.این رو هم برای تویسندهی تقد میگم که بنویسه بر سر در نقد چون طرفدار رئال مادرید هست.
بر دیوار ها و سنگ ها حک کنید و بگذارین که آیندگان بدانند که ما در زمانی میزیستیم که تک ستاره  کهکشانی کریستین رونالدو در آن می زیست.
ممنون بابت نقد خیلی عالی بود.

سلام خدمت یکی از دوست داشتنی ترین اعضای فروم، مجید جان.
خیلی خوشحالم که از نقد بنده ی حقیر خوشت اومد... :D S0 (74)
دقیقا حرف دل منو درباره ی PES زدی...(البته این موضوع به خاطر سبک آرکید بازی هست که Konami سبک بازی رو تغییر داد).
تنها جمله ای که در مورد رئال می تونم بگم اینه: برترین نسل کهکشانی ها...
منم افتخار میکنم زمانی که پسرم ازم بپرسه تو بازی رونالدو رو دیدی و منم با افتخار میگم آری...
بهترین لقبی که واسه رونالدو شنیدم : The Machine Goal. S0 (93) S0 (93) S0 (93)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,786 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 957 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 980 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,896 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,123 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان