امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی شخصیت های gta iv
[font=comic sans ms]ROMAN[/font][font=comic sans ms]BELLIC[/font]([font=comic sans ms]ر[/font][font=comic sans ms]ومن بلیك)[/font]  [font=comic sans ms] [/font]
توضیح:او پسر عموی "نيكو" است."نيكو" تنها به دليل اظهارات او پا به ليبريتی گذاشته است.او پانزده سالی هست كه در اين شهر هست و در اين مدت مشكلات زيادی را برای خود بوجود آورده است و در منجلابی گير كرده است كه تنها راه خلاصی از آن را تماس با پسر عموی خلاف خود ميداند در غير اين صورت او يك مرده متحرك است.

[تصویر:  1707825-romanbellic_gtaiv.jpg]                   
[font=comic sans ms]LITTLE JACOB (لیتل جاكوب)[/font]
 توضیح:"جاكوب" يك دلال جاماييكایی است، كار او در اصل خريد و فروش اسلحه است و يكی از ده ها دوست "نیكو" است.شما در بازی هر اسلحه ای كه نياز داشته باشيد را ميتوانيد به وسيله او تامين كنيد.او حتی در هرجایی كه هستید ميتواند برای "نيكو" اسلحه تامين كند آن هم فقط با يك تلفن.در مرحله ای از بازی با او همراه خواهيد شد.او همچنين با "رومن" پسر عموی "نيكو" نيز رفيق است. 

[تصویر:  LittleJacob-GTAIV-Closeup.png]

[font=comic sans ms]FRANCIS MCREARY(فرا[/font][font=comic sans ms]نكیس مكرری)[/font]
توضیح: "فرانكس" یك افسر فاسد دیگر در دنیای جی تی ای است ، او كسی است كه گذشته كثيف "نيكو" را ميداند و در مراحلی از بازی از همين رو از او سوء استفاده كرده تا "نيكو" برای او كارهای مختلفی انجام بدهد.و دهن عده ای را برای او ببندد.   

[تصویر:  FrancisIV.png]           
[font=comic sans ms]PATRICK MCREARY (پاتريك مكرری)[/font]
توضیح:"پاتريك" يك اوباش ايرلندی است ، او وابستگی زيادی با "فرانكس مكرری"دارد و يكی از افراد او محسوب ميشود(از نظر خانوادگی و كاری)"پاتريك" يكی از دوستان "اليزابتا" كه با خواهر و مادرش زندگی ميكند است.خواهر "پاتريك" يعنی "كيت" عاشق "نيكو" است ولی "پاتريك" ، به "نيكو" اخطار ميدهد كه از خواهرش فاصله بگيرد. 

[تصویر:  Patrick_McReary_IV.png]    
[font=comic sans ms]VLADIMIR GLEBOV (ولاودمیر گلبو)[/font]
توضیح: او يك فرد اهل روسيه و يك وام دهنده پول و يك بيزينس من بين المللی است.او به نظر يك مرد قدرتمند و با نفوذ میرسد.در حقيقت او كارهای خلاف بسيار زيادی انجام داده تا بتونه تو اين شهر موفق بشه.در حقيقت او يك خلافكار بسيار بزرگ است كه خلافهای بسيار برای او ناچيز جلو ميكند.  

[تصویر:  VladGlebovIV.png]
[font=comic sans ms]ELIZABETA (الیزابتا)[/font]
توضیح:"اليزابتا" يك فروشنده مواد مخدر است كه برای 10 سال اين كار را در منطقه بوهان انجام ميدهد.او از هر كاری برای نگه داری كار خود چشم پوشی نميكند و حتی برای اينكه كار خود را داشته باشد دست به آدم كشی نيز زده است.او اكنون به موارد مخدرمعتاد شده است و مشكلات روانی زيادی از جمله توهمات و ... گريبان گير او شده است. 

[تصویر:  LizTorresIV.png]   
[font=comic sans ms]MANNY ESCUELA (مانی اسكوئلا)[/font]
توضیح:"مانی" يك گانگستر در منطقه جنوبی بوهان است.او ميخواهد با سرپوش گذاشتن بر گذشته دردناك و تاريك خود چشم به آينده دوخته است.حالا او ميخواد با كمك خودش آينده تاريك همه همسايگان و اهل محل خودش را پاك كند تا در اجتماع و محله خود مانند يك قهرمان باقی بماند.

[تصویر:  Manny_Escuela_%28IV%29.jpg]          
[font=comic sans ms]BRUCIE (بروسی)[/font]
توضیح:او فكر ميكنه خيلی در سطح بالایی هست ، او به همه اعتماد ميكنه و حتی اگه حرفش رو گوش نكنند ناراحت نميشود. او بسيا زياد در زندگيش ولخرج است.او اولين بار توسط "رومن" به "نيكو" معرفی ميشود."بروسی" اول برای "نيكو" و "رومن" يك گاراژ در بروكر فراهم ميكنه و تاكسی هایی را هم برای آنها ميفرستد ولی در جلوتر ارتباط "نيكو" با او بيشتر ميشود و به جایی ميرسد كه "بروس" برای "نيكو" يك هلكوپتر مجانی تهيه ميكند. 

[تصویر:  oxm_xbox_360_t_gta_4_09.jpg]   
[font=comic sans ms]PLAY BOY X (پلی بوی ایكس)[/font]
توضیح:او در حقيقت يك كلاهبردار است...كه "اليزابتا" اون رو به "نيكو" معرفی ميكنه،او يك كاخ بسيار بزرگ در Algonquin دارد ، بيشتر كار او صرف هدايت افراد مختلف برای انجام خلاف است و او به "نيكو" تعداد زيادی كار ميده كه انجام بده.او با دوست خود "Dwayne Forge"كارهای خود را پيش ميبرد."دواين" تازه از زندان آزاد شده ولی پلی بوی از كنار او جم نميخورد.  

[تصویر:  PlayboyX-GTAIV.jpg]       
[font=comic sans ms]DWAYNE FORGE (دواین فورج)[/font]
توضیح:"دواین" يكی از دوستان قدیمی"پلی بوی"است كه تازه از زندان آزاد شده است.او در دنيا تنها از اين ميترسه كه يك روز"پلی بوی"اون رو تنها بذاره و بره.اونم در زندگی خيابانی تنهای تنها او يك كاراكتر بی پروا است.

[تصویر:  dwayne-forge.jpg] 
[font=comic sans ms]BLEDAR MORINA ( بلیدر مورینا)[/font]
توضیح:"بلیدر" يك دلال وام دهنده پول در منطقه بروكن است، كه "نيكو" در اوايل بازی با او رو به رو خواهد شد.او يك باج گيره به قول خود زورگو است، او يك قاتل است.اون رو درحال تحديد "رومن"در اوايل بازی پيدا خواهيد كرد.

[تصویر:  Bledar_Morina_GTA_IV.jpg]      
[font=comic sans ms]MIKHAIL FAUSTIN (مایخیل مایوستین[font=tahoma])[/font][/font]  
توضیح:یكی دیگر از شخصيتهای بازی كه اهل منطقه شرقی اروپا است.كه اونم در اوايل بازی ملاقات خواهيد كرد. "نيكو" قصد داره ارتباط كاری خود را با "مايخيل" زياد كنه و شما در بازی با او كار خواهيد كرد.  

[تصویر:  Gta4characters_mikhailfaustin.jpg]                      
[font=comic sans ms]PHIL BELL (فل بیل)[/font]
توضیح:"فل بيل" در منطقه آلدينری كار ميكند و يك تروريست مافيا محسوب ميشود.او موافقت ميكنه كه به "نيكو" كمك كنه تا يك نفر رو پيدا كنه.اما در ادامه "نيكو" چندين ماموريت برای مافيای اون منطقه انجام خواهد داد.

[تصویر:  Phil_Bell.png]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
باورتون میشه من تا حالا GTA بازی نکردم؟
پاسخ
(07-21-2013, 12:28 AM)'Expellite' نوشته است: باورتون میشه من تا حالا GTA بازی نکردم؟

نصف عمرت به فنا رفت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
من هم تا حالا بازی نکردم.
اینا رو خودت نوشتی یا ترجمه ای از سایت های دیگره؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(07-21-2013, 12:41 AM)'van helsing' نوشته است: من هم تا حالا بازی نکردم.
اینا رو خودت نوشتی یا ترجمه ای از سایت های دیگره؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

95% شو خودم نوشتم

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
سری مقاله های جالب و مفیدیه.منتظره sanandreas هستم
 [تصویر:  62584871826876287908.jpg]
پاسخ
(07-21-2013, 01:02 AM)'alireza88' نوشته است: سری مقاله های جالب و مفیدیه.منتظره sanandreas هستم

نظر لطفتِ داداش ولی san andreas فک کنم 2 3 روز طول بکش چون این چند روز زیاد وقت ندارم ولی سعی میکنم زود آمادش کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
به نظرت یکم ناقص نبود ؟؟؟ مثلا michelle اون دختره رو میگم
پاسخ
(07-21-2013, 02:54 AM)'parham 0077' نوشته است: به نظرت یکم ناقص نبود ؟؟؟ مثلا michelle اون دختره رو میگم

شرمنده هرکی ننوشتم اطلاعاتی ازش نداشتمConfused67:

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
دستت در نكنه خوب بود ولي همه رو معرفي نكردي
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,144 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,980 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش اول saeed aghababaee 11 4,592 09-08-2016, 03:43 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  مردی که خاطره می‌سازد / ۱۰ شخصیت برتر Troy Baker saeed aghababaee 9 3,974 06-06-2016, 01:41 AM
آخرین ارسال: Writer Bot
  فریادی از جنس سکوت | بیوگرافی گوردون فریمن Destiny 3 2,230 04-15-2016, 08:01 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان