امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع مشکلات بازیPES15
Update v1.01.01

ویژگی: Issue with getting players with Top Agents has been fixed

http://uploaded.net/file/4xqv5det/Pro.Ev...LOADED.rar

https://www.oboom.com/DQ3VEXHF/Pro.Evolu...LOADED.rar

توجه: آپدیت برای دارندگان نسخه  ریلودد می باشد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
ببخشید بعد از نصب پچ tuga vicio 0.8 وارد بازی که میشی موقعی که میاره loading edit data بلافاصله بعدش میاره unable to load because it is from different version و داخل بازی هم تغییراتی مثل درست لوگو ولباس تیم انجام نگرفته؛چرا؟هیچ دیتا پکی هم نصب نکردم
پاسخ
(01-12-2015, 03:25 PM)A_joker نوشته است: ببخشید بعد از نصب پچ tuga vicio 0.8 وارد بازی که میشی موقعی که میاره loading edit data  بلافاصله بعدش میاره unable to load because it is from different version و داخل بازی هم تغییراتی مثل درست لوگو ولباس تیم انجام نگرفته؛چرا؟هیچ دیتا پکی هم نصب نکردم

ابتدا بازی را پاک کنید و از سیو خود بک اپ بگیرید.سپس اپدیت جدید کونامی را نصب کنید و در اخر پچ را نصب کنید.
پاسخ
سلام خوبین ؟
من وقتی ویندوزم 8 ، 32 بیتی بود پی اس 15 رو نصب کردم و بازی کردم
الان ویندوزم 64 بیتیه ولی باز نمی کنه ... کارت گرافیکی هم آپدیتشو نصب کردم
همه ی سی پلاس پلاس ها و دایرکت هارو هم نصب کردم ولی باز ارور D3DX9_43.dll میاد
خاهشن کمک کنین ... خیلی ممنون
پاسخ
(01-24-2015, 10:34 PM)اشکان.. نوشته است: سلام خوبین ؟
من وقتی ویندوزم 8 ، 32 بیتی بود پی اس 15 رو نصب کردم و بازی کردم
الان ویندوزم 64 بیتیه ولی باز نمی کنه ... کارت گرافیکی هم آپدیتشو نصب کردم
همه ی سی پلاس پلاس ها و دایرکت هارو هم نصب کردم ولی باز ارور D3DX9_43.dll میاد
خاهشن کمک کنین ... خیلی ممنون

سلام ورودتون رو به گیمفا خوش امد میگم Confused74:
لطفا از دایرکتس 9 تا11 را به ترتیب نصب کنید.
اگر نشد یک عکس از ارور بگیرید و بفرستید
پاسخ
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]با عرض سلام و خسته نباشید[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]دوستان بنده همین امروز دیتاپک 4 رو از وب سایت دانلودها دانلود کردم و توی پوشه ی بازی نصب کردم[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]تا قبل نصب بازی بدون ارور راحت اجرا می شد اما بعد از نصب دیتاپک این ارور میاد :[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]تصویر:[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]http://uupload.ir/files/cbsa_454.jpg[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]در ضمن directx و net framework و Microsoft Visual C++ و... همه نصب و آپدیت هستند ویندوز بنده هم 7 64 بیتی هست.[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]اگر راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اعلام کنید[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]با تشکر[/font]
پاسخ
(05-15-2015, 06:10 PM)Big Bad 007 نوشته است: [font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]با عرض سلام و خسته نباشید[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]دوستان بنده همین امروز دیتاپک 4 رو از وب سایت دانلودها دانلود کردم و توی پوشه ی بازی نصب کردم[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]تا قبل نصب بازی بدون ارور راحت اجرا می شد اما بعد از نصب دیتاپک این ارور میاد :[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]http://uupload.ir/files/cbsa_454.jpg[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]در ضمن directx و net framework و Microsoft Visual C++ و... همه نصب و آپدیت هستند ویندوز بنده هم 7 64 بیتی هست.[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]اگر راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اعلام کنید[/font]
کرک بازی دوباره نصب و اگر آنتی ویروس هنگام نصب فعال بود حتما قسمت qarantine یه نگاه بندازید فایلی توش هست یا نه؟
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
(05-15-2015, 06:20 PM)unique نوشته است:
(05-15-2015, 06:10 PM)Big Bad 007 نوشته است: [font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]با عرض سلام و خسته نباشید[/font]

کرک بازی دوباره نصب و اگر آنتی ویروس هنگام نصب فعال بود حتما قسمت qarantine یه نگاه بندازید فایلی توش هست یا نه؟

کرک رو دوباره ریختم بازم ارور میده توی قرنطینه هم فایلی نبود
پاسخ
من آپدیت نقل و انتقالات زمستانی رو میخوام
پاسخ
(05-15-2015, 07:43 PM)Purya_Cr7a نوشته است: من آپدیت نقل و انتقالات زمستانی رو میخوام

حجم = 2 مگ
لینک دانلود = http://uploadboy.com/ta1r9pfzk8n4.html
نحوه نصب = از فایل EDIT.bin خودتون بکاپ بگیرید بعد محتویات فایل دانلود شده را در مسیر سیو بازی ریپلیس کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,900,770 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,497 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,106 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,249 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 75,068 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان