امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
کالاف
داستان شاهکار (مدرن ها و بلک آپس ها)
گرافیک شاهکارتر
انلاین فوق العاده جذاب تر

بتل
گرافیک داغون نسبت به رغیب
داستان که کلا نداره
فقط آنلاینش یکم حرف برای گفتن داره

در کل فقط کالاف
پاسخ
من کالاف رو انتخاب میکنم .
داستان فوق العاده 
گیم پلی جذاب .
گرافیکش هم همیشه از بتل بهتر بود .
پاسخ
به نظرم کالاف خیلی وقته که دیگه در بخش سینگل خوب عمل نمیکنه و شاید دلیلش رفتن بیش از حد به آینده باشه و همینطور مولتی COD:Advanced رو که 3روز تو استیم رایگان شده بود رو بازی کردم باید بگم اصلا در حد نسخه های قبلیش نبود و این پرش های بلند واقعا رو اعصاب بودند هر کسی میتونست به راحتی با اون پرش ها فرار کنه و برا ما ایرانی ها هم که وضعیت پینگ خوبی نداریم اصلا چیز جالبی نبود یارو پریده در رفته من هنوز دارم دیوارو تیر میزنم  S0 (2) البته یه بخش بسیار عالی به نام Zombie داره که واقعا سرگرم کننده و عالیه، همچنین بسیار سخته و باید به کسی که تا رانک آخر رفته یه خسته نباشید گفت منکه خیلی با بخش Zombie خاطره دارم

بتل هم هرچند از نظر سینگل کالاف جالب نیست ولی هرچی باشه از بتل مخصوصا آخریه خیلی بهتر بود، کلا به نظرم این بتل آخریه بدجوری افت کرده بود، مولتیش خیلی از Advanced بهتر بود ولی خیلی از نسخه قبلی بتل یعنی 4 افت کرده بود و خیلی چیزا رو حذف کرده بودند و گرافیکشم که اصلا در حد نسخه های قبلیش نبود و فرق زیادی نکرده بود. در کل بتل قدیما مخصوصا سری Bad Company بسیار عالی بود و امیدوارم یه روزی بتل دوباره به اون روزا برسه!
پاسخ
کالاف دلایل:
داستان عالی تر از عالی!به خصوص سری Modern Warfare و Black Ops.نسخه 2 و 1 بلک آپس که دیگه گل کاشت از بس داستانش گیرا و جالب بود.نسخه 3 هم امیدوارم چیزی بیشتر از گل بکاره.گیم پلی یه شاهکار به تمام معنا خیلی بهتر از بتل. تنها از گیم پلی نسخه هارد لاین لذت بردم اونم نه به اندازه کالاف.گرافیک رو هم فقط کالاف داره نه بتل یه نگاه به مرحله اول نسخه Advanced Warfare بندازید همون جایی که دست روباتیکت خراب می شه واست تعمیر می کنن رو اولترا بزاری می فهمی چیه گرافیک.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
فقط بتل هم از نظر گرافیک هم از نظر انلاین کالاف فقط داستانش

بعدش از نظر گرافیک واقعا بتل کالاف رو خورده ادونس فقط تو فیلماش گرافیکش بالا بود توی گیم پلی خیلی پایین تر بود یا مقایسه بتل 4 با گوست بعدش بتل یه کندی خاصی داره که عاشقشم و مهم تر از همه تخریب پذیری بسیار بالا البته هرکی فن یه چیزی هست و باید بهش احترام گذاشت
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
کالاف به خاطر اینکه :
1.داستان:<به خصوص cod mw> که انقلابی تو سبک شوتر بود
2. گرافیک:که جز گوست همشون از گرافیک بالاتری نسبت به بتل داشتند
3. انلاین که بازی نمیکنم نظر نمیدم
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
بین بتل و کالاف قطعا بتل رو انتخاب میکنم!

همه برا کالاف میگن داستان جذاب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
والا ما به غیر از cod mw هیچ داستان جذابی ندیدیم!

توی آنلاین که کالاف در مقابل بتل سوسکه و حرفی برا گفتن نداره!

گرافیک که همیشه بتل سرتر بوده و خواهد بود!

در ضمن اینجوری که ما داریم میبینیم تمرکز اصلی کالاف دیگه رفته رو مالتی پلیر! و الان سینگلش دیگه با بتلش فرقی ندارره از نظر من!
بین مالتی پلیرای 2 بازی بتل قدرتمند تره!
پاسخ
بستگی داره
مثلا سری MW از همه لحاظ از بتل های هم دوره اش بالاتر بود ولی بتلفیلد 4 انقلابی بود در سبک خودش و اصلا نمیشه با گوست مقایسه اش کرد. بعد به نظرم بتل گیم‌پلی خیلی بهتر و واقعی تر داره و در این موضوع خیلی از کالاف بالاتره. البته این رو هم در نظر بگیرید که Advanced Warfare خیلی بهتر از Hardline بود. 
در کل اگه بخوام یکی شون رو انتخاب کنم، باید اینطوری بگم
کالاف دیوتی با داستان عالی>بتلفیلد با داستان عالی>بتلفیلد بدون داستان جذاب>کالاف بدون داستان جذاب
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(09-20-2015, 12:39 PM)Jon Snow نوشته است: بین بتل و کالاف قطعا بتل رو انتخاب میکنم!

در ضمن اینجوری که ما داریم میبینیم تمرکز اصلی کالاف دیگه رفته رو مالتی پلیر! و الان سینگلش دیگه با بتلش فرقی ندارره از نظر من!

black ops رو چی کار کردی؟؟؟!!!!
این نسخه انقلابی در نوع بیان داستان ها در کل صنعت ایجاد کرد که بعد ها در همین بازی بتل ازش استفاده شد.
به شخصه مولتی کالاف رو بیشتر میپسندم.درگیری هایی که توان گیمر توش حرف اول رو میزنه.
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
(09-20-2015, 06:34 PM)mahdi12 نوشته است:
(09-20-2015, 12:39 PM)Jon Snow نوشته است: بین بتل و کالاف قطعا بتل رو انتخاب میکنم!

black ops رو چی کار کردی؟؟؟!!!!
این نسخه انقلابی در نوع بیان داستان ها در کل صنعت ایجاد کرد که بعد ها در همین بازی بتل ازش استفاده شد.
به شخصه مولتی کالاف رو بیشتر میپسندم.درگیری هایی که توان گیمر توش حرف اول رو میزنه.
bo فقط نسخه یکش خوب بود! بازم به نظرم داستانش بازم مثل mw جذاب نبود!

بتل مواتی طبیعی تر و جذابتری از نظرم داره!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,526 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,688 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,219 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,037 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,710 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان