امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II
(07-01-2014, 12:13 AM)'Pagan Min' نوشته است: خیلییی سخته بابا اصلا نمیشه بازی کرد!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نه آنچنان٬ مشکل شما چیه تو بازی!؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
از عکس اصلی این پاتوق که رو پست اصلی قرار می گیره رونمایی کردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  98277608602197633157.png]

پاسخ
بابا این خیلی سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من همون اول توی Frost... نمیتونم برم جلو.... چه پیشنهاداتی برای شروع بازی داری؟ فرهان جان...[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پاسخ
(07-01-2014, 06:32 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: بابا این خیلی سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من همون اول توی Frost... نمیتونم برم جلو.... چه پیشنهاداتی برای شروع بازی داری؟ فرهان جان...[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

اتفاقا آسون ترین قسمت برای شروع همونجاست. چه کلاسی هستی؟! اگه شوالیه هستی از قفل کردن روی دشمن و البته سپر استفاده کن که خیلی تاثیر داره. معمولا همه حداقل باس اول رو می کشن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(07-01-2014, 06:45 PM)'Farhan' نوشته است:
(07-01-2014, 06:32 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: بابا این خیلی سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من همون اول توی Frost... نمیتونم برم جلو.... چه پیشنهاداتی برای شروع بازی داری؟ فرهان جان...[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

اتفاقا آسون ترین قسمت برای شروع همونجاست. چه کلاسی هستی؟! اگه شوالیه هستی از قفل کردن روی دشمن و البته سپر استفاده کن که خیلی تاثیر داره. معمولا همه حداقل باس اول رو می کشن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کلاسم " سلحشور"ه ....
پاسخ
داش فرهان کارت بیسته.
حرف نداری.
تکککی تو فروم.
من به نظرم این بازی بی نمک میومد،ولی نظرات آقایون رو که خوندم فهمیدم ارزش امتحان و خریدش رو داره.
من فکر میکردم چون توش موجودات افسانه ای زیادن،در پیتیه،ولی مثل اینکه خوب شاخیه...
دفعه بعد که از خونه رفتم بیرون،مستقیم پاساژ صدف ،چارراه پارامونت...دارک سایدرز 2...

ببخشید، دارک سولز 2

پاسخ
من الان 2 ساعت گذشته تازه رسیدم No Man's Wharf[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]مخم پکید
برا این که به حالت انسانی مون برگردیم هیچ راه دیگه ای به غیر از [bgcolor=#000000]Human Effigy[/bgcolor] نیست؟؟؟؟
الان رفتم سه نفر کشتم کثافت ی تیر زد مردم[img]/images/smi/new/217.gif[/img][img]/images/smi/new/217.gif[/img][img]/images/smi/new/217.gif[/img]

وسایل دشمنامون رو نمی شه بر داریم؟؟؟

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(07-04-2014, 05:44 AM)'amir1998' نوشته است: من الان 2 ساعت گذشته تازه رسیدم No Man's Wharf[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]مخم پکید
برا این که به حالت انسانی مون برگردیم هیچ راه دیگه ای به غیر از [bgcolor=#000000]Human Effigy[/bgcolor] نیست؟؟؟؟
الان رفتم سه نفر کشتم کثافت ی تیر زد مردم[img]/images/smi/new/217.gif[/img][img]/images/smi/new/217.gif[/img][img]/images/smi/new/217.gif[/img]

-اول بگم شما اگه رفتین Forrset of Fallen Giants و از اون طریق رفتین Lost Bastille اون راه رو بیخیال بشین چون آخرش به همون Lost Bastille ختم میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرم راهِ Forrset of Fallen Ginats آسون ترین راه ـه و اون باسِ Last Giant هم کشتنش اجباریه پس اگه جایی که میگم نرفتیم برین اونجا.
- یه روشی هست که تو نقد سایت دیدم اینه که شما میرین Shrine of Amana (بی خودترین جای بازی [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]) بعد یه مرحله جانبی رو انجام میدین در صورتیکه اصلا این آیتم رو نداشته باشین خود به خود انسان میشید. البته این منطقه بعد از قلعه درانگلیک هست که شما راه زیادی داری تا به اونجا برسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از فروشنده ها هم اگه Soul ـه کافی داشته باشی می تونی بخری
- چرا میشه بعضی مواقع که می کشیشون یه Soul سفید رو زمین هست که برداری ممکن ـه سلاح اون دشمن باشه. (پیشنهاد میکنم درِ Blacksmith رو کلیدش رو از اون زنه تو بون فایر اولی Forrest of Fallen Ginats بخری و بازش کنی چون قطعاً شمشیر و زرت ادامه راه می شکنه و باید برای تعمیرش بری پیش یارو.)

پاسخ
(07-04-2014, 06:07 AM)'Punished Snake' نوشته است:
(07-04-2014, 05:44 AM)'amir1998' نوشته است: من الان 2 ساعت گذشته تازه رسیدم No Man's Wharf[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]مخم پکید

-اول بگم شما اگه رفتین Forrset of Fallen Giants و از اون طریق رفتین Lost Bastille اون راه رو بیخیال بشین چون آخرش به همون Lost Bastille ختم میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرم راهِ Forrset of Fallen Ginats آسون ترین راه ـه و اون باسِ Last Giant هم کشتنش اجباریه پس اگه جایی که میگم نرفتیم برین اونجا.
- یه روشی هست که تو نقد سایت دیدم اینه که شما میرین Shrine of Amana (بی خودترین جای بازی [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]) بعد یه مرحله جانبی رو انجام میدین در صورتیکه اصلا این آیتم رو نداشته باشین خود به خود انسان میشید. البته این منطقه بعد از قلعه درانگلیک هست که شما راه زیادی داری تا به اونجا برسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از فروشنده ها هم اگه Soul ـه کافی داشته باشی می تونی بخری
- چرا میشه بعضی مواقع که می کشیشون یه Soul سفید رو زمین هست که برداری ممکن ـه سلاح اون دشمن باشه. (پیشنهاد میکنم درِ Blacksmith رو کلیدش رو از اون زنه تو بون فایر اولی Forrest of Fallen Ginats بخری و بازش کنی چون قطعاً شمشیر و زرت ادامه راه می شکنه و باید برای تعمیرش بری پیش یارو.)

مت که کلا این راه هایی رو که گفتین رو نفهمیدم چون تو عید بیشترش رو رفتم بعد دیگه نرفتم تا امشب
فقط میدونم از اولش که شروع شد ی قولی بود که قرمز بود اونو کشتم(چه نشونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])بعد رسیدم به ی زنی ازش چند تا آیتم خریدم بعد رفتم تو یجایی مثل زیر زمین از اونجا رفتمNo Man's Wharf (نشونی از این بهتر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
ًًًًًًًًًًًًٌ

الان نقشه رو دانلود کردم فهنیدم قضیه چیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(07-04-2014, 07:04 AM)amir1998 نوشته است:
(07-04-2014, 06:07 AM)'Punished Snake' نوشته است:

مت که کلا این راه هایی رو که گفتین رو نفهمیدم چون تو عید بیشترش رو رفتم بعد دیگه نرفتم تا امشب
فقط میدونم از اولش که شروع شد ی قولی بود که قرمز بود اونو کشتم(چه نشونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])بعد رسیدم به ی زنی ازش چند تا آیتم خریدم بعد رفتم تو یجایی مثل زیر زمین از اونجا رفتمNo Man's Wharf (نشونی از این بهتر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

Forrest of Fallen Giants همون منطقه جنگلی مانند هست. Lost Bastille هم یه جایی قلعه مانند ـه که توش دشمنا زره هاشون نقره ای هست. این دو منطقه ای که گفتم نمی دونم رفتین یا نه ولی اگه نرفتین باید حتما برین. تو فارست (منطقه جنگلیه) کشتن اون Last Giant اجباری هست. تو Los Batille هم آخرش که به Sinner's Rise ختم میشه باید برین و Lost Sinner رو بکشین. چون تو بازی 4 تا باس اصلی هست که تا اون رو نکشین ادامه راه باید یه دری رو باز کنین که به مشکل بر می خورین اگه اونا رو نکشین. شما فعلا این دو تا که در دسترس هستن رو بکش تا بعد.
اون غول قرمز ـه هم می دونم DragonRider هستش. کلاً اگه به Lost Bastille رسیدین و بهش دسترسی دارین اون راه رو بیخیال شین چون تهش به همون جا قبلی ختم میشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 210,417 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,459 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,785 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,302 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  بازی آنلاین مورد علاقه شما کدام است؟ mtajik 7 2,392 04-15-2016, 07:07 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان