امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تریلری از Assassin's Creed IV با عنوان Under The Black Flag
Video 
با سلام به دوستان گیمفایی عزیز!
بالاخره امتحانات استرس آور سال سومی ها تمام  شد و ما راحت شدیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و این باعث میشه که فعالیتم تو فروم بیشتر بشه.  باید بگم که این تریلری که می زارم خیلی هم تازه نیست ولی از آخرین تریلری که دیدید جدیدتره! و تعجب میکنم که تا حالا گیمفا همچین تریلری رو نذاشته!
خب بریم سر اصل مطلب!....این تریلری هستش به نام Under The Black Flag که Edward Kenway،شخصیت اصلی بازی از انتقامی که میخواد از پادشاه انگلستان و همپیمانانش بگیره تعریف میکنه.این تریلر قسمت هایی از گیمپلی رو نیز نشون میده و به بعضی فنون و حرکات ادوارد که در نوع خودشون جذاب هستن اشاره میکنه!
این تریلر تقدیم به شما از سرور Mediafire:
http://www.mediafire.com/?l8m42doagl12ni5
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
من از این تریلر ها خوشم میاد که مسوول شرکت داره بازی میکنه و ازش فیلم گرفته

ببخشید اینو میگم ولی این تریلر مال 1 ماه پیشه 45 مگ کردی تو پاچمون!!
پاسخ
این چرا ی تریلر درست نمیده بیرون ؟
پاسخ
متنو خوندی اصلا؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img] ولی از بقیه تریلرا تازه تر بود پس چرا هیچ جایی از سایت نزاشتینش؟ باMOSTAFA.SHZ بودم
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

پاسخ
عمرا اینیکیو دیگه بگیرم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]ولی آخر سر بازم میگیرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
خیلی قدیمیه!
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
ubisoft حرفی نذاشته واسه گفتن
پاسخ
(06-09-2013, 03:16 PM)'krazy_kow@' نوشته است: این چرا ی تریلر درست نمیده بیرون ؟

من چکار سایت دارم گفتم قدیمیه

(06-09-2013, 03:16 PM)'krazy_kow@' نوشته است: این چرا ی تریلر درست نمیده بیرون ؟

من چکار سایت دارم گفتم قدیمیه انتقاد ازت میکنن مث فلفل هندی نپر بالا

پاسخ
(06-09-2013, 06:55 PM)'MOSTAFA.SHZ' نوشته است:

من چکار سایت دارم گفتم قدیمیه

من چکار سایت دارم گفتم قدیمیه انتقاد ازت میکنن مث فلفل هندی نپر بالا

چرا شما قضیه رو نمیگیرید من کی گفتم قدیمی نیست؟ هست ولی نه به اون اندازه.این تریلری هستش که بعد از تریلر Golden Age of Piracy منتشر شده.ولی اصلاتو سایت قرار داده نشد.چه جور به شما ربط نداره که تو سایت هست یا نه وقتی نباشه انگار که نا دیده گرفته شده بوده که من خیر سرم خواستم برا بعضی دوستان که میخوان همه ی تریلرا رو داشته باشن کاری کرده باشم.مثل فلفل نمیپرم آقا جان یکم درست حرف بزن من از این ناراحت شدم که شما متن اولیه رو درست نخوندی چون اونجا دلیل آوردن این تریلر رو هر چند کمی قدیمی آورده بودم.وسلام دعوا که نداریم با هم رفیق[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
من اصلا با هیچ کس نبودم فقط گفتم چرا ی تریلر درست نمیده بیرون منضورم یوبی سافت بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی Martha is Dead با نمایش تریلری معرفی شد White Beard 0 1,516 10-02-2019, 10:18 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تریلری از شخصیت‌های بازی Little Town Hero منتشر شد White Beard 0 1,501 09-27-2019, 02:33 PM
  عنوان The Long Dark: Episode 3 ماه آینده راهی بازار خواهد شد + تریلر White Beard 0 1,022 09-25-2019, 09:16 PM
  تریلری جدید از Daemon X Machina که ابهامات را برطرف می‌کند White Beard 0 1,165 09-17-2019, 02:01 PM
  تریلری جدید از Marvel’s Avengers | این بار هالک White Beard 0 1,204 09-07-2019, 06:04 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان