نظرسنجی: به نظر شما این انیمیشن چقدر کمک به صنعت گیم می کند؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
به نظرم باعث می شود که مسئولین بیشتر به انیمیشن و گیم توجه کنند
33.33%
5 33.33%
شاید بتواند ذره ای تاثیر داشته باشد
26.67%
4 26.67%
همان آش و همان کاسه
26.67%
4 26.67%
متحول می کند این دو صنعت را
13.33%
2 13.33%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهران 1500
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز گیمفایی یک چند وقتیه یکم با هم داریم بد رفتاری می کنیم دم عیدی اصلا خوب نیست بچه ها بیایید دوباره مثل قدیم بگیم و بخندیم و یک چیزی از هم یاد بگیریم انشاالله که این بی احترامی ها زود تر به اتمام برسد. خب برم سراغ اصل مطلب.Confused74:

[تصویر:  vedzi885u1kv6sx4vp24.jpg]

انیمیشن بلند ایرانی تهران 1500 که اولین انیمیشن ایرانی است که وارد سینمای ایران می شود ساخته شده توسط استودیو نسل اندیشه سبز به کارگردانی جناب آقای بهرام عظیمی که خالق سیا ساکتی و داوود خسطر خودمون می باشند (جا دارد ذکر کنم که ایشون زحمت نویسندگی فیلم نامه سینمایی آل و همین طور این انیمیشن هم داشته است) قرار است سال نو را میهمان پرده های سینمای ایران باشد و بالاخره یک تکانی به صنعت انیمیشن و انیماتوری در کشور بدهد.

[تصویر:  jqsu7moy90di76mflhdm.jpg]

آقای بهرام عظیمی

خدا را شکر که مسئولین و تمام مردم متوجه شدند که انیمیشن هم باید به اندازه فیلم در صنعت سینمای ایران جای داشته باشد و انیمیشن را فقط کودکان نمی بینند و همین باعث شده است تا تیمی با 250 نفر خدمه این چنین انیمیشن بزرگی را خلق کنند که از نظر کیفی فوق العاده به نظر می رسد.(حیف حیف که مسئولین و بیشتر مردم دیدشان هنوز نسبت به بازی های رایانه ای عوض نشده است و همان دیدگاه نامناسب را دارند)

[تصویر:  18nw5xg1lwe0i1uv2pc.jpg]

به نظر بنده ساخت این چنین انیمیشن هایی به ساخت بازی های رایانه ای ملی با کیفیت تری و با بودجه بیشتری کمک می کند و باعث می شود که این دو عنصر یک فرهنگ به حساب بیایند و حتی نقش مهمی در تبلیغات کشور با تمدن ما داشته باشند.

[تصویر:  m5r430otpg91iqjee0p.jpg]

یکی دیگر از کارهای بسیار مناسبی که در این انیمیشن انجام شده است استفاده بازیگران در صداپیشگی و همین طور چهره ی آن ها در انیمیشن است و برای شروع استارت بسیار خوبی را آقای عظیمی زدند و از بازیگرا نمحبوبی استفاده کردند.

[تصویر:  lbqpvspzyfn37teih3km.jpg]

به گفته آقای عظیمی آغاز این پروژه چندین سال طول کشیده است و به طور مثال فقط مدل سازی آقای بهرام رادان 6 ماه طول کشیده است وشما فرض کنید برای هر کدام از این هنرمندان چقدر وقت صرف شده است.

[تصویر:  2s4xipp76cpo8057s98g.jpg]

کیفیت و گرافیک هنری و فنی این انیمیشن به نظر بنده وسعت بسیار قابل قبول و فوق العاده ای دارد که به شخصه علاقه ی زیادی به آن پیدا کردم.

[تصویر:  e8vsvqua72n3ar7h4m11.jpg]

بیایید همگی این جور افراد و آثار را حمایت کنیم و آن ها را در ساخت پروژه های بعدیشان یاری کنیم ( حداقل ما گیمر ها)
خلاصه این که بیایید به اتفاق خانواده بریم و این انیمیشن زیبا را ببینیم فکر نکنید که کسی من را دارد مجبور می کند که برای این انیمیشن تبلیغ کنم من خودم با علاقه به انیمیشن و بازی سازی این مطلب را نوشتم. یا علی مددConfused74: راستی عیدتان هم مبارک.Confused29:[/align]

اگر خواستید عکس های دیگر و یا تریلر و یا سینما هایی که این انیمیشن را پخش می کنند را بدانید به این آدرس بروید.

سایت انیمیشن بلند تهران 1500
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
میشه سایت این فیلم رو بگی؟Confused43: اون عکس ها رو حتما از تو سایت رسمی این فیلم برداشتی دیگهConfused43: آدرس رو بگوConfused66:

به نظر من ساختن یه انیمیشن با این کیفیت شاید سخت باشه،، ولی حتی تو گرافیک دار ترین بازی های جهان 6 ماه برای ساخت یه شخصیت انیمیشن وقت نمیزارن!!! مگه میخواستن کل ایران رو انیمیشن که 6 ماه وقت گذاشتن تازه اونم فقط برای یه شخصیت؟؟!!Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:
پاسخ
چند روز پیش اقای عظیمی رو تلویزیون دعوت کردن گفت که چند میلیارد هزینه شده بعدش حدود 4 سال فکر کنم گفت که طول کشید ساختنش.
پاسخ
(03-18-2013, 11:35 PM)'Amin_Apachi' نوشته است: میشه سایت این فیلم رو بگی؟Confused43: اون عکس ها رو حتما از تو سایت رسمی این فیلم برداشتی دیگهConfused43: آدرس رو بگوConfused66:

به نظر من ساختن یه انیمیشن با این کیفیت شاید سخت باشه،، ولی حتی تو گرافیک دار ترین بازی های جهان 6 ماه برای ساخت یه شخصیت انیمیشن وقت نمیزارن!!! مگه میخواستن کل ایران رو انیمیشن که 6 ماه وقت گذاشتن تازه اونم فقط برای یه شخصیت؟؟!!Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:

اولا که آرومتر دعوا نداریم که.
دوما اسم سایت را نوشتم.
سوما کجاش بده که برای هر چه بیشتر شدن کیفیت انیمیشن زمان بیشتری صرف مدل سازی بشه هان؟
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
به نظر میاد انیمیشن جالبی از آب در بیاد. هنرمندان محبوب من توش بازی می کنن. مثل مهران مدیری. حتما می بینمش
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(03-19-2013, 04:45 PM)'dark_prince277' نوشته است: به نظر میاد انیمیشن جالبی از آب در بیاد. هنرمندان محبوب من توش بازی می کنن. مثل مهران مدیری. حتما می بینمش

بله همینطوره

(03-19-2013, 12:47 PM)'msi' نوشته است: چند روز پیش اقای عظیمی رو تلویزیون دعوت کردن گفت که چند میلیارد هزینه شده بعدش حدود 4 سال فکر کنم گفت که طول کشید ساختنش.

بله بنده هم دیدم دقیق بودجه را ذکر نکردند. بله من هم شنیدم چهار سال ولی موقع نگارش یادم رفته بود شک داشتم
فقط اللهConfused29:

پاسخ
خیلی چیز شنگیه ولی حیف که مردم این فرهنگ رو ندارن و مسئولین نمیخوان باور کنن که باس به گیم و انیمیشن توجه شه چون امروزه بزرگترین بخش زندگی اکثر افراد گیم و انیمیشنه
پاسخ
منتظرشم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
FLYing CARPETConfused62:
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان