امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد جنون سرعت يا پايان جنون سرعت
Sad 
پس از انتشار بازي nfs most wanted 2012 افراد زيادي اين بازي رو انجام دادن از جمله خودم كه مشتاقانه بازي رو شروع كردم بازي most wanted 2012 تغييرات بسيار زيادي داشت كه اين تغييرات به دو دسته تقسيم ميشن : تغييرات خوب و تغييرات بد از جمله تغيرات خوب بازي ميشه به افزايش چشم گير گرافيك ، بزرگتر شدن شهر ، درجه هاي سختي race ها ، تنوع ماشين ها و ... و از تغييرات بدش ميشه اشاره كرد به فرمون بد ماشين ها ، نداشتن داستان جذاب و دمو هاي بين بازي نسبت به نسخه قبل ، زياد crash شدن در طول مسابقات به طوري كه ميشه گفت شباهت بسيار زيادي به مجموعه بازي هاي burnout پيدا كرده و بيشتر به سبك ماشين جنگي روي اورده. و دومين تغيير بدش نداشتن داستان جذاب و دموهاي بين بازي كه همين مشكل باعث خسته شدن بازي كننده طي طول بازي ميشه كه هيچ هيجاني در بازي كننده ايجاد نميكنه و اگه بخوايم به سال 2004 پس از ساخت نسخه ي اول اين بازي برگرديم اين بازي رو از هر طرف اناليز كنيم ميبينيم كه درسته نسخه ي اول اين بازي از گرافيك پاييني برخوردار بود ولي از نظر جذابيت و داستان بازي بسيار سر تر از نسخه ي دوم اين بازيه به جرأت ميتونم بگم اين بازي باعث مرگ دوباره ي سري بازي هاي nfs بعد the run شد در كل اگه از نظر شخصيم بخوام از 1 تا 10 به بازي امتياز بدم ، خودم امتياز 6 رو ميدم واقعأ جاي سوأل كه چرا به اين بازي هاي پر طرفدار كه انقدر معروفن فقط از نظر گرافيكي اهميت ميدن و به داستان بازي توجه نميكنن در كل بازي جالبي نبود.
زندگي همه ي ما بازيه كه هر سال نسخه جديد ازش ميسازيم و درجه ي سختي بازي زندگي هم به خودمون بستگي داره اگه حرفه اي باشيم درجه سخت هم برامون اسونه ولي اگه هر دفعه باهاش تازه كارانه رفتار كنيم حتي درجه اسون هم برامون سخته Confused24:
پاسخ
ممنون داداش Confused05:
پاسخ
برادر من تا جایی که من میدونم بازی های سبک ریسینگ نیازی به داشتن داستان خوب ندارنConfused86:
SG
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تولد دوباره دی‌سی | معرفی ۱۵ کامیک‌ DC Rebirth که نباید از دست بدهید B.A.T 0 2,318 09-14-2016, 06:46 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  (مقاله)تاریخچه ی فرنچایز Need for Speed/طعم واقعی سرعت و جنون Steve McQueen 16 4,852 09-21-2015, 07:43 PM
آخرین ارسال: Steve McQueen
  دیوانگی سرعت | اولین نگاه به Need For Speed mohsen7 3 1,814 07-01-2015, 09:35 PM
آخرین ارسال: The White Witcher
  جنون بی انتها | پیشنمایش بازی MAD MAX Mahdi.AC4 14 4,588 10-02-2013, 12:35 PM
آخرین ارسال: korosh bozorg
  جنون سرعت!پیش نمایش THE crew Delsin Rowe 36 7,289 10-02-2013, 04:56 AM
آخرین ارسال: Qeiji

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان