امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ بر سر نفت در flashpoint-dragon rising
Rainbow 
سلام
بازی flash point – dragon rising رو بازی کردید ؟ می خواستم اینجا معرفیش کنم .
خوب شروع میکنم .
این بازی ساخته شرکت code master و مال سال 2009 است . بازی داستان محور نیست . موضوع بازی رو خیلی متوجه نشدم ولی موضوع در خصوص جنگ بر سر دست یابی به نفت در یک جزیره صورت میگیره و طرف دعوای شما کشور چین است .
بازی از نوع شوتر اول شخص است و گرافیک بازی خوبه ولی شاید مورد پسند همه نباشه چون رنگ های استفاده شده در محیط بازی خیلی زنده نیست و تنوع نداره و محیط بازی یه جورایی سیاه و سفید به نظر میرسه.
صدا گذاری بازی خوب از آب در اومده و گویا سعی شده از صداهای واقعی استفاده بشه.
در این بازی شما فرمانده یه گروه 4 نفره هستید و هر شخصی امکاناتی در اختیار داره که در موقع نبرد ممکنه به درد بخوره . بدی بازی اینه که شما نمیتونید کنترل نفرات دیگه رو به دست بگیرید و با اون افراد بازی کنید . بلکه میتونید بهشون دستور بدید . دستوراتی که میتونید بدید از تنوع زیادی برخورداره و دست شما برای حمله کردن یا دفاع کردن به صورت اصولی بازه و میتونید واقعا فرماندهی کنید .
تجهیزاتی هم که دارید متنوع است و میتونید از تجهیزات دشمن هم استفاده کنید .
اکشن بازی مثل بازی arma 2 واقعی درست شده . یعنی شوخی بردار نیست و از آرنولد بازی خبری نیست. 2 تا تیر بخوری مردی و یاران شما هم اگر 2 تا تیر بخورن میمیرن . فقط یه خوبی ای که داره اینه که شما امدادگر تو تیم داری که طرف رو پانسمان کنه و الا از خونریزی میمیره.
خلاصه محیط یه محیط جدی است و اگر میخواید محیط جنگ واقعی رو تا حدودی تجربه کنید توصیه میکنم این بازی رو از دست ندید . 

[تصویر:  th?id=H.4733416000391647&pid=1.7][تصویر:  operation-flashpoint-dragon-rising_56566...int2-1.jpg]

[تصویر:  th?id=H.4570417719806609&pid=1.7]

[تصویر:  ofdr_screenshot_may_0006.jpg]

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
آرنولد بازی خبری نیست. [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] باحال بود 
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
به نام خدا
خیلی خلاصه وار مینویسی و سریع متن رو جمع و جور میکنی. خیلی خوبه.
جالب اینه که تا آدم خسته میشه متنتم تموم میشه. ولی با وقت گذاشتن و بیشتر کار کردن روی متنت، میتونی بهش شاخ و برگ بدی و بیشترش کنی. برای آشنایی بیشتر با بازی هم یه خرده جزئیات رو بیشتر کن. البته این نظر منه و هر کسی یه جور دوست داره بنویسه.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(02-14-2014, 02:15 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
خیلی خلاصه وار مینویسی و سریع متن رو جمع و جور میکنی. خیلی خوبه.
جالب اینه که تا آدم خسته میشه متنتم تموم میشه. ولی با وقت گذاشتن و بیشتر کار کردن روی متنت، میتونی بهش شاخ و برگ بدی و بیشترش کنی. برای آشنایی بیشتر با بازی هم یه خرده جزئیات رو بیشتر کن. البته این نظر منه و هر کسی یه جور دوست داره بنویسه.

ممنون بابت نظر شما . ولی میدونی آدم که سنش میره بالا و مشغله های زندگیش زیاد میشه دیگه به بازی اون جوری که تو بچگی و نوجوونی اهمیت میده ، بها نمیده . هدف من هم نقد بازی نیست . یه چیزی تو مایه های تریلر بازیه . یعنی یه بازی ناشناخته که ارزش بازی کردن رو داره به شما معرفی میکنم . شما با هیتلر شکن میتونی تو یوتوب ویدئو های بازی ها رو ببینید و متوجه بشید که به نظرتون ارزش بازی کردن داره یا نه . من فقط یه بازی رو دوست دارم ( اونم نه اینکه دم به ساعت بشینم پاش ، فقط یه بار تمومش کردم ) و اون بازی keepsake است . دلیلش هم اینه که آرامش بهم داد . بازی هایی که معروفه و جدید میاد تو بازار معمولا مشکلات . . . داره و طرفش نمیرم که بیام اینجا معرفی و نقدش کنم و متاسفم که تو کشورمون این چیزها قائده و قانون نداره و بچه 12 ساله میتونه gta v و امثالهم بازی کنه. بگذریم .

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماینکرفت به سبک سرزمین آفتاب تابان | نقد و بررسی Dragon Quest Builders B.A.T 0 1,287 10-09-2016, 08:57 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  نقد و برسی عنوان Dead Rising 3 Yves Guillemot 6 2,663 03-04-2016, 10:48 PM
آخرین ارسال: Yves Guillemot
  سرطان، این اژدهای لعنتی | نقد و بررسی بازی That Dragon, Cancer saeed aghababaee 7 1,930 01-23-2016, 11:50 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  انتقام به سبک سامورایی | نقد و بررسی Metal Gear Rising: Revengeance Devil Prince 15 5,715 07-10-2015, 10:36 PM
آخرین ارسال: mahdi12
  در امتداد مرگ | نقد و بررسی بازی Dead Rising 3 Marius 3 2,357 08-18-2014, 11:54 AM
آخرین ارسال: mehran basiri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان