امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ بی هدف | نقد و برسی کوتاه Enemy Front
(07-18-2014, 02:08 PM)'MehradFabrik' نوشته است: آقای اشکان معلومه چی می گید من این بازی رو رو High بازی کردم یه باگ هم نداشت...
کلی باگ داره چیه؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

بله این بازی حتی اگر دقت کنید در مرحله اول باگ دارد

[تصویر:  kmakers.jpg]
پاسخ
(07-18-2014, 02:13 PM)'ashkan7121' نوشته است:
(07-18-2014, 02:08 PM)'MehradFabrik' نوشته است: آقای اشکان معلومه چی می گید من این بازی رو رو High بازی کردم یه باگ هم نداشت...

داداش اره باگ داره ولی برای شما باگ داره که رو low بازی کردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]من این بازی رو تموم کردم یه باگ هم ندیدم خیلی کم بود که تو همه بازی های امروز هست.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
(07-18-2014, 04:31 PM)'AMIR-PK' نوشته است:
(07-18-2014, 02:13 PM)'ashkan7121' نوشته است:

داداش اره باگ داره ولی برای شما باگ داره که رو low بازی کردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]من این بازی رو تموم کردم یه باگ هم ندیدم خیلی کم بود که تو همه بازی های امروز هست.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

شما دقت کنید مرحله اول بازی حدود 9 عدد باگ وجود دارد

[تصویر:  kmakers.jpg]
پاسخ
(07-18-2014, 11:44 AM)'ashkan7121' نوشته است:
(07-18-2014, 02:36 AM)'hexer' نوشته است: سلام
1- چرا اینقدر کوتاه ؟ کمتر از 400 کلمه بود ؟! بعد اگه نگاه کنی تعداد دان خیلی کم هست مطلب رو کامل بازار نه تو Word بعد هم شما لازم نیست مطلب رو اینجا بنویسی مطلب رو تو Word بنویس بعد Copy کن تو ینجا
امیدوارم ناراحت نشی ولی من مطلب رو اینجا به صورت نوشتاری با همان تصاویر و فنت می گذارم تا هم این که همه بخوانند و هم ببینید اینجا و Word تفاوتی ندارد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و گیمران محترم که در اینجا بسیار ویژه بهشون سلام می رسونم
من اشکان مصطفوی هستم و قصد دارم یه نقد و برسی کوتاه بر روی بازی تازه به نام : Enemy Frontانجام دهیم.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT68XKb00oggBKTsL7me-F...p0T9gzyUBA]
توضیحات کلی
این بازی از شرکت Gi GAMES  می باشد . خب در اولین نمایش طرفداران خود را به دست اورد (ولی چشمتون روز بد نبینه) بعد از یک هفته یا شاید چند روز یک تریلر و چندین عکس منتشر شد .سازندگان قسد شبیه سازی بدی جنگ و جدل را داشتند اما بازی اینجوری نبود

[تصویر:  Enemy-Front-preview3.jpg]

خب عکس ها که خیلی گول میزنه ببینیم بازی چطوری پیش رفت .
خب بازی منتشر شد و دوستان گیمر این بازی را خریداری کردند.
در مرحله اول می توان باگ های خوشکل و ناز را پیدا کرد که مثل راه رفتن سرباز نازی بر روی مغز شما هست.
بعد از رد کردن دمو اولیه بازی شروع میشه که از همون اول میشه فهمید اصلا بدی و زشتی جنگ را به درستی نشان نداده
هوش مصنوعی این بازی در سطح معمولی قرار دارد که میتوان به مخفی کاری های بازی اشاره کرد.
مخفی کاری ها به اسان تری صورت انجام می شود
موزیک بازی هم بد نیست
به سر اصل مطلب یعنی گرافیک بازی رسیدیم گرافیک بازی در صطح عالی قرار ندارد و در سطح خوب یا می توان گفت معمولی قرار دارد ؛ سرباز ها و کاراکتر های بازی به صورت معمولی (عروسکی مانند)ساخته شده است .
در کل شرکت GI GAMES  می خواست به پای بازی
World at war  سری بازی های   Call Of Duty برسد که می توان گفت در این بازی با شکست بزرگی رو به رو شد.
اولین چیزی که به ذهن یک گیمر در اولین مرحله بازی میرسد این است:
[چقدر این بازی باگ داره]
این نقد و برسی ما بر روی کنسول های Xbox 360 و PC انجام شده است.
Online multiplayer  بازی به صورت معمولی می باشد و ما انتظار زیادی داشتیم که به نظر می رسد انتظار مارا به خوبی برطرف نکرده .
بازی شرکت Ubisoft به نام Valiant Hearts: The Great War به بهترین صورت شکل بد و زشت جنگ را نشان داد .
*****با تشکر از شما که تا اخر مطلب همراه من بودید و تشکر فراوان از دوستان عزیزم
**و ممنون از انجمن Gamefa
**رادتمند شما اشکان مصطفوی.

چجوری میشه به این روش کپی کرد؟

جواب را پ خ کردم

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,151 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Exclamation نقدی کوتاه از سری بازی های GTA soheilds 12 4,504 04-11-2020, 02:10 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,271 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,624 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,159 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان