امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 1: پنج چیز که نیاز است آن ها را بدانید
[تصویر:  8ej8whzdcyb3gie077dg.jpg]

همانطور که میدونید Battlefield 1 چند روزی است که سر خط همه وبسایت های خبری بازی شده. وبسایت گیم قسد دارد که نکاتی درباره این عنوان به شما بگوید که ممکن از در این چند روز فراموش شده باشد.
  • جنگ و غوغا به معنای واقعی
DICE در این نسخه جنگ را به معنای واقعی به تصویر کشیده است. در این عنوان شما معنای عمیق کشت و کشتار را درک خواهید کرد، وقتی که دشمنان خود را با سلاح های دستی از بین میبرید. هر کدام از سلاح ها نکات مثبت و نکات منفی نیز دارند، بعضی از آن ها سبک بعضی سنگین میباشند. گرچه سلاح هایی که سبک هستند به اندازه سلاح های سنگین به دشمن آسیب نمیرسند، اما نسبت سلاح های سنگین بازدهی سریع تری دارند.
  • هواپیما، تانک، خودرو
وسایل نقلیه در بازی مانند تانک ها در بخش های اولیه بازی حضور دارند. در طول جنگ، نیرو نیروهایی که از آنها استفاده خواهیدکرد، بهتر از آنچه است که فکر میکنید. درست برخلاف بازی Battlefield 4، جهت کار با وسایل نقلیه در این عنوان شما باید مهارت های لازم را کسب کرده تا بتوانید به خوبی از هر یک از این وسایل به درستی استفاده کنید.

[تصویر:  ufb68u5duiqwvxwnn2kb.jpg]
  • خود انتخاب کنید که چه شوید!
بازیکنان در طول بازی خودشان انتخاب میکنند که میخواهند در حمله، پزشک باشند یا پیشاهنگ ویا گروه پشتیبانی. حالا میخواهید پزشک شوید یا یک جنگنده؟! برای حمله، نیاز است که از بمب دستی نیز استفاده کنید، مین ضد تانگ و سلاح های دیگر به شما کمک میکنند که با تانک وسایل نقلیه قوی دیگر مقابله کنید. پزشکان در عین حال جهت کمک به بهبود کامل سربازان به میدان جنگ میآیند.

• ویرانگر
کسانی که نسخه های سوم و چهارم این عنوان را انجام دادهاند؛ میدانند که در این دو نسخه کمبود خشونت وجود دارد. حال باید خوشحال باشید که پیشنهاد و انتقادات شما مورد توجه قرار گرفته و در نسخه اول اعمال شده. همانطور که در تریلر دیدید، قسمت هایی از هواپیمایی در نقاط مختلف پراکنده شده! این قسمت ها توسط دیگران شکسته شده و به بخش های مختلف برده شده است.

[تصویر:  arit2qqrq8hl967x1qru.jpg]
  • ماسک ضدگاز
بخشی که بازیکنان باید از ماسک ضدگاز استفاده کنند بسیار جالب است. میدان دید را فراموش نکنید! این ماسک امکان دیدن را برای شما سخت خواهدکرد. چندی پیش DICE اعلام کرد که بازیکنان میتواند برای مقابله با گاز اشکاور و ادامه راه، برای خود یک تاکتیک انتخاب کند، وقتی که ماسک را زدنند، میتوانند نگاهی به اطراف داشته باشند و مسیر درست را انتخاب کنند، اما ممکن نیست این راه همیشه مقدور باشد. 

زمان انتشار این بازی برای PC ، PlayStation 4 ،Xbox One، بیست و یکم اکتبر (جمعه 30 مهر) میباشد. کسانی که زودتر اقدام به خرید این بازی بکنند میتوانند بازی را 3روز زودتر از تاریخ انتشار دریافت و بازی کنند.

[تصویر:  dqn66u7e8ajogqzwtpbp.jpg]

پاسخ
اوووف! چه چیزی بشه این بتلفیلد. واقعا بازی ایه که کمبودش به شدت احساس میشد.
خیلی ممنون. هایپمون رو دوبرار کردی داداش. S0 (29) S0 (29)
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
من امسال بتل فیلد رو میگیرم و کال اف دیوتی کرایه میکنم چون کال اف رو رو هارد هم بزارین تو یه هفته تمومه ولی بتل فیلد گرچه شاید بخش داستانیش 6مرحله داشته باشه که اونم فعلا یه شایعه بیشتر نیست ولی بخش انلاینش واقعا ادم رو سرگرم میکنه و ارزش خریدن داره
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-09-2016, 04:32 PM)mohammadm77 نوشته است: من امسال بتل فیلد رو میگیرم و کال اف دیوتی کرایه میکنم چون کال اف رو رو هارد هم بزارین تو یه هفته تمومه ولی بتل فیلد گرچه شاید بخش داستانیش 6مرحله داشته باشه که اونم فعلا یه شایعه بیشتر نیست ولی بخش انلاینش واقعا ادم رو سرگرم میکنه و ارزش خریدن داره

من هم این نظر رو دارم که به احتمال زیاد سینگل طولانی و قوی این عنوان داره
یا شاید هم هر کدوم از این 6 مرحله ، یک مرحله ی کوتاه و زود گذر نباشه
به هر حال اگه هم اینطور باشه ولی بازهم من که اهل آنلاین نیستم، این بازی رو تهیه می کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
امسال این بازی میترکانه. 
جنگ جهانی اول، اوج خشونت و اسب S0 (29) 
خیلی جالب میشه اگه ماسک های گاز تو بازی تخریب پذیر باشن و مدام باید عوضشون کنیم مثل سری بازی های مترو 
ممنون بابت مقاله.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
واقعا من که طرفدار سری بتلفیلد هستم از دیدن تریلر کرکو پرم ریخت.
اگه گند نزنن تو بازی واقعا سناریوی خیلی خوبی داره و یه شاهکار میشه.امید وارم مثل نسخه های قبلی و حتی بهتر از اونا بتونن بخش مولتی پلیر رو سر گرم کننده و هیجان انگیر درست کنن و همینطور یه دستی هم به بخش ضعیف سینگ پلیر بکشن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,134 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,257 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,728 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Battlefield 1 بر روی MSI GT72VR Gabit0 0 1,711 03-03-2017, 11:38 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,402 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان