امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
باشه ممنون
نشد با کدوم کاراکتر برم
پاسخ
(09-28-2013, 05:58 PM)'armin 79' نوشته است: باشه ممنون
نشد با کدوم کاراکتر برم

من که با تروور رفتم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(09-28-2013, 04:25 PM)www. نوشته است: داداش من تموم کرد!!

داداشت 100% بازی رو تموم کرده یا فقط بازی رو تموم کرده ؟
من و داداشم هم بازی رو تموم کردیم و در نهایت تمامی شخصیت های منفی داستان رو کشتیم ولی به زووور شده 76% !

هنوز 24% دیگه مونده تازه حساب کن مراحل خسته کننده ای مثل جمع کردن قطعه های آهنی با مایکل و تمامی پرش با چتر نجات با فرانکلین و شرکت در تمامی مسابقات موتورسواری و رالی خیابانی و قایق و جت اسکی سواری ، جمع کردن صندوق پول با تروور هم تموم کردیم تازه شد 76% !

پاسخ
اقا یه مرحله هست که باید برای دزدی 4 تا ماشین بزرگ بدزدیم,چه جور ماشینی باید باشه؟مثلا یه ون باشه میشه؟و همچنین از کجا بفهمم کجا باید ماشینا رو بذارم؟اخه توی ایمیل درست مشخص نیست...
[تصویر:  48325367140012299498.jpg]
پاسخ
ببین منم واقعا 2 روز کامل توش گیر بودم ببین اولین راهشه با هلیکوپتر بری بگردی شهرو تا اون پارکینگای که تو ایمیل زکر شدرو ببینی دومین راه فوق فوق فوق راحت اینه که گاراژ بخری بد بری با گوشیت تو نت بازی همون گزینه پاین گوشی هست که عکس نت بعد برو تو اون بنر هایی هست اگر بنری بود که بنفش تیره باشه بعد رو بنر عکس ماشین باشه اون بنرو روش کیلیک کن اگرم نبود هی رو بنرای دیگه کیلیک کن بیا بیرون هی کیلیک کن بیا بیرون دوباره برو تو میاد اون بنر بعد تو اون عکس ماشین ردیف اول ماشینا یک ماشینی هست جلوش شبیح موستانگ 3بار اونو بخر ماشینا میرن تو گاراژی که خریدن دونه دونه سوار شو خودش راهو بهت میگه.

یک تسلیت میگم که این اخرین مرحله بازی است [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](یک مرحله دیگم میاد)

دوستان سوالی که من داشتم اینه که فروش گاهی تو نقشه پیدا نمیشه که من برم دزدی یک بار رفتم پشت در سلمونی(هنوز نرفتم تو)کلتمو بر میدارم تا میرم تو که رو یارو اصلحه بکشم کلترو میکنه تو جیبش نمیتونی اصلحه برداری

دوباره رفتم تو یه لباس فروشی دوباره همون کارو کردم دوباره اصلحرو گزاشت تو جیبش والا نمیدونم فروشگاها کجاس توروخدا اگه میدونین از نقش عکس بگیرین و از کل فروش گاها با Paint چیزی علامت بزارین که بدنم فروشگاها کجاس برم دزدی
پاسخ
(09-28-2013, 07:31 PM)Mr_ParhamViP نوشته است: ببین منم واقعا 2 روز کامل توش گیر بودم ببین اولین راهشه با هلیکوپتر بری بگردی شهرو تا اون پارکینگای که تو ایمیل زکر شدرو ببینی دومین راه فوق فوق فوق راحت اینه که گاراژ بخری بد بری با گوشیت تو نت بازی همون گزینه پاین گوشی هست که عکس نت بعد برو تو اون بنر هایی هست اگر بنری بود که بنفش تیره باشه بعد رو بنر عکس ماشین باشه اون بنرو روش کیلیک کن اگرم نبود هی رو بنرای دیگه کیلیک کن بیا بیرون هی کیلیک کن بیا بیرون دوباره برو تو میاد اون بنر بعد تو اون عکس ماشین ردیف اول ماشینا یک ماشینی هست جلوش شبیح موستانگ 3بار اونو بخر ماشینا میرن تو گاراژی که خریدن دونه دونه سوار شو خودش راهو بهت میگه.

یک تسلیت میگم که این اخرین مرحله بازی است [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](یک مرحله دیگم میاد)

چرا لقمه رو دور سرش میپیچونی ؟!
توی ایمیلی که واست میاد هم آدرس پارکینگ هارو نوشته هم عکسشو گذاشته حتی عکسای جی پی اس شدشون هم رو نقشه توی ایمیل واست ارسال شده !
ماشین ها هم موستانگن که بعد از برداشتن باید ببری شیشاشون رو دودی کنی و یکم تقویتشون کنی و بعد بذاری توی پارکینگی که میخری !

ضمن اینکه اخر این مرحله واقعا مزخرفه چون باید با ماشین بری توی کانتینر یک کامیون !!! و اگر ببازی برت میگردونه به استارت حرکت با ماشین !

(09-28-2013, 07:31 PM)Mr_ParhamViP نوشته است:
دوستان سوالی که من داشتم اینه که فروش گاهی تو نقشه پیدا نمیشه که من برم دزدی یک بار رفتم پشت در سلمونی(هنوز نرفتم تو)کلتمو بر میدارم تا میرم تو که رو یارو اصلحه بکشم کلترو میکنه تو جیبش نمیتونی اصلحه برداری

دوباره رفتم تو یه لباس فروشی دوباره همون کارو کردم دوباره اصلحرو گزاشت تو جیبش والا نمیدونم فروشگاها کجاس توروخدا اگه میدونین از نقش عکس بگیرین و از کل فروش گاها با Paint چیزی علامت بزارین که بدنم فروشگاها کجاس برم دزدی
 فروشگاه هایی که میتونی ازشون دزدی کنی توی نقشه ی بازی نمایش داده نمیشه ، ببین اون فروشگاه هایی که میری توشون نوشیدنی میخوری ، مثلا میتونی از اونا دزدی کنی .
البته فکر کنم از میوه فروشی های بین راه هم میشه با همین روش دزدی کرد که من تستش نکردم .
اما بهت پیشنهاد میکنم حتما با ماسک بری دزدی تا دفعه دیگه که رفتی توی فروشگاه طرف شاتگان نکشه روی صورتت !

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] واسه من شد 82% یکم دیگه مونده بازی رو 100% تموم کنم !

پاسخ
(09-28-2013, 07:15 PM)'Corvo Attano' نوشته است: اقا یه مرحله هست که باید برای دزدی 4 تا ماشین بزرگ بدزدیم,چه جور ماشینی باید باشه؟مثلا یه ون باشه میشه؟و همچنین از کجا بفهمم کجا باید ماشینا رو بذارم؟اخه توی ایمیل درست مشخص نیست...

تو خیابون هم بگرد عکس ماشین اینه اگه تو خیابون هم سوارش بشی به ت یه آدرس میده تا بری ماشینو اسپرت کنی

[تصویر:  3123123-250x173.jpg] 
دوستان این فروشگاه حیوانات رو پیدا کردم خیلی باحاله یه قلاده هم برای سگ فرانکلین خریدم
پاسخ
داداش توروخدا خواهش میکنم بگو اون حیوانات خانگی کجاس توروخدا اگه میشه یاهوتو برام پ.خ کن
پاسخ
سلام.دوستان کسی میدونه شولت کمرو 1986 رو کجای نقشه میشه گیر اورد؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  25375279870797238724.jpg]
پاسخ
(09-28-2013, 08:51 PM)Nightmare21 نوشته است: سلام.دوستان کسی میدونه شولت کمرو 1986 رو کجای نقشه میشه گیر اورد؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

یه کم تو خیابونا بگردیش پیداش میکنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,337 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,824 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,575 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,095 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,561 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان