امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از لیگ ایران در فیفا16
درود بر تمام دوستان عریزم

مزاحم شدم که بگم لطفا به این ادرس برید و به حظور لیگ ایران در فیفا 16 رای بدبد البت الان اسراییل جلو تره Confused ولی اگه همه برن حتما ازشون جلو میزنیم
پس وقت رو از دست ندید :D

http://www.fifplay.com/fifa16-leagues-vote
ea براچی باید همچین کاری کنه خیلی فروش خوبی تو ایران داره یا قانون کپی رایت یا از همه مهمتر لیگ ایران خیلی لیگ حرفه ایه؟
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
(05-11-2015, 10:44 AM)arash_95 نوشته است: ea براچی باید همچین کاری کنه خیلی فروش خوبی تو ایران داره یا قانون کپی رایت یا از همه مهمتر لیگ ایران خیلی لیگ حرفه ایه؟

درسته ولی بازم خوبه یکم میخندیم البت که لیگ اسراییل باشه ولی ایران نباشه یکم ناجور نیست بابا رای بدبد زود باشین :angel:
والا ما از زمان fifa 14 داریم رای میدیم ولی به هیچ جا نمیرسیم آخر .
واسه من هم کلا فرق نداره لیگ حرفه ای ایران باشه یا نه . به هر حال بازم رای دادم .
این فقط برای طرفدارانه و تا حالا صد بار تو انجمنا گفته شده! به آدرس وبسایتش یه نگاهی بندازید کافیه که ببینید فقط جنبه Fun داره...
(05-11-2015, 02:49 PM)Hazhir نوشته است: این فقط برای طرفدارانه و تا حالا صد بار تو انجمنا گفته شده! به آدرس وبسایتش یه نگاهی بندازید کافیه که ببینید فقط جنبه Fun داره...

دوست عزیز به اون شکل نیست این جنبه رسمی داره خب شما دوس نداری رای نده کسی مجبورت نکرده که اومدی نظر دادی دوست عزیز ;)
خیلی فوتبال حرفه ای و هوادارای با فرهنگی داریم که لیگ ایران رو بذارن تو فیفا؟؟؟؟؟ نذارن سنگین تره!!!!! :@ 
خیلی راحت میشه این بحث و ادامه داد ولی........................................................ :@
(05-11-2015, 03:20 PM)edwardghost نوشته است:
(05-11-2015, 02:49 PM)Hazhir نوشته است: این فقط برای طرفدارانه و تا حالا صد بار تو انجمنا گفته شده! به آدرس وبسایتش یه نگاهی بندازید کافیه که ببینید فقط جنبه Fun داره...

دوست عزیز به اون شکل نیست این جنبه رسمی داره خب شما دوس نداری رای نده کسی مجبورت نکرده که اومدی نظر دادی دوست عزیز ;)

شما با کدوم منبع و دلیلی میگید این رسمیه؟ لطفاً به من ثابت کنید که این رسمیه دیگه نظری ندارم  :dodgy:
(05-11-2015, 03:51 PM)Hazhir نوشته است:
(05-11-2015, 03:20 PM)edwardghost نوشته است:

شما با کدوم منبع و دلیلی میگید این رسمیه؟ لطفاً به من ثابت کنید که این رسمیه دیگه نظری ندارم  :dodgy:

دوست عزیزم  شما اگه یکم سر به سایت های خارجی زده باشید میفهمید که سایت fifa news یه سایتی هست که هرسالی که فیفا میاد دامنه جدیدش باز میشه مثلا پارسال fifa15news بود که بسته شد حالا
 fifa16 news یه سایت رسمی برای فیفا هست که ea تاییدش کرده اینم یه لینک از اون سایت

http://fifa16news.com/fifa-16-leagues-prediction.html

البته خود fifplay هم یه سایت رسمی درباره فیفا هست این که شما این جور چیز ها رو دنبال نمیکنی و نمیدونی به ما ربطی نداره دادو جان :D
البت از شما هم باشه میگید سایت هایی مثل ign و ... هم الکی هستن (شوخی) :P
امیدوارم یه تاپیک 7 ماه پیش رو زنده نکرده باشم. :dodgy: 

به هر حال من رای میدم,آینده رو چی دیدی؟یهو داری Fifa بازی میکنی تو منوش زده Iran ! :)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش محصول ساخته شده در فروشگاه های خارج از ایران Vahid_PC2 2 1,372 04-09-2014, 09:27 PM
آخرین ارسال: Vahid_PC2
  تحلیل و بررسی اوضاع صنعت بازی در ایران grandgroup 2 1,738 08-14-2013, 05:53 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان