امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از لیگ ایران در فیفا16
(05-11-2015, 05:35 PM)Amir.H. نوشته است: امیدوارم یه تاپیک 7 ماه پیش رو زنده نکرده باشم. :dodgy: 

به هر حال من رای میدم,آینده رو چی دیدی؟یهو داری Fifa بازی میکنی تو منوش زده Iran ! :)

اون روز تا بخواد بیاد منو تو توی خاکیم!!!!
واسه اینه که به ما میگن نسل سوخته!!!! :@
ما باید مبارزه کنیم تا نسل های آیندمون راحت زندگی کنن!!! (این جمله سیا.سیه و اشاره به فساد در ایران داره! :( )
من که به لیگ دسته 3ی آلمان رای دادم!!!!! :D
من رای دادم 
ولی فکر کن وسط بازی شاهد این باشیم که تماشاگرا چیزی پرت کنن یا بازیکنا بریزن رو سر داور و تا میخوره بزننش مربی ها هم از کنار نیمکت ها برن بیرون تماساچیان هم شروع کنن بدو بیراه گفتن چه حالی بده اون بازی :D
(05-11-2015, 05:15 PM)edwardghost نوشته است:
(05-11-2015, 03:51 PM)Hazhir نوشته است:
(05-11-2015, 03:20 PM)edwardghost نوشته است:
(05-11-2015, 02:49 PM)Hazhir نوشته است: این فقط برای طرفدارانه و تا حالا صد بار تو انجمنا گفته شده! به آدرس وبسایتش یه نگاهی بندازید کافیه که ببینید فقط جنبه Fun داره...

دوست عزیز به اون شکل نیست این جنبه رسمی داره خب شما دوس نداری رای نده کسی مجبورت نکرده که اومدی نظر دادی دوست عزیز ;)

شما با کدوم منبع و دلیلی میگید این رسمیه؟ لطفاً به من ثابت کنید که این رسمیه دیگه نظری ندارم  :dodgy:

دوست عزیزم  شما اگه یکم سر به سایت های خارجی زده باشید میفهمید که سایت fifa news یه سایتی هست که هرسالی که فیفا میاد دامنه جدیدش باز میشه مثلا پارسال fifa15news بود که بسته شد حالا
 fifa16 news یه سایت رسمی برای فیفا هست که ea تاییدش کرده اینم یه لینک از اون سایت

http://fifa16news.com/fifa-16-leagues-prediction.html

البته خود fifplay هم یه سایت رسمی درباره فیفا هست این که شما این جور چیز ها رو دنبال نمیکنی و نمیدونی به ما ربطی نداره دادو جان :D
البت از شما هم باشه میگید سایت هایی مثل ign و ... هم الکی هستن (شوخی) :P

اسم این وبسایت FIF PLAY است نه FIFA PLAY همین میگه که این یه وبسایت ساخته طرفدارانه!
همینطور می تونید در بخش ABOUT این وب سایت اینو بخونید:

نقل‌قول: FIFPlay is NOT an official website of EA Sports or Konami Entertainment. FIFPlay.com is a part ofFootballtainment project.
 در این جمله همین NOT که با حرف بزرگ نوشته شده بیانگر تاکید بر اینه که این یه وبسایت رسمی نیست و هم چنین بعضی افراد کور کورانه از اون طرفداری می کنند... 
شما هم لطفاً قبل از بیان هر سخنی، اول تحقیق و بررسی کنید بعد به اظهار نظر در اون باره بپردازید.
در مقابل شوخیت هم فقط سکوت اختیاز می کنم.  :dodgy:
----------------------------------------
به زودی هم معلوم میشه که وب سایت fifa16news.com رسمی است یا نه...
دوست عزیز به جای این همه ... گفتن میتونید گزارش کنید ممنون از اطلاعاتتون شما ناراحتی برو جا دیگه عزیزم :D
(05-11-2015, 08:02 PM)edwardghost نوشته است: دوست عزیز به جای این همه ... گفتن میتونید گزارش کنید ممنون از اطلاعاتتون شما ناراحتی برو جا دیگه عزیزم :D

گزارش کردم و همینطور قبل گفتن هر سخنی یکم تحقیق کنید تا وقتی عکس سخن شما از آب در اومد، به قول بعضی از دوستان "ضایع" نشوید.
دوستان کافیه دیگه . نظم تاپیک بهم نزنید .
حرف دیگه ای هست خصوصی حلش کنید .
قبل از ایجاد پست در انجمن، جست و جو کنید.
مطلب قدیمی است.
در ضمن، به نظرات یکدیگر احترام بگذارید.

بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش محصول ساخته شده در فروشگاه های خارج از ایران Vahid_PC2 2 1,374 04-09-2014, 09:27 PM
آخرین ارسال: Vahid_PC2
  تحلیل و بررسی اوضاع صنعت بازی در ایران grandgroup 2 1,738 08-14-2013, 05:53 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان