امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظی Hunter01
کاربر Hunter01 به دلایلی نمبتونست به کار ادامه بده گفت در اینجا از طرفش با بچه های فروم خداحافظی کنم Confused24:
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
مدیر به حق این بخش فقط اقا میلاد نه اون که مدیر سایت مدیر قبلی بخش سخت افزار
پاسخ
منم با آقا جواد موافقم!لطف کنید اگه میشه با میلاد حرف بزنید
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
آقا میلاد خودشون با خواست خودشون مدیریت رو ترک کردن.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
خداحافظ
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
سلام! گند زدم چه گندی!!! هارد دیسکم Primary بود کردمش Dynamic!! الان ویندوز روش یه مقدار مشکل داره! موقعی که اکتیو میکنی بالا نمیاد! باید پاک کنم از اول پارتیشن بندی کنم! هنوز این کار رو نکردم! به خاطر این مشکلات یکم کم میام! در رابطه با مدیریت من خودم رفتم! الانم فکر نکنم خوب بتونم تو این بخش فعالیت کنم! این در سای نامرد منو دارن می کشن!
پاسخ
چرا خودش نیومد بگه! Confused66:

منو که ناراحت کردConfused41: درسته با کاربرها رابطه زیادی ندارم اما این رسمش نیست Confused43: هر چی باشه حداقل نام مستعار همدیگرو میدونیمConfused05:Confused25:

امیدوارم هر جا که هستی خداوند دریچه های خوشبختی و سعادت رو برای شما باز کنه و مشکلت هر چه رودتر بر طرف بشه.Confused74:دیگه هیچ وقت اینجوری با هیچ کسی خدا حافظی نکن.Confused86: افتاد!Confused05:Confused45:
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
به نظر من به درد مدیریت نمی خورد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظر شما در مورد خداحافظی 3DM برای کرک کردن بازی ها درسال جدید چینی justfifa 20 4,739 02-06-2016, 11:58 PM
آخرین ارسال: justfifa
Exclamation اگر اقدام نکنیم باید با آنلاین بازی های ناتی داگ خداحافظی کنیم Auditore 7 2,172 05-20-2015, 05:35 PM
آخرین ارسال: Auditore
  خداحافظی تا ابد NS game 21 4,864 01-29-2013, 11:29 PM
آخرین ارسال: MOSTAFA.SHZ
  خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم استقلال و دنیای فوتبال mohammadjavad 15 3,849 09-28-2012, 04:26 PM
آخرین ارسال: MR.TANGO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان