امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوب، اما... | کارنامه ی استودیو ی کوانتیک دریم (Quantic Dream)
(11-24-2013, 10:29 PM)'Y2J' نوشته است: چند تاشو میزنم نگین الکی گفتم و ایراد میخواستم بگیرم با اینکه کلا چیز مهمی نیست کلی گفتم که مقاله به بالاترین حد خوبیش برسه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آیا هدف از ساخت بازی های ویدیویی
لدت
بردن بازی کنندگان است؟

برای حفظ جان پسرش انجام می دهد که این موضوعات در بازی
صحنات
خشن و غم انگیزی را به وجود می آورند

به شما
پیش نهاد
می کنم که همه ی آن ها را هر چه سریع تر انجام دهید تا از دنیای بزرگ ویدیو گیم عقب نمانید.

باور کنید قصد ایراد گرفتن الکی ندارم اصلا به نظرم این ها چیزای مهمی نیستن در کل گفتم که مقاله پربارتر از قبل بشه
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
به نام خدا 
خسته نباشی دوست عزیز. امیدوارم در مقالات بعدی بهتر بنویسی.
فقط 2 تا مسئله:
نام دوم بازی فارنهایت، indigo prophecy است نه indio prophecy.
نمیدونم چرا میگن بازی های این استودیو گیم پلی نداره. من فقط فارنهایت رو تجربه کردم (هنوز دارم بازی میکنم و تمومش نکردم) و اگه بازیهای بعدی اش هم مانند همین باشه پس گیم پلی بسیار خوبی دارند. شاید تعریف خیلی ها از گیم پلی فقط اکشن بودن بازیه. در فارنهایت تعامل بسیار خوبی در بازی وجود داشت و از همه عناصر موجود در صحنه میشد استفاده کرد. دکمه زنی هاش هم که خیلی باحال بود. از این بازی های جدید هم که دکمه زنی داشتند جالبتر بود (مخصوصا از resident 6).
موفق باشید
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(11-25-2013, 12:05 AM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا 
خسته نباشی دوست عزیز. امیدوارم در مقالات بعدی بهتر بنویسی.
فقط 2 تا مسئله:
نام دوم بازی فارنهایت، indigo prophecy است نه indio prophecy.
نمیدونم چرا میگن بازی های این استودیو گیم پلی نداره. من فقط فارنهایت رو تجربه کردم (هنوز دارم بازی میکنم و تمومش نکردم) و اگه بازیهای بعدی اش هم مانند همین باشه پس گیم پلی بسیار خوبی دارند. شاید تعریف خیلی ها از گیم پلی فقط اکشن بودن بازیه. در فارنهایت تعامل بسیار خوبی در بازی وجود داشت و از همه عناصر موجود در صحنه میشد استفاده کرد. دکمه زنی هاش هم که خیلی باحال بود. از این بازی های جدید هم که دکمه زنی داشتند جالبتر بود (مخصوصا از resident 6).
موفق باشید
 ممنون از اینکه خوندید و با تشکر از راهنماییاتون امیدورام بتونم دفعات بعدی این اشتباهات رو تکرار نکنم تا مقاله هام بهتر بشه.

پاسخ
مقاله خوبی بود ،ممنون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم این استدیو تحولی توی صنعت بازیسازی انجام داد و در آینده هم تحولات زیادی انجام خواهد داد ! بیشتر سعی داره که فیلم و بازی با هم ترکیب کنه  البته استدیو های دیگه هم مثل remedy  شایسته تقدیره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
 این روزا فروم خیلی خلوت شده و هیچ کس نمیاد نه نظری نه مقاله ای آدم حوصلش سر میره خب یه همکاری کنید فرومو از این وضعیت نجات بدیم.
پاسخ
از این جور مقالات خوشم میاد و اینم خلی جالب بود. بازم ادامه بده.

در مورد بیاند هم به نظرم یکی از دلایل نمره نسبتا کمش به این خاطر بود که اصلا دکمه زنی هاش و کارهای تو تو بازی هیچ تاثیری نداشت . چون بازی به روندبه ترتیب را روایت نمی کرد و مثلا از بچگی جودی یه دفعه میرفت زمان بزرگسالیش و این همون دلیلی بود که انتخاباتت تو بازی به غیر از پایانش مقداری بیهوده بود. ولی به غیر از این کلا من که ازش خوشم اومد.
[تصویر:  38858454046459083312.png]

پاسخ
(11-27-2013, 12:39 AM)'wander' نوشته است: از این جور مقالات خوشم میاد و اینم خلی جالب بود. بازم ادامه بده.

در مورد بیاند هم به نظرم یکی از دلایل نمره نسبتا کمش به این خاطر بود که اصلا دکمه زنی هاش و کارهای تو تو بازی هیچ تاثیری نداشت . چون بازی به روندبه ترتیب را روایت نمی کرد و مثلا از بچگی جودی یه دفعه میرفت زمان بزرگسالیش و این همون دلیلی بود که انتخاباتت تو بازی به غیر از پایانش مقداری بیهوده بود. ولی به غیر از این کلا من که ازش خوشم اومد.
ممنون بابت این که مطالعه کردید
این که ترتیب نداره دلیلش اینه که جودی داره خاطرات گذشتشو به یاد میاره و اگه به اول بازی توجه کرده باشید اینم متوجه میشید. انتخابام بی تأثیر نبود و اگر یه مرحله رو چند بار برید و هر بار کارای مختلف توش بکنید میبینید که چه تفاوت های پیدا میکنه. البته یه سری جاها هر کاری هم بکنی بازی یه اتفاقی رو بهت نشون میده. ولی بعضی از مرحله ها که اصلا انتخاب ندارن مثل The Condenser  به خاطر گیم پلی مخصوص بازی خیلی خسته کننده میشن.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارنامه ی نقد و بررسی کاربران فروم:(پست اول حتما مطالعه شود)! Ronan 81 30,020 10-06-2018, 04:09 PM
آخرین ارسال: White Beard
Information تاریخچه ی استودیو remedy batgamer 15 4,682 03-08-2015, 09:31 PM
آخرین ارسال: justfifa
Information تاریخچه ی استودیو ی blizzard batgamer 6 3,483 03-06-2015, 09:43 PM
آخرین ارسال: MWOLFM
Information تاریخچه ی استودیو ی bethesda batgamer 16 4,838 03-05-2015, 09:53 PM
آخرین ارسال: justfifa
  نگاهی بر کارنامه ی Bethesda و تاریخچه آن Colin Wade 16 3,232 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: one.aiden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان