امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوشبختی در میان دزدان خیانت کار!!!! تاریخچه uncharted
(04-01-2014, 09:28 PM)'313714' نوشته است: آماده ای،الان میخوام بزنم شتکت کنمConfused25:   شتک فعلی نسبی است و از نظر شما شتک هستش ولی از نظر من این کامنت های کوبنده لطفی است به نویسنده

خب باید بگم که اصلا این حرفت رو قبول ندارم:

"نسلی که بهتر از آن را صنعت بازی های رایانه ای به خود ندیده است و شاید هم نخواهد دید!"

در بازی در درجه ی اول گرافیک حرف اول رو میزنه،اما اگه گیم ولی و داستان خوب نباشند،اون گرافیک به هیچ دردی نمیخوره...

این نسل هرچقدر گرافیک بازی ها پیشرفت کردند،گیم پلی و داستان اونها درجا زدند و پست رفت کردند....
من هم حرف شما رو قبول ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی یعنی گیم پلی    در ضمن بازی لست آف آس مثال نقض حرف شما است[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بعد هم که یه مشت اسپویل رو گذاشتید اول کار،کلا حالم گرفته شد،خب من red dead:redemption رو هنوز بازی نکردم و دیگه پایان این بازی هم مثل خیلی بازی های دیگه که تو سایت و...غیره برام اسپویل شده،اسپویل شدConfused67:....

رفته بودم یه سایت خارجی بازی مال بالای20 سال پیش بود،یعنی اون جا نوشته بود که مثلا این قسمت حاوی اسپول هست!!!!اون وقت اینجا بعضی ها ....Confused67:
20 سال پیش اینترنت اختراع نشده بود ( شاید هم کشف) ولی من در نظر گرفتم که با پایان نسل گیمران تمام بازی های خوب را به پایان رسانیده اند
ههههی.... یعنی بعضی مواقع تصمیم میگیرم کلا دیگه ...بگذریمConfused67:

خب در مورد نقدتون باید بگم که به طور خلاصه:
آنچارتد1:گرافیگ قوی،بقیه عناصر خوب
آنچارتد 2:همه ی عناصر قوی!
آنچارتد3:گرافیک قوی گیم پلی خوب ولی بعد از چند شماره دیگه گیم پلی اون جذابیت گذشته رو نداشت و تکراری و حتی خسته کننده شده بود....
کاملا صحیح است البته گیم پلی در قسمت سوم ترکوند
کلا آنچارتد نیاز به یک سری تغییرات اساسی داره تا دوباره روحی تازه پیدا کنه وگرنه همون تکرار مکرراتی بیش نیست،البته هر چی باشه خیییلی بهتر از gears of war هست.
شاید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
در کل مقداری اغراق در تعریف از بازی داشتید،یک بازی اکشن هر کاری هم بکنه ولی اکشنش تکراری باشه از نظر من حتی ارزش وقت گذاشتن هم نداره،یعنی اگه گرافیک شماره 3 نبود،عمرا بازیش میکردمConfused43:
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من کی گفتم تکرار؟؟؟ من تو تیتر گیم پلی نوشتم تکامل را تعریف کنید اونوقت شما می گی تکرار؟؟؟ اکشن آنچارتد هر قسمت محشر و محشر تر می شد
در کل ممنونConfused74:Confused25:

من ممنونم از این نظر محشر تون سیّد جان  نوکرتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
کارت درسته[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
(04-02-2014, 12:19 AM)risenberg نوشته است:
(04-01-2014, 09:28 PM)'313714' نوشته است: آماده ای،الان میخوام بزنم شتکت کنمConfused25:   شتک فعلی نسبی است و از نظر شما شتک هستش ولی از نظر من این کامنت های کوبنده لطفی است به نویسنده

خب باید بگم که اصلا این حرفت رو قبول ندارم:

"نسلی که بهتر از آن را صنعت بازی های رایانه ای به خود ندیده است و شاید هم نخواهد دید!"

در بازی در درجه ی اول گرافیک حرف اول رو میزنه،اما اگه گیم ولی و داستان خوب نباشند،اون گرافیک به هیچ دردی نمیخوره...

این نسل هرچقدر گرافیک بازی ها پیشرفت کردند،گیم پلی و داستان اونها درجا زدند و پست رفت کردند....
من هم حرف شما رو قبول ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی یعنی گیم پلی    در ضمن بازی لست آف آس مثال نقض حرف شما است[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

#بله خب بازی یعنی گیم پلی ،اون حرفم خیلی دقیق بود که در باطنش همین حرف رو گنجونده بودمConfused25:

Tlou بازی ال،بلکه بازی نسل شد،شما کلی گفتید نسل هفتم بهترین بود،اگه از نظرتون گیم پلی مهمتره که خب پس باید بگم که احتمالا نسل ششم و هفتم رو ندید که چه بودند بازی،خلاقیت خیلی بیشتر بود،ظرافت هم همینطور،مهم پیشرفت هستش که در نسل هفتم دیگه اون پیشرفت شتاب خودش رو از دست دادConfused25:

بعد هم که یه مشت اسپویل رو گذاشتید اول کار،کلا حالم گرفته شد،خب من red dead:redemption رو هنوز بازی نکردم و دیگه پایان این بازی هم مثل خیلی بازی های دیگه که تو سایت و...غیره برام اسپویل شده،اسپویل شدConfused67:....

رفته بودم یه سایت خارجی بازی مال بالای20 سال پیش بود،یعنی اون جا نوشته بود که مثلا این قسمت حاوی اسپول هست!!!!اون وقت اینجا بعضی ها ....Confused67:
20 سال پیش اینترنت اختراع نشده بود ( شاید هم کشف) ولی من در نظر گرفتم که با پایان نسل گیمران تمام بازی های خوب را به پایان رسانیده اند

#نه جمله ام رو یه برداشت دیگه ازش کردید،اون مقاله ی اون سایت مال چند ماه پیش بود ،ولی بازی ای که نقد کرده بود،مال 20 سال پیش بود!با اینحال اومده بود گفته بود حواستون باشه اسپویل داره،حالا نه فقط اون،ما 1 الی 30 سال پیش رو همه رو میگفت،منظوم اینه که چقدر اهمیت میداده که. چیزی رو برای خوننده اش اسپویل نکنهConfused24:

خب این چیزی که در نظر گرفتید درست نیست،شاید یه گیمر تازه 2 ساله کنسول نسل هفتم خریده،هنوز وقت نکرده باشه همه بازی های خوب رو به پایان رسونده باشه!!(میدونم دیگه زیادی گیر دادم ببخشید241ممنون میشم در مقاله های بعدیتون اگه جایی اسپویل بود،قبلش بگیدConfused25:)
ههههی.... یعنی بعضی مواقع تصمیم میگیرم کلا دیگه ...بگذریمConfused67:

خب در مورد نقدتون باید بگم که به طور خلاصه:
آنچارتد1:گرافیگ قوی،بقیه عناصر خوب
آنچارتد 2:همه ی عناصر قوی!
آنچارتد3:گرافیک قوی گیم پلی خوب ولی بعد از چند شماره دیگه گیم پلی اون جذابیت گذشته رو نداشت و تکراری و حتی خسته کننده شده بود....
کاملا صحیح است البته گیم پلی در قسمت سوم ترکوند

#گیم پلی در حد انتظار نبود،حالا شما یه نظری ثاری،منم یه نظری،ولی من گفتم دیگه گیم پلی مثل قبل اون جذابیت رو نداشت،چون پیشرفت نداشت،همون پردین ها بود و شلیک کردن و چند تا معماهای واقعا ساده!
کلا آنچارتد نیاز به یک سری تغییرات اساسی داره تا دوباره روحی تازه پیدا کنه وگرنه همون تکرار مکرراتی بیش نیست،البته هر چی باشه خیییلی بهتر از gears of war هست.
شاید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
در کل مقداری اغراق در تعریف از بازی داشتید،یک بازی اکشن هر کاری هم بکنه ولی اکشنش تکراری باشه از نظر من حتی ارزش وقت گذاشتن هم نداره،یعنی اگه گرافیک شماره 3 نبود،عمرا بازیش میکردمConfused43:
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من کی گفتم تکرار؟؟؟ من تو تیتر گیم پلی نوشتم تکامل را تعریف کنید اونوقت شما می گی تکرار؟؟؟ اکشن آنچارتد هر قسمت محشر و محشر تر می شد

# نقدتون بهش ایراد واردهConfused25:Confused43:Confused25:
در کل ممنونConfused74:Confused25:

من ممنونم از این نظر محشر تون سیّد جان  نوکرتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

#جدا محشر بود؟!Confused05:ما چاکریم عزیزConfused25:

)این رو هم بگم که من کلا این قضاوت هام،نه فقط در مورد این بازی،همون قضاوتی هست که بعد از پایان بازی داشتم و دیگه الان بازیش درست یادم ،فقط اون میزان رضایت هاست که خوب یادم میمونهConfused25:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
اول بگم خوش به حال اونایی که بازیش کردن. [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خسته نباشی نقد خوبی بود.
خودت یه نیگا بنداز به شروع نقدت !سه تا عکس گذاشتی در هم بر هم نصف متن افتاده پایین.زیاد خوشم نیومد.
کلمه "محشر" رو ترکوندی واقعا رو اعصاب بود تا نصف نقد رسیدم خواستم بیخیال باقی بشم.اما بالاخره با این سوهان اعصاب! "محشر" تمومش کردم منفی ترین جای نقدت همین بود![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
کلا رو آرایش نقدت بیشتر دقت کن.عکسا رو همشو وسط چین کنی بهتره.heading ها خیلی مهمه .
در کل نقد خوبی بود اما وقتی نظم رو رعایت نکنی یعنی با عجله متن رو نوشتی و سریع رو سایت گذاشتی![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] یه نظم به همین سادگی مطمئن باش رو ارزش کارت تاثیر مستقیم میذاره.
با نظر [b]313714 [/b]در مورد اسپویل موافقم.
ممنون بابت لینک.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منتظر کارهای بعدیت هستم.
موفق باشی.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
سلام دوست عزیز ببخشید نتواستم همان موقع که نوشتی نظر بدهم اما حالا می دهم:

نقدت فوق العاده بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img] امیدوارم همیشه این گونه نقد بگذاری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,800 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,136 08-13-2019, 06:14 AM
آخرین ارسال: White Beard
Photo نقد و بررسی Uncharted 4: A Thief’s End bazi_center 1 2,887 03-09-2018, 07:19 PM
آخرین ارسال: alijas
  به دنبال یک میراث گمشده | نگاهی به Uncharted: The Lost Legacy Lazaretto 2 3,771 01-11-2017, 12:27 AM
آخرین ارسال: Lazaretto
  دانلود میان پرده های Outlast به همراه زیرنویس فارسی Rise of Duty 0 1,264 08-14-2016, 08:20 AM
آخرین ارسال: Rise of Duty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان