امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود اپلیکیشن اندروید مدیا پدیا
[تصویر:  med.jpg]

با سلام نرم افزاری که امروز به شما معرفی می کنم یک نرم افزار مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که به شما این امکان را می دهد تا فیلم و سریال روز دنیا را در دسترس داشته باشید و در هم زمان که دوست داشته باشید آن ها را دریافت کنید

دانلود اپ مدیا پدیا با لینک مستقیم
Nothing Is More Despicable Than Respect Based On Fear
[تصویر:  logo.png]
پاسخ
بهتر نبود در تاپیک جدا مطرح نمیکردید و توی تاپیک مربوطه قرار میدادید تا یکم انجمن نظم خودش رو حفظ کنه ؟
تازه تو بخش پی سی هم گذاشتی که نمیدونم چه ربطی به اندروید داره

تاپیک مربوطه
پاسخ
داداش حرف شما درست ولی بخش اندروید نداره انجمن در ضمن بخش خودش 70 صفحه است که میره تو صفحه هفتادم
پاسخ
خب مگه باید بره صفحه اول ؟
همینجوریه دیگه انجمن مثلا من یه تاپیک ماد جی تی ای دارم دوستان همینجوری ماد میذارن همشکه اول نمیمونه میره تو صفحه های دیگه
پاسخ
داداش این برنامه رو من خودم نوشتم از وب سایت دیگه کپی نکردم که همینجوری برای بالا رفتن تعداد پست ها گذاشته باشم براش زحمت کشیدم این جا گذاشتم تا دیده شه و چند نفر استفاده کنند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود Steam Wallet Card Generator (فیک!) Rise of Duty 31 14,855 09-16-2019, 10:51 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود اخرین نرم افزارها + رسیدگی به درخواست های شما Alpha 158 38,392 09-07-2017, 11:16 PM
آخرین ارسال: hawkeye
  تاپیک دانلود آخرین درایورهای کارت گرافیک Station 143 38,007 04-09-2017, 12:01 AM
آخرین ارسال: Sleeper
  دانلود نسخه ی جدید مرورگر ها+پست اول به روز رسانی شد soheilds 32 12,514 01-12-2017, 01:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  دانلود آخرین ورژن GPU-Z Rasoul_76 2 2,170 12-30-2016, 08:44 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان