نظرسنجی: به نظر شما دلیل موفقیت سری Dishonored چه چیزی می باشد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
داستان درگیرکننده
80.00%
4 80.00%
گیم پلی جذاب
20.00%
1 20.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مسیر انتقام | پیش نمایش Dishonored 2
Wink 
[تصویر:  lnzh_859659_dishonored.jpg]
ناشر:Bethesda softworks
سبک: اکشن ماجراجویی ، مخفی کاری
زمان انتشار: 2016
[تصویر:  feep_dishonored-2-box-art.jpg] 
(باکس آرت احتمالی بازی)
بازگشتی پر هیاهو:
در سال 2012 بود که،Bethesda عنوانی جدید را با نام Dishonored منتشر کرد؛که باز خورد مثبت هواداران و منتقدان را نیز با خود به همراه داشت.
این عنوان توانست با داستان نفس گیر و گیم پلی منحصربه فرد خود نامزد بهترین بازی سال شود و در طی این راستا جوایز بسیاری را دریافت کند.
سرانجام در e3 2015 شایعات به حقیقت پیوست و Bethesda شماره دوم این عنوان را در کنفرانس خود معرفی کرد.
زمان هیچ مشکلی را حل نمی کند.
وقایع بازی 15 سال پس از نسخه اول اتفاق می افتد. زمانی که تاج و تخت دیگر در دستان Emily kadwin نیست و ظلم همه جارا فراگرفته است.
 Emily هم دیگر آن دختر بازیگوش و کوچک نیست و حالا به فردی بالغ و همچنین قانون شکن تبدیل شده.
Emily  به دلیل درگیری ها و مشکلات خود با حاکم dunwall  از این منطقه خارج می شود و داستان بازی هم مدتی بعد از خروج او از dunwall رقم می خورد.
Dishonored 2 در منطقه karnaca جریان دارد جایی که محل تولد شخصیت اصلی نسخه اول بازی یعنی corvo می باشد که حالا نسبت به گذشته خشن تر شده و این اتفاق دلیلی جز پیر شدن وی ندارد.
[تصویر:  y3hf_karnaca.jpg]
 Karnaca  واقع در serkonos

تفاوت های زیادی بین این عنوان و نسخه پیشین آن وجود دارد که مهم ترین آن اضافه شدن Emily به عنوان یک شخصیت قابل بازی می باشد.
اما این بدان معنی نیست که شما در هرکجای بازی که بخواهید می توانید بین کارکتر ها تعویض کنید و بازی شمارا در این زمینه محدود کرده  ، در ابتدای بازی شخصیت مورد نظر خود را از بین Emily و corvo انتخاب می کنید و در ادامه با او همراه خواهید شد.
سازنده درمورد بخش co-op صحبتی نکرده و ما امیدوار هستیم در نسخه کامل بازی شاهد اضافه شدن این ویژگی باشیم.
[تصویر:  196a_eaeqcj5yjty1.840x0.vdef9kkm.jpg]
Emily kaldwin فرزند empress jessamine kaldwin

هرشخصیت بازی قابلیت ها و ویژگی های خودرا دارد و شما در طول بازی آن هارا آزاد می کنید.
Emily شخصیت آرامی دارد و این را می توان در مبارزات او مشاهده کرد.
قدرت های Emily توسط the outsider به او اهدا شده همچنین آن ها در نسخه قبلی نیز حضور داشتند.
far Reach / shadow walk/mesmerize ازجمله قدرت هایی است که the outsider به Emily اهدا کرده است.
Shadow walk را که در e3 دیده بودید قدرتی که باعث می شود Emily به یک سایه متحرک تبدیل شود و بتواند دشمنان خود را به  راحتی از پا دربیاورد.
Mesmerize هم به معنی هیپنوتیزم کردن دشمنان است ، پس اگر درگیر مبارزه با یک دشمن شدید که قصد مردن ندارد ؛ حتما از این قابلیت استفاده کنید.
Far reach همان قدرت blink می باشد با تفاوت این که برد این قدرت تا 50 متر نیز می رسد و به شما قابلیت این را می دهد که جابجایی های آسان تر و سریع تری داشته باشید.
Corvo نیز مانند گذشته قدرت های خودرا خواهد داشت و شاید در روند بازی تعدادی به آن ها اضافه شود.
[تصویر:  x5ot__x9vvb174hhe.840x0.vdef9kkm.jpg]

تکنولوژی پیشرفت کرده است.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم وقایع بازی 15 سال پس از نسخه اول اتفاق می افتد.
تکنولوژی در این مدت پیشرفت کرده و روبات های پیشرفته جای انسان هارا در میدان نبرد گرفته اند.همانند چیزی که در تریلر بازی دیده بودیم.
در نسخه اول گیم پلی بازی به ویژه در بخش شمشیرزنی کاستی هایی دیده می شد که مهم ترین آن ها خشک بودن مبارزات بود.
اما حالا همه چیز تغییر کرده از سبک جدید مبارزات گرفته تا شخصیت های قابل بازی.
 شرکت سازنده قول این را داده که ضعف های نسخه اول را بهبود دهد و یک تجربه شیرین را در دنیای تاریک این بازی برای طرفدارانش رقم بزند.
قسمت اول بازی با گرافیک منحصر به فرد و طراحی های هنری خارق العاده توانسته بود خود را در دل طرفداران بسیاری جای دهد. حال که دیگر نسل عوض  و کنسول ها قوی تر شده اند ، از این استودیو انتظار می رود همانند نسخه اول بازی را تقریبا بدون مشکل برروی کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه کند تا دیگر شاهد آپدیت های بی نهایت و بروزرسانی هایی با حجم های سرسام آور نباشیم ، چیزی که این روزها به وفور دیده می شود.
به امید تماشای تاریکی
امیدوارم سازنده تمام ویژگی های مثبت نسخه اول بازی را حفظ و ضعف های آن را بهبود بخشد ، تا بار دیگر با دیدن این شاهکار های بی کران در صنعت بازی سرهایمان را بالا بگیریم و بگوییم که یک گیمر هستیم.
 [تصویر:  ofa1_dishonored_ii_darkness_of_tyvia_wal...797ng5.jpg]
همه چیز نوید یک شاهکار را می دهد.

منتظر نظرات سازنده و انتقادات شما دوستان هستیم.
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
سلام خسته نباشید چند تا نکته در مورد نقد میگم:

1- از فونت پیش فرض انجمن استفاده کنید

2- بعضی از جاها بهم ریخته بود فکر کنم از word کپی کرده بودین که اینطوری شده بود اگه اینطوره بهتره توی خود انجمن مطالبو بنویسید

مقاله خوبی بود موفق باشید ببخشید بابت ایرادات S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-17-2016, 05:30 PM)Erik-1999 نوشته است: سلام خسته نباشید چند تا نکته در مورد نقد میگم:

1- از فونت پیش فرض انجمن استفاده کنید

2- بعضی از جاها بهم ریخته بود فکر کنم از word کپی کرده بودین که اینطوری شده بود اگه اینطوره بهتره توی خود انجمن مطالبو بنویسید

مقاله خوبی بود موفق باشید ببخشید بابت ایرادات S0 (29) S0 (29)

ممنون بابت گوش زد کردن ایرادات.
تمام سعی خودم رو می کنم در مقالات بعدی بهبود بدم مشکلات رو.
خشوحالم که خوشتون اومد.
S0 (24)
پاسخ
مقاله خوبی بود ممنون از اطلاعاتت 
واقعا یکی از بازیهای مورد انتظارم هست خیلی زیبا هست. با نسخه یک که زندگی کردیم با این شماره هم مطمئنا همینطوره. به احتمال زیاد شدت عمل corvo توی مبارزات بیشتر هست.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
پیش نمایش متوسطی بود... به نظرم اطلاعاتمون راجع به این بازی اونقدری نیست که بخوایم ازش یک پیش نمایش بنویسیم (حالا به عنوان اولین نگاه خوبه)
از نظر نوع نوشته هم خیلی متوسط بود... جمله بندی‌ها کوناه و البته یک نکته سکته‌ای خیلی بد... در قسمتی از پیش نمایش، نویسنده به صورت نکته‌ای و بریده برده نوشته بود که اصلا به نظرم خوب نبودن
در هر حال خسته نباشید میگم به نویسنده
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(03-18-2016, 12:57 AM)バットマン_アスカン نوشته است: پیش نمایش متوسطی بود... به نظرم اطلاعاتمون راجع به این بازی اونقدری نیست که بخوایم ازش یک پیش نمایش بنویسیم (حالا به عنوان اولین نگاه خوبه)
از نظر نوع نوشته هم خیلی متوسط بود... جمله بندی‌ها کوناه و البته یک نکته سکته‌ای خیلی بد... در قسمتی از پیش نمایش، نویسنده به صورت نکته‌ای و بریده برده نوشته بود که اصلا به نظرم خوب نبودن
در هر حال خسته نباشید میگم به نویسنده

ممنون از نظر شما.
بله مشکلی که من داشتم کم بودن اطلاعات از این بازی بود.
ممنون که مشکلات رو ذکر کردید مطمئن باشید در مقاله های بعدی همه این هارو رعایت می کنم.
پاسخ
سلام به دوست خوبم امیر جان
برای اولین نقدتون خوب بود و شما استعداد نویسندگی رو دارید و من از خوندن مقاله شما خیلی لذت بردم.
یه چند تا نکته بهت میگم و امیدوارم بهشون عمل کنی و در نقد های بعدیت پیشرفتت رو ببینم هر چند که من خودم تازه کارم اما تو این مدت خیلی چیز ها رو به کمک یکی از دوستانم یاد گرفتم.
خوب اولین نکته که می خوام بهت بگم: اینه که هر وقت خواستی بازی رو نقد کنی حتما باید خودت تجرش کرده باشی تا حال و هوای بازی رو برای خواننده به تصویر بکشی و اگر پیش نمایش یا اولین نگاه می نویسی حتما باید نسخه قبلی عنوان رو تجربه کرده باشید مثال اینکه شما در این نقد باید نسخه 1 رو تجربه کرده باشید تا مفهوم نسخه 2 رو برسونید و اطلاعات کافی رو برای بازی باید مدنظر داشت. این نکته مهمی و امیدوارم بهش وفادارباشی
دوم همیشه فونت رو تغییر نده و سعی کن از فونت پیشفرض استفاده کنی. همچنین فونت بزرگ چشم خواننده رو عذیت و زده می کنه این هم توی مقاله بعدی مد نظر داشته باش.
سوم اینکه توی مقدمه این پیش نمایش اصلا توضیحی در رابطه با بازی و تاریخچه و اولین نسخش و ... توضیح ندادی و اگر کامل تر بود بهتر بود
تکنولوژی در این مدت پیشرفت کرده و روبات های پیشرفته جای انسان هارا در میدان نبرد گرفته اند.همانند چیزی که در تریلر بازی دیده بودیم.
توی این متن نقطه اول کاملا غلطه و شما باید بجاش نقطه ویرگول بزاری یعنی این ؛ که با shift+y میشه گذاشت پس حتما ویرایش کن.
و نکته ای که خیلی باعث عذیته این که نوشته ها کوتاه و نامفهومه که کاربر خودش هم چنین اطلاعاتی داره
من به شما به چشم یک نویسنده نگاه می کنم و دوست دارم توی کارت موفق باشی پس هدف من فقط پیشرفت شما در عرصه نویسندگی هست و امیدوارم به حرف های من حقیر گوش کنی وگرنه خودمم راهنمایی می گیرم برای نقد هام و هنوز حرفه ای نیستم بهت پیشنهاد می کنم این رو بخونی و نکات و علائم نگارشی رو یاد بگیری
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A7%D...8%B3%DB%8C
اشکالات رو توی مقاله بعدیت به حداقل برسون و امیدوارم توی کارت موفق باشی
و جزء نویسنده های سایت ببینمت. همچنین مقالاتت جزء شاهکارهای این سایت حساب بشه
بدرود
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
ببین دوتا چیز رو بهت میگم رعایت کنی بسه. اول این که جمله های کوتاه کوتاه استفاده نکن. منظورم اینه مثلا یه جمله کوتاه میگی درباره یه چیزی از بازی، بعدش یه جمله کوتاه دیگه درباره یه چیز دیگه، بعدش همینطور....
حس خوندن تلگراف به مخاطب دست میده.
دوم اینه که، هنگام قضاوت بی طرف باش. که البته این نکته رو 99 درصد نویسندگان سایت ها رعایت نمیکنن. یعنی اگه از یک بازی خوشش بیاد اونننقدددرررر تعریف میکنه حتی مثلا به حرکت یک حشره تو بازی امتیاز مثبت میده و مقالش رو بخونی همه چیز داره بهت میگه بازی رو بخر و اگه از یک بازی بدش بیاد نویسنده با ریییزززز ترین چیزا گیر میده مثلا زاویه پاش هنگام قدم زدن :) . بعد جالبیش اینه که همین نکاتی که تو بازی ای که بدش میاد رو بع عنوان نکات منفی میبینه، تو بازی ای که خوشش میاد اصلا حساب نمیکنه :))) . 
الان پیش نمایش این بازی رو هم که آدم میخونه، از جمله اولش میفهمه که یک فن دو آتیشه این بازی هستی. که البته خودمم هستم و بازی خوبی هست. اما به عنوان نویسنده شما فقط باید گفتنی هارو بگی، بدی هارو بگی، خوبی هارو بگی. نه این که در گفتن خوبی ها اغراق کنی و به بدی ها ام اشاره کوچیکی بکنی.  این دو مورد رو رعایت کنی ایشالا در آینده مقاله های بهتری ازت میبینم. البته رعایت نکات نگارشی ام هست که اونا چیزی نیست به مرور زمان عادت میکنی و دستت میاد. موفق باشی داوشم.
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی Dishonored 2 amirthesaint 0 1,160 02-04-2018, 04:44 PM
آخرین ارسال: amirthesaint
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,539 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,588 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,300 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  قدرت شگفت‌ انگیز انتقام | نقد و بررسی Attack on Titan: Wings of Freedom B.A.T 0 1,668 09-24-2016, 05:52 AM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان