امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد سیستم "قلب" PES14 بیشتر بدانید!
PES14 از سیستمی جدید به نام "قلب" استفاده خواهد کرد,این سیستم که در واقع راننده ی احساسات بازیکن هاست و باعث میشود بیش از پیش واقعی به نظر برسند.این قابلیت را آقای "Kei Masuda"از کونامی در یک ویدئو ی جدید شرح داد.

[تصویر:  20130705_pes_2014-280x80.jpg]
این مکانیزم جدید در واقع احساسات یک تیم را کنترل خواهد کرد.بدین شکل که تیم در یک بازی خارج از خانه تحت فشار خواهد بود ولی بازی که در خانه انجام میشود به بازیکنان اعتماد به نفس بالایی میدهد.
بازی 20 سپتامبر برای PC,Ps3,PSP و X360 عرضه خواهد شد.
شما میتوانید لیستی از قابلیت های فاش شده ی این بازی را که با موتور FoxEngine ساخته میشود اینجا ببینید.
مبنع
پاسخ
منبع؟
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
ایول به این میگن بازی نه فیفا اصلا فیفا جالب نیست 
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
(07-05-2013, 01:51 PM)'arian esmaili' نوشته است: ایول به این میگن بازی نه فیفا اصلا فیفا جالب نیست 
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

خواهش میکنم,متاسفانه ویدئو رو هرکاری کردم نتونستم بدست بیارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
منم فقط pes بازی میکنم و نمیتونم  فیفا بازی کنم امیدوارم pes 14 فروشش از fifa 14 بیشتر بشه
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
(07-05-2013, 03:13 PM)'alirezam' نوشته است: منم فقط pes بازی میکنم و نمیتونم  فیفا بازی کنم امیدوارم pes 14 فروشش از fifa 14 بیشتر بشه

اینطور که به نظر میرسه PES14 حرفهای زیادی برای گفتن داره و پیشرفت بسیار چشم گیری نسبت به قبل کرده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
آورین.[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
گیم پلی واقع گرایانه فیفا هیچوقت با سری بازی های پرو اولوشن ساکر قابل قیاس نیست!
PES یه بازی سرگرم کنندست ولی FIFA یه بازی واقع گرایانه است...پس خواهشا این دو رو باهم مقایسه نکنید!
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
فكر كنم Pes به اين نتيجه رسيده كه نياز به يه تغيير اساسى داره

ولى براى ما فيفا باز ها كه فرقى نداره 
هميشه سر تريم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
من به pes 14 امید دارم البته هر چی بشه من باز هم pes بازی می کنم.
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مایکروسافت درمورد سیستم اعتباردهی بازیکنان میگوید eprima 1 1,251 07-06-2013, 09:57 AM
آخرین ارسال: Farhan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان