امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در یک صبح شنبه زیبا با تهدید بمباران هسته ای| تحلیل نمایش بازی Fallout 4 در E3 2015
گرافیک بازی به عنوان یک بازی نسل هشتمی تعریف چندانی نداره. باید صبر کرد و دید تا همون طور که سازنده ها گفتن می تونن با یک گیم پلی زیبا و محیطی پر از جزئیات این نقطه ضعف رو جبران کنن یا خیر.
پاسخ
مقاله خیلی خوبی بود و به همه زیر‌وبم نمایش پرداخته بودی، ممنون میثم جان
من خودم این نمایش فالوت رو دارم و چند بار هم نگاش کردم، این نحوه اجرای Todd Howard( اگه اشتباه نکنم) واقعا عالی بود، ترتیب نمایش و ... هم خوب بود.
ولی یه نکته توی حرفای Todd Howard برام خیلی جالب بود و اون اشاره به شروع کار ساخت فالوت 4 بعد از فالوت 3 هستش؛ همین جا به اسکایریم هم اشاره شد( اینکه مشغول ساخت اسکایریم بودن و بعدش چهار سال بکوب روی فالوت کار می‌کردن)؛ نمی‌دونم ولی احساس می‌کنم منظورش این بود که دارن بر روی نسخه جدید The Elder Scrolls هم کار می‌کنن، اونم درست بعد از اسکایریم! امیدوارم اینطور باشه و قبل از 2017 عرضه بشه ...
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
آقا اصلا گرافیک به بازی های بتسدا نیومده مثلا همین فالووت 3 رو درنظر بگیرید، گرافیک مزخرف (حتی  نسبت به زمانیکه عرضه شد هم بد بود گرافیکش ) ولی شاهکار از آب درومد . این بیشتر یه حسنه تا ایراد. چون این شرکتها یه بودجه ی خاصی رو از ناشر دریافت میکنند و بعد بازی رو میسازن. صرف این پول روی گیم پلی هم به نفع کاربراست هم کمپانی اونم به این دلیل که به هرحال فقط یه عده سیستم شاخ دارن و اونایی که ندارن هم میتونن بازی های کم گرافیک رو بخرن.

ولی گیمی که گرافیک بخواد رو هرکسی نمیخره.اگرم بخره حال نمیکنه ودیگه دنبال سری بعد فرنچایزش نمیره.
جمله مسخره من دراوردی: 
Life is nothing serious ,Take it to your  nothing!!!!! :cool:   
در ضمن "بچه اراکوم،خیلی بی باکوم"
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,659 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  آب در کوزه و ما... | تحلیل داستان بازی Spec Ops The Line mohireza 0 2,492 08-05-2017, 05:00 PM
آخرین ارسال: mohireza
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,725 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان