امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته های من! | کالبد آهنین!
[تصویر:  cod-1924x1084.jpg]
در زندگی درد هایی هست که روح را آهسته و در انزوا می خورد و می تراشد! نمی دانم چه رسمی است که هر وقت، بوف کور را باز می کنم و با این جمله مواجه می شوم، به یادِ کالبدِ آهنین خودمان می افتم! ای بابا بازم که نیشخند زدی! یعنی چه  تا وقتی اسم از شخصیتِ مورد علاقه ی من آید می گویید: این سیبیل قشنگ، جون سگ مگ را رد کرده است، کلا رفته تو فازِ سوسک هایی که اگر خورشید به زمین بر خورد کند هم زنده می مانند و بعدش با پر رویی می گویند : اصلا هم درد نداشت! آقا بیاید فرهنگ سازی کنیم که دیگر به کاپیتان پرایس نگوییم سگ جون! خب آدم ناراحت می شود دیگر! خوب است من به کریتوس بگویم : کچل کچل طاس... کاپیتانِ دوست داشتنی ما ننشسته یک گوشه ذکر بگوید و همه را بفرستت جلو و بگوید : تو برو من نیز پشت سرت می آیم! روزی 125 تومان دانه ای نان خریده خورده، کلی هم چربی سوزانده تا قوی شود، آن وقت انصاف است تو بایی و بگویی : ای بابا این سگ جون چرا نمی میره؟! ای مخاطب خاصِ ما، اصلا تا حالا مقداری فسفر سوزاندی و فکر کردی که او دوست نداشت که از این دنیا بِکَند و برود و از دست این سیاست های کثیفِ اکتیویژن خلاص شود؟ آخر تو نمیدانی که غم از دست دادن پسر چه غمی است، خدا نکند که پدری مرگ فرزندش را ببیند، آن وقت است که دیگر روزی هزار بار آرزو می کند که کاش من می میردم و پسرم زنده می ماند! البته دیدم که می گویم هنوز این حرفا برای من زود است! خب فعلا بگذار کمی استراحت کنم، کلی حرص خوردم می ترسم سکته کنم! آب قند برای چه آوردی؟ من از این مخلوط متنفرم! باز چه شده است؟ می گویی پرایس خیلی زود Soap، Ghost،Sndman و ... را فراموش کرده است و در جزایر قناری مشغولِ خوش گذاری است؟ پس لطفا، لطف کن یه نگاهی بنداز ببین آن سیبیلِ قشنگِ تاب خورده تاب هایش کجا غیبشان زد و چگونه ریش های پر پشتی از آن استقبال کردند;  آن وقت این را بگو!

نتیجه ی اخلاقی : کالبدِ آهنین یا روحِ آهنین؟ مسئله این است! بیایید شخصیتِ فوق العاده ی کاپیتان پرایس را موردِ بی لطفی قرار ندهیم چون یه وقت ممکن است، روحِ مکتاویش بیاید و مارا مورد بی لطفی قرار دهد!
نتیجه ی غیر اخلاقی : آیا اگر به ما کارد بزنید خونمان نمی آید؟ اگر ما را بزنید مثلِ بَبو ها به شما نگاه خواهیم کرد؟ پس نتیجه می گیریم : به شخصیت مورد علاقه مان توهین کنید، به شخصیت مورد علاقه تان توهین می کنیم!

نکته : پرایسی که در سری MW دیده اید، همان پرایسِ سری Modern Warfare نیست; بلکه بنا به شایعاتِ گفته شده و استناد به سخنانِ یک منتقدِ کار بلد، از نوادگانِ
پرایسِ جنگ جهانی است!

[تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
از درج مطالب وبلاگ گونه در تالار خودداری کنید.
در صورت مشاهده مجدد برخورد خواهد شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دلنوشته های من!| The order 1886 captain 12 4,196 05-31-2014, 11:35 PM
آخرین ارسال: captain
  بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت سیزدهم:مشت آهنین) shadows.boss 9 4,141 03-29-2014, 02:10 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان