امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان کمک در انتخاب نوع سیستم !!
سلام دوستان خوبید?.
عزیزان من الان دارم دیپلم میگیرم میخواستم ببینم شما داداشا که الان کنکور میدید بعد باید زندگیتون رو ول کنید برید یه شهر دیگه واسه دانشگاه که اونجا تو خوابگاه هم نمیشه بازی کرد این چند سال که اونجا هستید واسه بازی چیکار میکنید...من الان میخواستم یه سیستم ارتقا بدم بعد که فکر کردم دیدم 3 میلیون پول بزارم که اخرش اگه دانشگام اینجا نیافتاد باید چیکار کنم ?سیستم هم که نمیشه برد ? بعد به فکرم رسید که یه لپتاپ لنوو 5070 گیمینگ بگیرم که لااقل هر جا میرم میتونم بازی کنم اما میدونم ضرر کردم چون با همین قیمت میشه یه سیستم چند برابر قوی تر ارتقاداد ? الان بنظرتو من باید چیکار کنم ? خودتون بودید چیکار میکردید ? 

سیستم گیمر یا ضرر و یه لپتاپ?
دوستان میشه اگه پیشنهاد یا نصیحتی داردید بگید 

ممنون میشم خیلی ذهنم درگیره...
میشه انتقالش بدید به جای درست?
ممنون میشم 
سوال خود را در پست زیر مطرح کنید.
مشاوره در امر خریدو ارتقاء قطعات PC

از پست زیر هم می توانید کمک بگیرید.

//سیستم های پیشنهادی گیمینگ برای بازی های آینده//

بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,245 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  شروع فعالیت دوباره ساخت انواع پچ بازیها برای اجرا در سیستم های ضعیف و قوی علیرضا! 204 40,690 09-04-2017, 11:13 PM
آخرین ارسال: bazi_center
Wink درخواست پیشنهاد سیستم PC گیمینگ تا سقف 3.5 میلیون تومان mahdikafshgar 1 1,491 09-03-2016, 03:38 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  سوال درباره سیستم kuzey 3 1,730 09-02-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
Big Grin نرم افزار اجرا Dying Light برای سیستم ضعیف mahdiGT 0 3,728 08-10-2016, 12:32 AM
آخرین ارسال: mahdiGT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان