امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیالوگ های ماندگار بازی ها
دیالوگ های زیادی از این بازی در دسترس نیست ولی دوست عزیزمون اون بالا یکی رو گفته
پاسخ
از رایدن تو متال گیر
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
Way up in the fucking skies, you thought you had your finger on the pussy trigger! But hermano, down here, down here ... you hit the ground
Vass Farcry 3-

James P. Ark
پاسخ
ترجمش رو هم قرار بدید
پاسخ
Call of Duty: Advanced Warfare:
   ​ Mitchell: "We come into this world with eyes close. And most of us choose to live our whole lives that way. We Blindly follow anyone who will lead us... giving ourselves over to anything that provides us with a sense of purpose. For me, it was the Marines."

میچل: ما با چشمانی بسته به این دنیا میایم، و اکثر ما هم زندگی با چشمانی بسته رو برای تمام عمرمون انتخاب میکنیم. ما کورکورانه از هرکسی که رئیس ما باشه و بهمون دستور بده اطاعت میکنیم، بوسیله القای احساس داشتن هدفی در زندگی به ما. برای من این هدف، تفنگدار دریایی شدن بود.
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
We Work in the dark to save the lights... WE ARE ASSASSINS...Nothing is true. Every thing Is permited
شعار اساسین ها. قسمت اول مختص به اتزیو هست ولی قسمت دوم مال کل اساسین ها هست.
ترجمه قرمز: ما در تاریکی کار می کنیم تا امید و روشنایی را نجات دهیم. ما قاتلین هستیم.
ترجمه آبی: هیچ چیز راست (درست) نیست و همه چیز مجاز می باشد.
اینا خودش کلی تفسیر داره... یه مقاله 2000 کلمه ای فقط میشه درباره ی قسمت آبی نوشت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
1-people dont want freedom. they want boundaries and rules. protection. from invaders and from themselves. people need a leader who can give both the support and the constrinct to put chaos at bay. you give them that and they will follow. and thats where i come in.
2- i want to protect the world from itself
jonathan irons. cod :aw
1- مردم آزادی نمیخوان. اونها قانون میخوان. محافظت میخوان. از خودشان و از مهاجمان. مردم رهبری میخوان که بتونه ازشون محافظت کنه و شورش رو بخوابونه. بهشون اینو بده و اونا ازت پیروی میکنن. و اینجاست که من میام.
2- من میخوام جهانو از خودش نجات بدم.
only call of duty series
پاسخ
یکی از ماندگارترین دیالوگ های بازی خداجنگ2:
اگه همه خدایان منو رد کنن خواهند مرد
من به اندازه کافی زیر سایه خدایان موندم دوران خدایان به پایان رسیده
پاسخ
(11-30-2014, 08:50 PM)'mr. sam fisher' نوشته است: از رایدن تو متال گیر

کسی از ایشون دیالوگ پیدا نکرد

آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
دوستان دیالوگ هاتون رو بزارید تاپیک نخوابه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,262 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,725 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  حدس دیالوگ بازی ها "پست اول حتماً خوانده شود" erfanak 602 70,890 10-14-2015, 12:21 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  جملات ماندگار Cpt. John "Soap" MacTavish 2 1,681 07-15-2015, 09:43 AM
آخرین ارسال: Zoom Hunter
Heart مسابقه این دیالوگ متعلق به کدام شخصیت از بازی های ویدیویی است؟ MWOLFM 48 8,395 04-30-2015, 06:24 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان