امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدگاه خلاق شما
                                                                               به نام خدا

سلام به دوستان گرامی بچه های زحمت کش گیمفا و مهمانان عزیز سایت

جالب دونستم که شما رو در یک چیز شریک کنم.

بازی های ویدیوی خیلی وقته که بخش وسیعی از سرگرمی های مارو به خودش نسبت داده و خیلی ها هم با هاش زندگی میکنند

از لحظه ای که بازی ها ساخته می شده همیشه حرف از خلاقیت در ساخت بازی بوده تا الان هم بخش مهمی از ساخت بازی همین داشتن خلاقیته

[تصویر:  upe5ydfw6ipgij36bq8x.jpg]

خب قصد از زدن این تایپک اینه که......:

شما خودتون رو به جای یک بازی ساز فرض کن که سرمایه کافی داره که هر بازی که خواست بسازه

وقتی این امکانات در اختیار شماست

[تصویر:  2pc6ct80foyr9zhgio9c.jpg]

شما چه جور خلایقیتی به کار می برید و چه بازی با چه موضوعی درست می کنید که از نظرتون طرفدار زیادی پیدا می کنه !!
توجه داشته باشید که ما فرض می کنیم تمام امکانات رو در اختیار داریم و فقط نیاز به یه موضوع / داستان و خلایقیت هست که من می خوام ببینم شما چی کار میکنید!!!
پاسخ
من یه بازی اول شخص با سبک وحشت می سازم
تو فضای یه شهر متروکه
پر از ارواح
وحشتناک و خوفناک .ماموریت هاش تو خونه های متروکه که قبلا ادم زندگی می کرده و الان محل زندگیه ارواح و اجنه است باشه
داستان هم این باشه که این شهر قبلا مورد خشم ارواح قرار گرفته و ادم هاش هم تلسم شدن . چند تا ماجراجو از روی کنجکاوی وارد شهر می شن و نمی تونن خارج شن تا اینکه.....................
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
من یه بازی سوم شخص میسازم از ارش کمانگیر
با گرافیک بالاتر از AC:Unity و حرکات فوق العاده طبیعی
اینطوری هم داستان خوف و خفنی داره و قراره عین خود افسانه ارش آخرش بمیره
و افسانه های ایران هم تو دنیا طرفدار پیدا میکنه :blush:
پاسخ
بسیار عالی تا ببینیم نظر بقیه دوستان چی هست؟؟
پاسخ
من می خوام یه بای بسازم که وقتی بهش فکر میکنم مغزم متلاشی میشه و بیخیالش میشم.
ولی دلم می خواد بازی یه داستان درگیر کننده ی عالی به همراه تنوع مراحل زیاد که باعث خستگی برای بازی باز نشه به وجود بیاد.
موسیقی متن فوق العاده عالی داشته باشه و تصمیم گیری های خیلی حساسی توی بازی وجود داشته باشه که باعث تحریک توی فرد بازی کننده بشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من سعی میکنم یه بازی بسازم که توش مثه Ubisoft استعداد باشه، مثل Grand Theft Auto V توش خلاقیت به خرج بدم و مثل ناتی داگ توی بازی از هنرهای خودم استفاده کنم.
پاسخ
من جنگ ایران و عراق رو تو اولین بازیم با افکت های صدایی ک حس واقعی جنگو میدن و گرافیک و داستان غنی به رخ میکشم
[تصویر:  sina-black.png]
پاسخ
اساسینز کرید در شهر خودم S0 (25)S0 (25)S0 (25)S0 (25)
پاسخ
من ایده هایی در مغزم هست که به چند تا شرکت بازسازی هم ایمیل زدم .
ایده هام قبول شدن متاسفانه مشکل ایران تا ترکیه سS0 (43)
ترس ورم داشته است !
من اگر بازی بسازم یک بازی میسازم جهان باز با سبک و حس ترس سوم شخص !
یا یک بازی ترسناک کلا خوشم از ترس میادS0 (2)
بعدش دیگه اگه مستقل بشم با گرافیک و موشن کپچر و افکت ها و کلا خوب یک بازی در کل تمام جنگ منظورم ایران باستان بوده!
پاسخ
تاپیک جالبیه
من دوست دارم اگر توی یه تیم بازیسازی باشم و همه امکانات رو داشته باشیم
بازی خودمون رو یک بار بازی کنیم و ببینیم که آیا این واقعا اون چیزی که میخواستیم هستش یا نه
و اگر نبود مشکلات رو پیدا و حلشون کنیم، این به نظر من خودش یک خلاقیته
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان