امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندانی قهرمان|نقد و بررسی The Elder Scrolls IV:Oblivion
(02-11-2015, 12:05 AM)LICH KING نوشته است: خسته نباشی. نقد خوبی بود
اما:
سعی کن به نگارش توجه بیشتری کنی.
توی نقد باید از مقدمه چینی های بی دلیل امتناع کرد  که این مهم رو تا حدودی رعایت کردی.
یک سری سخنای عامیانه نباید توی نقد وجود داشته. مثلاً یه قسمت نوشتی محو بازی شوید و ان را ول نکنید. ول کنید برای یک نقدرسمی درست نیست.
توی بخش داستان بازی نباید فقط به هسته اصلی داستان توجه کرد. روایت داستان رو باید با دقت بررسی کنی. مثلا روایت ابتدایی و انتهایی رو بررسی کنی و صد البته به نتیجه ای برسی که روایت داستان اون انسجام خاص خودش رو در طول باز داشته یا نه؟ بحث دیگه در خصوص داستان شخصیت پردازی هستش که این مورد هم باید به دقت بررسی شه
در بخش گرافیک اشاره کردی که جلوه های بصری بازی قابل مقایسه نیست با این نسل. درسته ولی سعی کن در سایر نقد ها نورپردازی، بافت ها، انیمیشن ها و بخش تکنیکی رو به خوبی بررسی کنی. مثلا بازی ثبات فریم و یا باگ داره یا نه؟

در کل نقد خوبی بود. خسته نباشی. ادامه بده. این نکاتی رو هم که گفتم رو به عنوان یه رفیق به یاد داشته باش.

حتما از این به بعد انجام میدم
اگه شما دوستان نبودید ما به اینجا نمی رسیدیم
پاسخ
ممنون عالی
اسمت امیر محمده ؟ :huh:
خوب بود ممنون
پاسخ
(02-11-2015, 12:27 AM)m.moien نوشته است: ممنون عالی
اسمت امیر محمده ؟ :huh:
خوب بود ممنون

قابلی نداشت
بله امیرمحمدم
پاسخ
آقا امیر محمد عزیز اول سلام
 مقالتون رو خوندم و باید بگم نسبت به مقاله ای که چند  وقت قبل از شما دیدم، پیشرفت خیلی خوبی داشتی  و من خوشم اومد .
اول همین که سعی کردی خیلی ساده و روان بنویسی خیلی خوبه و باعث میشه خواننده با مقالت ارتباط برقرار کنه
نوع نگارشت هم نسبت به مقاله قبلیت زیباتر شده و بقول معروف مقالت خواننده رو با خودش همراه می کنه .
من خودم این عنوان رو تجربه نکردم ولی skyrim رو دارم بازی میکنم، واقعن یه شاهکاره، فقط کاش این باگ ها و اشکالات رو نداشت که شاید غیر قابل اجتناب بوده.
شاید بیشتر از سی ساعت بازی کردم و یه بار هم Fast Travel نداشتم اونقدر که محیط زیبایی داره و ...
از بحث مقاله خارج نشیم، باید باز هم بگم مقاله خوبی بود و اشکالات هم به سبب پیشرفتی که داشتی قابل چشم پوشیه.
موفق باشی. 
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
به امید موفقیتت و مقاله های بیشتر
راستی داداش یه مقاله جدید فرستادم برو ببین :heart:

8 دوبلور برتر تاریخ
پاسخ
(02-11-2015, 02:09 AM)Last Warrior نوشته است: آقا امیر محمد عزیز اول سلام
 مقالتون رو خوندم و باید بگم نسبت به مقاله ای که چند  وقت قبل از شما دیدم، پیشرفت خیلی خوبی داشتی  و من خوشم اومد .
اول همین که سعی کردی خیلی ساده و روان بنویسی خیلی خوبه و باعث میشه خواننده با مقالت ارتباط برقرار کنه
نوع نگارشت هم نسبت به مقاله قبلیت زیباتر شده و بقول معروف مقالت خواننده رو با خودش همراه می کنه .
من خودم این عنوان رو تجربه نکردم ولی skyrim رو دارم بازی میکنم، واقعن یه شاهکاره، فقط کاش این باگ ها و اشکالات رو نداشت که شاید غیر قابل اجتناب بوده.
شاید بیشتر از سی ساعت بازی کردم و یه بار هم Fast Travel نداشتم اونقدر که محیط زیبایی داره و ...
از بحث مقاله خارج نشیم، باید باز هم بگم مقاله خوبی بود و اشکالات هم به سبب پیشرفتی که داشتی قابل چشم پوشیه.
موفق باشی. 

ممنون از نظرتون
به نظر من این نسخه هم تجربه کنید قشنگه

(02-11-2015, 12:06 PM)badboyX نوشته است: به امید موفقیتت و مقاله های بیشتر
راستی داداش یه مقاله جدید فرستادم برو ببین  :heart:

8 دوبلور برتر تاریخ

دارم میبینمش خیلی قشنگ نوشتی
ممنون
پاسخ
آقا این بازی خیلی پیچیدس من دانلودش کردم ولی خیلی سخته یه آدم برات میاد نصف جانتو میبره با قول بیافتم چه میشه!!
ولی منظره ی قشنگی داره
پاسخ
(02-11-2015, 12:15 PM)HOSSEIN COD نوشته است: آقا این بازی خیلی پیچیدس من دانلودش کردم ولی خیلی سخته یه آدم برات میاد نصف جانتو میبره با قول بیافتم چه میشه!!
ولی منظره ی قشنگی داره.
rpgهمینه دیگه.اینقدر سختی برات میزاره تا ردشون کنی!!
همین امروز دانلود کردی؟
پاسخ
(02-11-2015, 12:22 PM)Mahanking80 نوشته است:
(02-11-2015, 12:15 PM)HOSSEIN COD نوشته است: آقا این بازی خیلی پیچیدس من دانلودش کردم ولی خیلی سخته یه آدم برات میاد نصف جانتو میبره با قول بیافتم چه میشه!!
ولی منظره ی قشنگی داره.
rpgهمینه دیگه.اینقدر سختی برات میزاره تا ردشون کنی!!
همین امروز دانلود کردی؟
آره دشب گذاشتم دانلود
پاسخ
من دیشب قسمت سوم بازیش یعنی The Elder Scrolls III Morrowind رو گرفتم حجمش از این کمتر بود
ولی اینو هم امشب میذارم دان شه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,778 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 949 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 974 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,879 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,116 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان