امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی یک سرباز....(اپدیت می شود)
عالی بود ادامه بده خیلی قشنگ بود
یل یاتار طوفان یاتار
یاتماز منیم برچیمیم
ادامه بده بینیم دنیا دس کیه!!
افریند ذ[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
زیبا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جم رایگان clash قانونی
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AC%D...#pid151502
قشنگ بود لطفا هر چه زود تر آپدیتش کن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اپدیت2

بعد از ان وقایع 5 سال می گذرد.جنگ جهانی2فرا رسیده.همه ی جهان در تاریکی هستند.دیم ناراحت بود زیرا نمی توانست بخاطر امید نداشتن به این که قدرتی ندارد  به جنگ برود.هر روز دنیا به سمت نابودی می رود.دیم عصبانی شد و یکهو مشتی به دیوار زد.دیوار ترک خورد!!او باورش نمی شد که این قدرت را داشته و نمی دانسته.زن او امد و با تعجب گفت:((این دیوار چرا ترک خورده؟!!)) دیم گفت:((عزیزم مگه نمی دونستی؟این دیوار از قبل این طوری بود!عزیزم بزار یک چیز رو بهت بگم.من میخوام برم جنگ)) و زنش گفت:((اگر بمیری؟)) دیم:((نترس من سالم بر میگردم!!)).

و دیم راهی جنگ شد.تمرین های لازم را دید و به صحنه ی جنگ رفت .در اولین جنگ با نازی ها توانست حدود500 نفر را بکشد.نازی ها که توان مقابله با او را نداشتند به فکر این افتادند که فردی را اجیر کنند که او و خانواده اش را نابود کنند.انها متی را پیدا کردن که نفرتی دیرینه از او داشت.متی باید زن و بچه او را گروگان گرفته و در اخر کار را یکسره کند.او انها را گروگان گرفته و به دیم می گوید به تپه ی شانس بیاید.او خود را به انجا رسانده و می بیند...!!اوه خدای من زن و بچه اش کشته شده اند.دیم:((خدا!!!!!!!!چرا من؟چرا با من اینکار رو کردی؟)).((خودت خواستی.ما با هم دوست بودیم با هم غذا خوردیم و الان من تو رو میکشم!!)).و ماشه تفنگ را می کشد و دیم تیر می خورد و به سمت ابشار پرت میشود.

دوستان اپدیت بعدی بزودی قرار می گیره.امیوارم از داستان خوشتون بیاد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ماهان جان ممنون بابت ادامه ی داستان خیلی غم انگیز بود ولی یک ایراد نوشته ات داشت اونم این بود که
علایم نگارشی رو رعایت نکرده بودی و اینکه توی نوشته ات از زبان عامیانه استفاده کرده بودی مثلی این کلمه یکهو که بهتر بود مینوشتی یکدفعه.
بازم ممنون بابت داستانت منتظر آپدیت های بعدی هستم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
(12-22-2014, 04:36 PM)'مجید نصر' نوشته است: ماهان جان ممنون بابت ادامه ی داستان خیلی غم انگیز بود ولی یک ایراد نوشته ات داشت اونم این بود که
علایم نگارشی رو رعایت نکرده بودی و اینکه توی نوشته ات از زبان عامیانه استفاده کرده بودی مثلی این کلمه یکهو که بهتر بود مینوشتی یکدفعه.
بازم ممنون بابت داستانت منتظر آپدیت های بعدی هستم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون از نظرت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اخرش رو از مکس پین تقلید ردم.اپدیت بعدی هر چی نظر بیشتر باشه زودتر ارسال میکنم

دوستان بگین اگه دوست دارین قسمت بعدی رو بزارم اگه ندارین نزارم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

دوست داریم بزار تازه رسیده به جاهای احساسی و اکشن ماجرا
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
ممنون همونطور که اشاره کردی در قسمت بعد بهتر میشه

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زندگی گیمری: فوتبالیست های Ps2 | قسمت اول (آیتم ویدئویی) BlazingFallGames 0 1,455 06-15-2016, 06:25 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  داستان یک سرباز مرده ... (قسمت هفتم اضافه شد) The Wolf Of Rivia 43 11,348 12-26-2014, 11:27 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
Shocked زامبی ها ...{اپدیت میشود} long shot 3 2,147 11-06-2014, 10:54 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  داستان ذهن یک گیمر(اپدیت شد فصل4) hlzon 56 14,825 10-18-2014, 11:59 PM
آخرین ارسال: hlzon
  اشعار مربوط به گیم(پست اپدیت شد) ANONYMOUS 2 1,912 09-28-2014, 01:03 AM
آخرین ارسال: AA-Revenger

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان