امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیباتر از افسانه، فراتر از شاهکار | نقد و بررسی بازی Dark Souls III
(04-28-2016, 11:01 AM)You Never Win نوشته است: خسته نباشید آقا سعید بابت نقد! بسیار زیبا و عالیه!
واقعاً نسخه سوم از هر نظر از نسخه های قبلی کامل تر و بهتر بود! بنده که تا الان اوایل بازی هستم از دقیقه به دقیقه ش لذت بردم و برای کشتن یه باس هزاران نقشه کشیدم و راه متفاوت رو امتحان کردم! این بازی برخلاف بیشتر بازی ها ثابت می کنه که همیشه شخصیت اصلی مثل یه ماشین آدم کشی نیست بره جلو و باس بود هرچی بود بزنه زمین بکشه! در این بازی حتی اگه یکی از کوچک ترین دشمنان ضربه ای بهت بزنه نتیجه ش بعداً نابودت می کنه! واقعاً ایرادات به شدت کم هست! و تنها ایرادی که از کل بازی می تونم بگیرم اونم در نسخه PC دکمه های Xbox به جای کیبورد هست! که اینم با توجه به نسخه های قبلی که همه شون این جوری بودن می شه ازش صرف نظر کرد و چیزی از زیبایی بازی و تجربه فوق العاده ش کم نمی کنه.
بازم ممنون آقا سعید.

سلام. سلامت باشید. خیلی ممنونم.
کاملا درسته صحبتتون و به نظر من اصلا اصل یه بازی اینه و باید اینجوری باشه. باید به چالش بکشدت تا لذت رد کردن اون چالش رو بچشی وگرنه کاری که یه بچه  5 ساله هم می تونه انجام بده که رد کردنش لذت خاصی نداره. البته نه که نداشته باشه ولی قابل مقایسه با لذت شکست دادن بازی هایی مثل دارک سولز نیست.
تشکر از شما.

(04-28-2016, 12:25 PM)amir_waker نوشته است: سلام سعید جان من تو این مرحله گیر کردم نمیدونم چیکار کنم و کجا برم ممنون میشم راهنمایی بکنی منو.

[تصویر:  24z61uh0a2edjpuyn2in.jpg]

امیر جان فکر کنم که پاسخ رو گرفتید.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
مقاله  عالی بود، درست مثل بازیش!
یه جا خواندم که نقد کردن این بازی هم مثل خوده بازیش سخته!
اما آقا سعید به خوبی از پس این کار بر اومدن فقط ای کاش از موسیقی متن فوق العاده ی این بازی هم میگفتید.
ممنون و خسته نباشید!
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
(04-28-2016, 02:46 PM)parda$ نوشته است: مقاله  عالی بود، درست مثل بازیش!
یه جا خواندم که نقد کردن این بازی هم مثل خوده بازیش سخته!
اما آقا سعید به خوبی از پس این کار بر اومدن فقط ای کاش از موسیقی متن فوق العاده ی این بازی هم میگفتید.
ممنون و خسته نباشید!

سلام خدمت شما. نظر لطف شماست.
والا اینقدر نگران دیر شدن نقد بودم و از طرفی هم می خواستم همه چیز رو کامل بگم که موسیقی رو یادم رفت توضیحش رو اضافه کنم که واقعا عالیه ومعرکه. حرف حساب جواب نداره و عذر می خوام.
پاسخ
سلام سعید جان.داداش دمت گرم.مقاله ای بس زیبا و خوندنی بود.حتی به اندازه تجربه خود بازی لذت بردم از خوندنش. 113

یعنی فقط منتظر تایید خود استادت بودl. الان دیگه خیالم راحته که مثله قبلیا میخکوب میکنه ادمو این نسخشم.اخه شنیده بودم که باس فایت هاش راحت تر از قبلیا شده.
تو بودی که کلا منو با این سری اشنا کردی دمت گرم.تا قبلا واقعا نمیدونستم انقدر معرکس بازیش.فکر میکردم از این بازیای سطح پایین باشه!که کاملا در اشتباه بودم. S0 (86)
این بازی و کلا این سری مجاب میکنه که همچین محیطی داشته باشه با تمی dark.من که باهاش خیلی حال میکنم S0 (36)
منتهی بعضی ها خب شاید عاشق محیط های happy گونه باشند و با هچین بازی که اساسش چنین محیطی است حال نکنند و کلا دورش رو خط بکشند! 
همه چیز اگه غیر این باشه دیگه شاید با بازی دیگه فرقی نداشته باشه و همین چیزاست که دارک سولز رو متمایز و شاخص کرده.

انشالله من هم بتونم این شاهکارو بازی کنم و ناکام از دنیا نرم. 105
[تصویر:  20151026111418_20.jpg]
پاسخ
(04-28-2016, 07:24 PM)mohamad edzio نوشته است: سلام سعید جان.داداش دمت گرم.مقاله ای بس زیبا و خوندنی بود.حتی به اندازه تجربه خود بازی لذت بردم از خوندنش. 113

یعنی فقط منتظر تایید خود استادت بودl. الان دیگه خیالم راحته که مثله قبلیا میخکوب میکنه ادمو این نسخشم.اخه شنیده بودم که باس فایت هاش راحت تر از قبلیا شده.
تو بودی که کلا منو با این سری اشنا کردی دمت گرم.تا قبلا واقعا نمیدونستم انقدر معرکس بازیش.فکر میکردم از این بازیای سطح پایین باشه!که کاملا در اشتباه بودم. S0 (86)
این بازی و کلا این سری مجاب میکنه که همچین محیطی داشته باشه با تمی dark.من که باهاش خیلی حال میکنم S0 (36)
منتهی بعضی ها خب شاید عاشق محیط های happy گونه باشند و با هچین بازی که اساسش چنین محیطی است حال نکنند و کلا دورش رو خط بکشند! 
همه چیز اگه غیر این باشه دیگه شاید با بازی دیگه فرقی نداشته باشه و همین چیزاست که دارک سولز رو متمایز و شاخص کرده.

انشالله من هم بتونم این شاهکارو بازی کنم و ناکام از دنیا نرم. 105

سلام محمدرضا خان عزیز. ارادتمندم.خیلی ممنون از لطف همیشگیت.
خیلی خوشحالم که چند سال قبل شما رو با این بازی اشنا کردم و باعث شد که عاشق این سری بشید چون وقتی این سری رو درک کنی دیگه بهش اعتیاد پیدا می کنی و به نظر من مهمترن نکته ای که این سری داره اینه که دیدگاهت رو نسبت به بازی ها عوض میکنه و گاهی وقتا که داری یه بازی دیگه بازی می کنی حسی بهت دست میده که چقدر سطحی هستن اونا در برابر سری سولز.
انشالله تجربه کنی و کیف کنی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,773 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 946 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 969 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,871 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,111 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان