امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت گیم کده نویسنده می‌پذیرد
[تصویر:  702ebfc00268de0c0e4be9fae26065f0.jpg]
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز گیمفایی و تسلیت وفات جانسوز تعطیلات عید و فرارسیدن 14 فروردین(از 14 فروردین و 1 مهر مگه بدترم تو تقویم روز داریم؟)
خب دوستان من اولین تبلیغمه اگه اشکالی دیده میشه پیام خصوصی بفرستید تا اصلاحش کنم(  S0 (2) )
سایت گیم کده سایتی هستش در زمینه ی بازی های ویدئویی و گیمینگ یا به زبون ساده یچیزی تو مایه های همین گیمفای خودمون اما تازه کار و جوون.
این سایت از اوایل سال پیش کار خودش رو آغاز کرده و امسال هم اولین فراخوانش رو که تاریخ انتشارش برابر با امروزه منتشر کرد. من خودم نویسندگی درباره ی دنیای گیم رو از همین سایت آغاز کردم و با کمک اعضاش الان در سطح صفر قرار دارم(قبلا منفی بودم).
حالا بنده اومدم از دوستانی که حاضرن به عنوان نویسنده توی یه سایت کار کنن و حقوق (کلا حقوق چیز مهمیه) ناچیزی هم داشته باشن دعوت کنم که به سایت ما تشریف بیارن و به عنوان عضوی از تیم تحریریه شروع به کار کنن که فعلا فقط من و مدیر سایت یعنی آقای حدائق نیا توشیم(مدیرش آدم خوبیه).
اینم متن فراخوان:
به نام خدا

با سلام خدمت شما دوستان عزیز گیم کده‌ای. از آنجایی که سایت گیم کده مانند باقی سایت ها و وبسایت‌ها برای موفقیت به نویسنده و تیم حرفه‌ای در بخش تحریریه نیاز دارد تصمیم گرفتیم اولین فراخوان سایت در سال ۹۵ را منتشر کنیم.
سایت گیم کده به چند نویسنده ی مجرب در زمینه ی گیم و بازی های ویدئویی نیاز دارد تا بتواند با کمک آنها و به خواست خدا راه موفقیت را در پیش بگیرد. هم اکنون متقاضیان عزیزی که علاقه‌مند به عضویت در تیم تحریریه ی گیم کده هستند می‌توانند از طریق صفحه ی همکاری با ما تقاضای خود را مطرح و یک نمونه کار برای ما ارسال کنند تا پس از تأیید شدن توسط تیم پشتیبانی به عضویت تیم تحریریه ی گیم کده درآیند. لازم به ذکر است که در طول فراخوان هر فرد فقط حق ارسال یک مطلب در روز را برای ارزیابی دارد و همچنین اینکه این فراخوان تا روز ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ادامه خواهد داشت و پس از آن شرایط پذیرش دوباره به حالت عادی باز خواهد گشت.
تقاضا از اینجا
در صورت قبولی و تأیید نهایی مطلب، شرایط کاری و مزایا به ایمیل شما ارسال خواهند شد پس لطفا صبور باشید.

با تشکر، خانواده ی گیم کده

اینم آدرس سایت: www.game-kade.ir

خوشحال میشیم تشریف بیارید(اینو راست گفتم)

خدانگهدار همه و با آرزوی موفقیت برای همه ی شما(حتما بیاید دلمو نشکنید S0 (29) )
پاسخ
یه تصویر برای متن قرار بدید(لوگوی سایت)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 974 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,091 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,611 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,748 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 781 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان