نظرسنجی: کدام سبک مقاله نویسی را می پسندید ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
سبک این مقاله (کمی تا قسمتی طنز !)
73.68%
14 73.68%
مقاله های معمولِ بازار !
26.32%
5 26.32%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنوشت یک اسنایپر | پیش نمایش بازی Sniper Elite 3
راضیم ازت پسر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب می نویسی مخصوصا طنز ولی برای بقا تو فروم و نویسنده شدن باید یک سری چیز هارو کاملا رعایت کنی    مثلا این که طنز ننویسی    من هم اولین مقاله ای که دادم طنز محض بود ولی همه ریختن له کردن منو من هم دیگه طنز ننوشتم
پاسخ
دوستان ، اولا باید عرض کنم که فعلا نویسنده در دسترس نمی باشد ( چرا نداره خب اصلا به من چه ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) بعدا میاد جواب همتونو میده
در ضمن ، ایشان عمرا اگه از این طنز فاصله بگیره ؛ حالا ببینید ، اصلا با طنز زاده شده ، با طنز هم خواهد مرد ( ایشاالله بعد از نابودی خورشید ) ولی در هر حال از ما گفتن بود ؛ طنز خیلی خوشش میاد ، می نویسه دیگه ...
حالا من ادامرو دارم با خودش صحبت می کنم ، ایشا الله فردا میاد جواب میده :
ببین دوست ِ من ، مقالت خیلی با حال بود ؛ ( ولی می خوام بگم یک اشکالاتی داشت ) ؛ حالا نزن ، ببین ، خیلی غلط املایی داری ، بعدش از ! خیلی استفاده می کنی ، اخه نمیشه برادر من که ، همین طوری بگی ، مثلا " علی آمد !! " خب خواننده بهت میگه : " این علامت تعجب اینجا چی کار می کنه ؟ خب که چی ؟ آمد که آمد ، به درک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] " 
بعدشم ، یادته به اون مقاله COD GHOSTS من چقدر گیر میدادی ؟ من تا تلافیشو سرت در نیارم ول کن نیستم ، آقا ، این مجد از حرف به حرف ِ یه مقاله ی من ایراد گرفت نامرد ؛ ولی اشکال نداره ، یک چهارمش رو بهت می بخشم ، بقیشو ولی بهم بدهکاری [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(05-16-2014, 09:17 PM)'amaz' نوشته است: دوستان ، اولا باید عرض کنم که فعلا نویسنده در دسترس نمی باشد ( چرا نداره خب اصلا به من چه ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) بعدا میاد جواب همتونو میده
در ضمن ، ایشان عمرا اگه از این طنز فاصله بگیره ؛ حالا ببینید ، اصلا با طنز زاده شده ، با طنز هم خواهد مرد ( ایشاالله بعد از نابودی خورشید ) ولی در هر حال از ما گفتن بود ؛ طنز خیلی خوشش میاد ، می نویسه دیگه ...
حالا من ادامرو دارم با خودش صحبت می کنم ، ایشا الله فردا میاد جواب میده :
ببین دوست ِ من ، مقالت خیلی با حال بود ؛ ( ولی می خوام بگم یک اشکالاتی داشت ) ؛ حالا نزن ، ببین ، خیلی غلط املایی داری ، بعدش از ! خیلی استفاده می کنی ، اخه نمیشه برادر من که ، همین طوری بگی ، مثلا " علی آمد !! " خب خواننده بهت میگه : " این علامت تعجب اینجا چی کار می کنه ؟ خب که چی ؟ آمد که آمد ، به درک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] " 
بعدشم ، یادته به اون مقاله COD GHOSTS من چقدر گیر میدادی ؟ من تا تلافیشو سرت در نیارم ول کن نیستم ، آقا ، این مجد از حرف به حرف ِ یه مقاله ی من ایراد گرفت نامرد ؛ ولی اشکال نداره ، یک چهارمش رو بهت می بخشم ، بقیشو ولی بهم بدهکاری [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

با این دفاعی که ازم کردی رسما زدی ترکوندیم ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو روستای شما به این میگن دفاع ؟ هر کی ندونه فک می کنه یه مرد خود مختارِ مستبدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه من دل ندارم که طنز ننویسیم ؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

علامت تعجب رو تو یاهو مسنجر گفتم که کاریت نباشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حتما باید علتشو بدونی ؟ شاید صلاح بر این بوده که بهت نگم علتشو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] میگم که این مقاله اصلا لازمه که این همه علامت تعجب داشته باشه تازه کمم بود اگه قانون دستمو نبسته بود تو بعضی مواقع سه تا تعجبم می زاشتم البته دزدی از اسپلینتر سل !!! رو فاکتور بگیر !
به قول یه بزرگواری : غلط املایی ، غلط به حساب نمی یاد ! حالا اگه تونستی بازم اشکال بگیری علت هاشو بهت میگم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
با اندكى تاخير نظرم رو درباره مقالت ميگم. مقالت رو ديده بودم ولى امروز كامل خوندمش. به نظرم مقاله ى خوبى بود. اما خب مقاله هاى طنز معمولاً توى فروم منتشر مى شن يا براى بازى هاى طنز هستن. مثلاً آقاى ارش عارف نيا يه مقاله ى طنز خيلى عالى درباره Goat Simulation نوشت كه بازخورد خوبى هم داشت. چرا؟ چون خود بازى طنز بود و مقاله هم پتانسيل طنز شدن رو داشت. خب من هم با مقاله طنز مشكلى ندارم و كوه زهر مار نيستم كه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فقط اگه مى خواى مقاله طنز بنويسى واسه يه بازى طنز بنويس. وگرنه اگه يكى مقاله نظر بنويسه واسه The Last of Us كه همش ميشه لودگى. 
اين مقاله هم خوب بود ولى اگه مى خواى رسمى تر و در حد صفحه اصلى باشه، طنز بودنش رو به توضيحاتى كه درباره هر عكس مى دى محدود كن. 
ممنون از زحمتى كه كشيدى[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(05-17-2014, 01:59 PM)'Black Star' نوشته است: با اندكى تاخير نظرم رو درباره مقالت ميگم. مقالت رو ديده بودم ولى امروز كامل خوندمش. به نظرم مقاله ى خوبى بود. اما خب مقاله هاى طنز معمولاً توى فروم منتشر مى شن يا براى بازى هاى طنز هستن. مثلاً آقاى ارش عارف نيا يه مقاله ى طنز خيلى عالى درباره Goat Simulation نوشت كه بازخورد خوبى هم داشت. چرا؟ چون خود بازى طنز بود و مقاله هم پتانسيل طنز شدن رو داشت. خب من هم با مقاله طنز مشكلى ندارم و كوه زهر مار نيستم كه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فقط اگه مى خواى مقاله طنز بنويسى واسه يه بازى طنز بنويس. وگرنه اگه يكى مقاله نظر بنويسه واسه The Last of Us كه همش ميشه لودگى. 
اين مقاله هم خوب بود ولى اگه مى خواى رسمى تر و در حد صفحه اصلى باشه، طنز بودنش رو به توضيحاتى كه درباره هر عكس مى دى محدود كن. 
ممنون از زحمتى كه كشيدى[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خواهش می کنم . خیلی ممنون که نظر دادید ولی باید بگم که فرمایش شما درسته نمیشه واسه هر بازی که بخوای طنز بنویسی حتی tlou ولی قرار نیستش طنزی که می نویسه روی نقد بازی اثر بزاره و طنزی که می نویسی نباید اصلا طنز باشه ! اسما طنز هست این مقاله ولی با کلماتی شبه طنز میشه گفت مقاله رو جذاب کردیم چرا ؟ چون دیگه مردم خسته شدن از این مقدمه های تکراری و مقاله هایی که همشون به یه سبک نوشته میشن ! اگه بخوایم اسم بزارم رو این سبک میشه : مقاله تیکه دار [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مقاله طنز اون مقاله هایی هستن که آقای خردمندی می نویسه که سر تا پا طنزه ! یا همین مقاله ای که آقای عارف نیا نوشتن ! اما مقدمه اش رو نپسندیدم و بعضی تیکه ها هم باحال نبود بگذریم در کل عالی بودش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
خب بالاخره خوندیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر که نمیرسه آش دهن سوزی باشه بازی. من که دنبالش نمی کنم و بازی هم فکر نکنم انجام بدم.
اما درباره پیش نمایش:

- تیتر میتونست خیلی خیلی بهتر باشه. این تیتر بیشتر به نظرم به درد تیتر نقد این بازی میخورد. به هر حال بازم سلیقست.
- مقدمه خیلی از وادی گیم پرته. آخرشم دیدی که خودت به قول یارو گفتنی jump کردی روی مقدمه اصلی که 2 خط بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثل این میمونه که من دستت رو بگیرم ببرم تا سر کوچه که بری یه بستنی واسه ما بخری. بعد تا سر کوچه که رفتی، دوباره برت گردونم همین راه رو برگردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سعی کن کوچه ای که میری داخل نزدیکترین مسیری باشه که قراره بری بستنی بخری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
- علائم نگارشی درست گذاشته شده ولی نحوه قرار دادنش اشتباهه. علائم مثل کاما، نقطه ویرگول، نقطه باید چسبیده به کلمه قبل باشه، بعدش یک Space میزنی و کلمه یا جمله بعدی رو می نویسی. تو همین متن محاوره ای که دارم می نویسم رعایت شده. تو تاپیک های نویسنده مبتدی هم میتونی ببینی شیوه نوشتن علائم نگارشی رو.
- از اونجایی که مقدمه نچسب و بد شروع شد، پایان بندی و نتیجه گیری هم جالب در نیومد. باید بیشتر تلاش کنی تا بتونی هم قلم شیوایی داشته باشی، هم اینکه دست ملت رو نگیری، نبری تو کوچه و دوباره برنگردونیشون.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

- در ضمن اون The End رو دیگه نذار پای مقالات و نقد. تو هیچ جای دنیا منتقد پایان کار، این حرکت رو نمیزنه. :|

منتظر کارهای بهتری از شما هستیم
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
دوستان ، مقاله طنز ، برای هر بازی ای میشه ، بعدشم  ، خوب باشه که منظور از لودگی و مسخره بازی چی باشه ؟
الان می تونید در هر مقاله ای ، کنایه به کار ببرید ( حتی در نقد آخرین ما ) آخه چه اشکالی داره ؟

پاسخ
(05-17-2014, 10:56 PM)'Admin' نوشته است: خب بالاخره خوندیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر که نمیرسه آش دهن سوزی باشه بازی. من که دنبالش نمی کنم و بازی هم فکر نکنم انجام بدم.
اما درباره پیش نمایش:

- تیتر میتونست خیلی خیلی بهتر باشه. این تیتر بیشتر به نظرم به درد تیتر نقد این بازی میخورد. به هر حال بازم سلیقست.
- مقدمه خیلی از وادی گیم پرته. آخرشم دیدی که خودت به قول یارو گفتنی jump کردی روی مقدمه اصلی که 2 خط بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثل این میمونه که من دستت رو بگیرم ببرم تا سر کوچه که بری یه بستنی واسه ما بخری. بعد تا سر کوچه که رفتی، دوباره برت گردونم همین راه رو برگردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سعی کن کوچه ای که میری داخل نزدیکترین مسیری باشه که قراره بری بستنی بخری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
- علائم نگارشی درست گذاشته شده ولی نحوه قرار دادنش اشتباهه. علائم مثل کاما، نقطه ویرگول، نقطه باید چسبیده به کلمه قبل باشه، بعدش یک Space میزنی و کلمه یا جمله بعدی رو می نویسی. تو همین متن محاوره ای که دارم می نویسم رعایت شده. تو تاپیک های نویسنده مبتدی هم میتونی ببینی شیوه نوشتن علائم نگارشی رو.
- از اونجایی که مقدمه نچسب و بد شروع شد، پایان بندی و نتیجه گیری هم جالب در نیومد. باید بیشتر تلاش کنی تا بتونی هم قلم شیوایی داشته باشی، هم اینکه دست ملت رو نگیری، نبری تو کوچه و دوباره برنگردونیشون.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

- در ضمن اون The End رو دیگه نذار پای مقالات و نقد. تو هیچ جای دنیا منتقد پایان کار، این حرکت رو نمیزنه. :|

منتظر کارهای بهتری از شما هستیم

سلام آقای خردمندی خیلی خوشحالمون کردین [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تیتر آره بد بود ! به دل خومم ننشست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من تموم حرفای شما رو قبول دارم ولی لازمه چند نکته بگم ! آقای خردمندی به نظر من مقدمه دلچسب بود. چرا؟ چون که من اومدم درباره آدم ها و جنگ راه انداختنشون توضیح دادم بعدا کشوندم به جنگ جهانی دوم بعدش جنگ جهانی دوم رو مقوله ی فیلم سازی و بازیسازی شو بررسی کردم و گفتم به مزاج خیلی از این بازیسازا خوش اومده بعدش هم که ذهن مخاطب کاملا درگیر هسته ی اصلی بازی شد گفتم: اسنایپر الایت هم یکی از این عناوینی هست که راجع به جنگ جهانی دوم هست. پس یعنی قبلا با گفتن جمله ی
نقل‌قول: این موضوع خیلی به مزاج فیلمسازان و بازیسازان خوش آمده و بسیاری از آنان به دنبال این موضوع راه می افتند و از دل آن یک بازی اکشنِ بکش بکش بیرون می کشند تا خیلی درگیر خلق دنیای جدیدی نشوند که مبادا نتوانند آن را به شیوه ی صحیحی به نمایش بگذارند یا مبادا مورد پسند عامه ی مردم نباشد !
اصلای از این کوچه خودمو به کوچه علی چپ نزدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حالا بازم ما کی باشیم که نظر بدیم وقتی شما اینو میگی حتما این شکلی هستش.
پایان بندی رو قبول دارم بد تموم کردم چون قبلا هم راجع به این بازی نوشته بودم دایره لغت هام تموم شده بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
علائم نگارشی رو هم چشم اونطوری می نویسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این نکته رو هم می دونستم ولی همیشه به این سبک می نوشتم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اون The End هم چشم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

خیلی خوشحالمون کردین واقعا ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,656 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,135 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,723 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  جهنم به روایت یک تک تیر انداز | نقد و بررسی Sniper Elite 3 mr.amirr 0 1,441 05-30-2017, 05:17 PM
آخرین ارسال: mr.amirr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان