امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ یا زندگی خودت انتخاب کن! : نقد و برسی Dayz
مرگ یا زندگی خودت انتخاب کن! : نقد و برسی Dayz 
[تصویر:  71589095851070555599.png]

میتوان این بازی را بهترین بازی انلاین سال شناخت ، تا الان این بازی حدود 2 یا 1 میلیون فروش کرده ، که در اوایل در پر فروش ترین بازی steam شناخته شد ، من این بازی را بازی کرده ام و ممکن است شما هم این بازی را بازی کرده باشید ، خوب این بازی در ایران نقطه ضعف هایی دارد مانند : 1-پینگ های بسیار بالا 2-سرعت اینترنت باید خیلی زیاد باشه 3-با سرعت ما بازی هم دارای باگ های فراوانی میباشد مثلا : در بازی زامبی ها از داخل خونه ها به طور کامل عبور میکنند!!! خوب نقاط قوت این بازی بسیار قابل ستایش میباشد . حالا چند نمونه نام می بریم : 1-حس روز های تنهایی و زندگی در کنار زامبی ها به ادم دست میدهد 2-وجود وسایل بسیاز زیاد 3- اگر سریال the walking dead را دیده باشید همان حس را در بازی دارید 4-انجام کارهای گروهی 5- وجود راهزن ها در بازی 6- میتوانید برای خود گروهی بسازید 7-بازی دارای دو سبک دید میباشد (سوم شخص و اول شخص ) 8-دارای سلاح ها و ماشین های بسیار متنوع .
خوب از تجربه بازی زیاد گفته ایم ، این بازی دارای سرور های زیادی می باشد که دارای نقشه های زیبا تر از دیگری . خوب شما می توانید در بازی سرور هم ایجاد کنید سرور های موجود در هر سایت بسیار زیاد می باشد ؛ منوی اصلی این بازی بسیار روان و ساده می باشد ؛ که ساده بودن هم زیبایی منحصر به فرد خودش را دارد .
با توجه به موضوع می فهمید که زنده ماندن سخت و حتی مردن هم سخت هست
[تصویر:  54091224908969744326.jpg]
یک نکته زیبا در بازی وجود دارد : شما میتوانید با پاره کردن لباس خود باند مخصوص بند اوردن خون ریزی درست کنید
و اگر زامبی به شما حمله کند باید داروی مخصوص را پیدا کنید
خالا اگر شما در بازی تفنگ پیدا کنید ، باید تیر پیدا کنید ، بهد بازی خشاب مخصوص تفنگ را پیدا کنید 
Dayz دارای یک فرودگاه می باشد که میتوانید در انجا وسایل مورد نیاز را پیدا کنید.
این مطلب ادامه دارد (در صورتی که اپدیت بعدی منتشر شود )
با تشکر
[تصویر:  48276784416960292129.jpg]

[تصویر:  65613303907649758978.jpg][تصویر:  97886374570657026716.jpg][تصویر:  51900751603967465452.jpg]
[تصویر:  kmakers.jpg]
پاسخ
یعنی چه زیاد بود، چشام درد گرفت، کمتر بنویس نقد باید پر محتوا باشه نه زیاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

حالا خودمونیم، 100 کلمه می شد؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
نقد باید جامع باشه
پاسخ
غلط املایی زیاد داری. بیشتر دقت کن.
بعدشم اساسین کرید نیست که بخوای براش آپدیت منتشر کنی.
وقتی مطلبت کامل شد تو فروم بگذار.
خیلی کوتاه بود.
خسته نباشی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
دوست عزیز ابتدا بابت تلاشی که کردی بهت خسته نباشید میگم اما پیشنهاد می کنم با اصول و قواعد نوشتن یک نقد آشنا بشی تا بتونی مقاله ای در حد استاندارد بنویسی.
موفق باشی
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
عزیزم به خدا صد بار به شما گفتم من اینارو دارم برای نمونه می نویسم وگرنه الان سه تا مطلب دیگه برای انتشار در سایت دارم
تازه حتما هم نباید مقاله بنویسم که ، اخبار هم میتونم بنویسم
پاسخ
داداش بیا بگیر ما رو بزن.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یه ذره انتقاد پذیر باش خب.
کل ارسال های شما صدتا میشه که میگی صد بار گفتی؟
داریم بهت میگیم که چنین اشکالاتی داری و دفعات بعد اصلاحشون کن. بعد اینجوری جواب میدی؟
شما اصلا هرچی دلت میخواد بگذار و بنویس.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
یعنی فقط باید انلاین اینو بازی کرد؟

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
نسخه ی کرک شده نیومده

پاسخ
بله فقط انلاین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,268 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,607 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,890 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,732 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  حماسه‌ی مرگ و زندگی در قالب افسانه|نقد و بررسی Middle-Earth:Shadow Of Mordor Hidden Shadow 2 3,459 12-21-2016, 06:04 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان