امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقوط یک اسطوره | نقد و بررسی بازی Batman Arkham City
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
نقدت خیلی خوب و مفصل بود فقط اینکه ac زمانی که منتشر شد یکی از بهترین گرافیک های سال بود و بعضی ها سیستم خودشون و با این بازی ارزیابی میکردن.درباره ی پایان بازی هم بگم که یکی از بهترین و تاثیرگذار ترین اتمام های عمرم بود(نزدیک بود گریه کنم:|)
عالی بود نقدت[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
از تمامی دوستان تشکر میکنم. فقط یک سوال این نقد و نقد قبلی (که در واقع نقد های اصلی محسوب میشه چون زمان زیادی رو صرف نوشتن و اصلاح اونا کردم) مشکل خاصی داره؟؟ چون هر دو نقد بازخورد مورد انتظار منو نداشت! اگه مشکلی دارن لطف کنین بگین تا بنده در مقالات بعدی اصلاح کنم.

. با تشکر از تمامی دوستان [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
James P. Ark
پاسخ
به نام خدا
خسته نباشی. خیلی خوب بود.
بخش اولش (که یجورایی مقدمه هم بحساب میومد) که درمورد داستان توضیح دادی هم خیلی خوب بود.
به نظرم مشکل خاصی نداشت.
فقط آرخام کاملا غلطه. دوستان تو نظرات توضیح دادن.
شما به کارت ادامه بده و از "ادمین" و دیگر دوستان نویسنده هم درباره مشکلاتت بپرس و سعی کن بهتر بنویسی. من مشکل خاصی ندیدم برای همین از دیگران بپرسی بهتره.
فقط توصیه من اینه که به اعتبار اهمیت نده. سعی نکن برای اعتبار بنویسی.
میتونی اصلا از عنوان بندی استفاده نکنی یا اونا رو با تیتر بزرگ بنویسی.
--------------------------------------------------------------
یه چیزی یادم اومد؛ بیوگرافی تو نقد اهمیت و معنایی نداره. هدف نقد پی بردن به نکات مثبت و منفی اثر هست و دلیلی نداره که بخوایم بیوگرافی توش بگذاریم.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(04-20-2014, 11:01 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
خسته نباشی. خیلی خوب بود.
بخش اولش (که یجورایی مقدمه هم بحساب میومد) که درمورد داستان توضیح دادی هم خیلی خوب بود.
به نظرم مشکل خاصی نداشت.
فقط آرخام کاملا غلطه. دوستان تو نظرات توضیح دادن.
شما به کارت ادامه بده و از "ادمین" و دیگر دوستان نویسنده هم درباره مشکلاتت بپرس و سعی کن بهتر بنویسی. من مشکل خاصی ندیدم برای همین از دیگران بپرسی بهتره.
فقط توصیه من اینه که به اعتبار اهمیت نده. سعی نکن برای اعتبار بنویسی.
میتونی اصلا از عنوان بندی استفاده نکنی یا اونا رو با تیتر بزرگ بنویسی.
--------------------------------------------------------------
یه چیزی یادم اومد؛ بیوگرافی تو نقد اهمیت و معنایی نداره. هدف نقد پی بردن به نکات مثبت و منفی اثر هست و دلیلی نداره که بخوایم بیوگرافی توش بگذاریم.

درود .....

اولا از شما و تمامی دوستانی که از نقد بنده انتقاد کردید، کمال تشکر رو دارم. در طول روز گذشته به نکته ای که گقته بودید پی بردم؛ اینکه نباید برای به دست اوردن اعتبار 
نقد نوشت. ولی از طرف دیگه مثلا وقتی به اقای زاهدی یا اقای خردمندی برای عضویت در تیم تحریریه سایت یا گرفتن تگ نویسنده مبتدی درخواست میدم و درخواستم رد میشه، بدین معنی هست که هنوز اشکالاتی در مقالاتم هست. خب پس وقتی که یک نقد مینویسم، در حال تلاش برای برطرف کردن اون ضعف ها و مشکلات هستم و انتظار دارم که وقتی نقد رو داخل فروم میگذارم،  اشکالات اون نقد به من گفته بشه تا در مقالات بعدی اون مشکلات رو برطرف کنم. در واقع این یکی از وظایف اخلاقی نویسنده ها و مدیران سایت هست که درباره نقد ها نظر بدن. اگر هم نقدی خوب باشه به اون اعتبار میدن. پس دریافت نکردن اعتبار مورد انتظار نشان از ضعف مقاله داره و بنده به عنوان یک نویسنده تازه کار، نیاز دارم بدونم اشکال مقاله کجاست.

ولی جا داره در اینجا از اقای زاهدی عزیز تشکر کنم که به عنوان یک مدیر فعال و شایسته در فروم، هیچگاه افراد پایین تر از خودشونو فراموش نمیکنن و بدون چشمداشت برای پیشرفت گیمفا و تمامی عوامل اون تلاش  میکنن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

James P. Ark
پاسخ
خسته نباشی مقالت عالی بود فقط دو نکته:
  • دقیقا کجای شخصیت پردازی ددپول بد بود؟ ددپول یکی از قشنگترین شخصیت پردازی ها در بازی های ساخته شده از ابرقهرمان ها بود.ددپول به قدری شبیه خود کمیک بوکش بود که انگار داری کمیک بوکش رو بازی می کنی !!!
  • و بعد والله تا اونجا که تو بازی خودشون می گن و تو فیلم ها و ... آرکهام ( آرک + هام  Arkham ) درست هستش نه آرخام .
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [img=0x215]http://*****/images/70epme5cfcgrwxp5npon.jpg[/img]

This is end of the GAME 
پاسخ
(04-21-2014, 03:34 AM)'Arkham Knight' نوشته است: خسته نباشی مقالت عالی بود فقط دو نکته:
  • دقیقا کجای شخصیت پردازی ددپول بد بود؟ ددپول یکی از قشنگترین شخصیت پردازی ها در بازی های ساخته شده از ابرقهرمان ها بود.ددپول به قدری شبیه خود کمیک بوکش بود که انگار داری کمیک بوکش رو بازی می کنی !!!
  • و بعد والله تا اونجا که تو بازی خودشون می گن و تو فیلم ها و ... آرکهام ( آرک + هام  Arkham ) درست هستش نه آرخام .
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درود....

منظور من از شخصیت پردازی ضعیف ددپول، شخصیت پردازی خود بازی ددپول هست نه فقط کارکتر ددپول... در مورد ارخام هم بگم که با حرف شما و دوستان دیگه که یاداوری کردن کاملا موافقم. ارکهام درسته نه ارخام. دلیل استفاده ارخام در متن این بود که اولا در تلفظ راحت تر هست و دوما اینکه معمولا برای بازگردانی اسامیی که در اون کا و اچ کنار هم هستن به فارسی از حرف خ استفاده میشه. من هم گفتم‌در این مورد سنت شکن نباشم.

با تشکر برای نظرات ارزشمندتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

James P. Ark
پاسخ
(04-21-2014, 12:26 AM)ARK1375 نوشته است:
(04-20-2014, 11:01 PM)'PWLG' نوشته است:  
درود .....

اولا از شما و تمامی دوستانی که از نقد بنده انتقاد کردید، کمال تشکر رو دارم. در طول روز گذشته به نکته ای که گقته بودید پی بردم؛ اینکه نباید برای به دست اوردن اعتبار 
نقد نوشت. ولی از طرف دیگه مثلا وقتی به اقای زاهدی یا اقای خردمندی برای عضویت در تیم تحریریه سایت یا گرفتن تگ نویسنده مبتدی درخواست میدم و درخواستم رد میشه، بدین معنی هست که هنوز اشکالاتی در مقالاتم هست. خب پس وقتی که یک نقد مینویسم، در حال تلاش برای برطرف کردن اون ضعف ها و مشکلات هستم و انتظار دارم که وقتی نقد رو داخل فروم میگذارم،  اشکالات اون نقد به من گفته بشه تا در مقالات بعدی اون مشکلات رو برطرف کنم. در واقع این یکی از وظایف اخلاقی نویسنده ها و مدیران سایت هست که درباره نقد ها نظر بدن. اگر هم نقدی خوب باشه به اون اعتبار میدن. پس دریافت نکردن اعتبار مورد انتظار نشان از ضعف مقاله داره و بنده به عنوان یک نویسنده تازه کار، نیاز دارم بدونم اشکال مقاله کجاست.

ولی جا داره در اینجا از اقای زاهدی عزیز تشکر کنم که به عنوان یک مدیر فعال و شایسته در فروم، هیچگاه افراد پایین تر از خودشونو فراموش نمیکنن و بدون چشمداشت برای پیشرفت گیمفا و تمامی عوامل اون تلاش  میکنن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوست عزیز نباید زیاد برای تگ گرفتن عجله کنی. بیشتر مقاله بگذار و سعی کن نکات مثبت دیگر بررسی ها رو تو نوشته هات به سبک خودت بکار ببری. کیفیت کارت رو با بهترین مقالات سایت و فروم بسنج و بالاتر ببر.
صبر داشته باش. حالا کو تا تحریریه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
سوال اول چرا سقوط یک اسطوره  ؟؟؟؟ آخه معمولا سقوط رو جا هایی به کار می برن که بازی انتطار ها رو براورده نکرده باشه

در مورد باز خورد هم باید بگم چون بازی قدیمی هست باز خوردش کم هست چون خودم هم چند ماه پیش نقد این بازی رو گذاشتم باز خوزدش کم بود سعی کن بازی هایی که  جدید هستند رو نقد کنی
موفق باشی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(04-23-2014, 08:11 PM)'amir1998' نوشته است: سوال اول چرا سقوط یک اسطوره  ؟؟؟؟ آخه معمولا سقوط رو جا هایی به کار می برن که بازی انتطار ها رو براورده نکرده باشه

در مورد باز خورد هم باید بگم چون بازی قدیمی هست باز خوردش کم هست چون خودم هم چند ماه پیش نقد این بازی رو گذاشتم باز خوزدش کم بود سعی کن بازی هایی که  جدید هستند رو نقد کنی
موفق باشی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سقوط یک اسطوره منظور جوکره.... سقوط جوکر ... در مورد بازی های جدید هم بگم اقا ما که مثل شما ها سیستم های اند نداریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]... یه سیستم ذقالیه...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی ها جدیدو که نیمیکشد....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

James P. Ark
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,784 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 955 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 977 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,894 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,122 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان