امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلاح ها آماده ا اولین نگاه به بازی Call Of Duty: Black Ops III
بسیار عالی بود و اطلاعات خیلی خوبی از تمام نسخه های سری Black OPS در اختیار کاربر ها قرار دادی.
به بخش های مختلف بازی که طی اطلاعات و تریلر های منتشر شده خیلی خوب پرداخته بودی ولی به بخش زامبی این سری که جز یکی از پرطرفدار ترین بخش ها هست اشاره نکردی.
در مورد بازی هم که خیلی منتظرش هستم و امیدوارم نسخه ی موفقی باشه و سری BO رو سربلند کنه.
با تشکر از نوسنده ی عزیز
پیروز و سربلند باشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
خسته نباشید میگم به نویسنده عزیز
مقاله خوبی بود و تونستید با وجود اطلاعات کم منتشر شده از بازی، اولین نگاه جالبی رو ارائه بدید.
 مواردی که میگم بیشتر به لحاظ محتوایی هست و کاری به غلط گرفتن اونهم از لحاظ املایی ندارم چون زیاد این موضوع رو نمی پسندم، بخصوص اگه فقط بیاییم غلط املایی بگیریم و مطلب مفید دیگه ای برای گفتن نداشته باشم.
مقدمه خوب بود ولی به نظر من میشد کار بیشتری روش انجام داد، ببینید؛ شروع مقدمه یک عبارت بکار بردید که در واقع به نظر جالب نمیاد( البته از نظر من)
شما نوشتید : " این پیشرفت ممکن است در همه جا امکان پذیر باشد. " آوردن " ممکن است " و " امکان پذیر است " پست سر هم چندان به نظر من جالب نیست. امکان پذیر مترادف با ممکن بودن هست و انگار شما نوشتید : این پیشرفت ممکن است در همه جا ممکن باشد!
بهتر بود یکی از امکان ها رو حذف میکردید و مثلا می نوشتید : این پیشرفت میتواند در هر زمینه ای امکان پذیر باشد - یا - امکان پیشرفت در هر زمینه ای وجود دارد.

اما در ادامه مقدمه نوشتید : جنگ سخت حرف اول را می زند.
با احترام به نظرتون ولی من چندان با حرف شما موافق نیستم. به نظر من جنگ سخت در واقع حرف آخر را میزند. چون در این عصر، بوجود آمدن جنگ سخت و حمله نظامی هزینه های بالایی رو برای طرفین حتی در صورت پیروزی در پی داره و به همین دلیل اولین حرف رو برای دست یابی به اهداف، جنگ نرم میزنه، حتی این جنگ نرم می تونه موقعیت رو برای پیروزی احتمالی در جنگ سخت مهیا کنه.

در عین حال در اوایل مقدمه حرف های خوبی رو مطرح کردید ولی به سرعت از اون خارج شدید و به سراغ بازی رفتید، من به شخصه دوست داشتم ادامه بدید ولی کمی به نظرم بین جملات ابتدایی و جملات بعدی در مقدمه اون وابستگی کامل ایجاد نشده( البته این نظر منه) و انگار دو مبحث جدا هستند.

در ادامه مقاله تونستید با وجود اطلاعات محدود نوشته قابل قبولی ارائه بدید ولی همیشه سعی کنید  از قضاوت صریح در مورد یک بازی تا قبل از انتشار پرهیز کنید( این مورد از مواردی هست که باعث میشه من نقد رو به اولین نگاه و پیش نمایش ترجیح بدم، چون تماما حدس و گمان هستند) البته در نوشته شما این موارد کم بود.

این موارد مطرح شده شاید کمی محتوایی تر بود و در واقع نوشته شما در یک نگاه کلی یک مقاله خوب و قابل قبول  و تلاشتون هم قابل تقدیر هست و مطمئنا در ادامه راه نویسندگی باز هم مقالات زیبایی از شما خواهیم دید.
ممنون و موفق باشی
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
داداش بنظرت زود ننوشتی?

میذاشتی یه گیمپلی جیزی منتشر میشد بعد
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
نقد بسیار خوبی داشتی ولی اگه روش بیشتر تمرکز میکرد یه نقد عالی در میومد
منتظر نقد های بعدیت هستم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 954 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,672 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,122 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,145 04-11-2020, 02:31 PM
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,536 04-11-2020, 01:59 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان