امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درآمد زایی فقط با مصرف کمی وقت در روز!!!!!!!!!!!
با سلام

امروزه در عصر جدید یکی از راه های درآمد زایی که دارد روز به روز رایج میشود استفاده از سایت های کلیکی (تبلیغاتی) است و بنده

میخواهم یکی از این سایت ها که ایرانی هم است رو به شما معرفی کنم.

این سایت به اسم توباکس (teobux) و آدرس www.teobux.com است ؛ شما میتوانید با این سایت روزانه 500 تا 2000 تومان بدست بیارید

و یا شاید هم بیشتر البته این بستگی به نوع عضویت و میزان تلاش شما در سایت بستگی دارد.

شما باید در اولین اقدام در سایت ثبتنام کنید برای ثبتنام به این لینک  http://www.teobux.com/register.php?ref=Imans631 وارد

شوید. ( این لینک دعوت نامه من به شما در سایت است اگر دوست دارید میتوانید اسم من رو به عنوان معرفتون بزارید یا از بخش معرف پاک کنید

میل با خودتون نمیخوام دروغ هم بگم با این کار میزانی کمی  امتیاز  به من میرسد میل با شماست)[تصویر:  s0%20(24).gif]

در قدم دوم شما برای درآمد زایی باید به بخش کسب درآمد و بعد گزینه پرداخت به ازای مشاهده آگهی بروید.

در مرحله بعد شما با کلیک بر روی هر آگهی باید 30 ثانیه صبر و بعد از دیدن پیام « مشاهده آگهی با موفقیت انجام شد» پنجره آن آگهی

را بسته و به آگهی بعدی بروید تا زمانی که تمام شوند و شما باید چند ساعتی را صبر کرده تا دوباره آگهی ها ظاهر شوند.

البته بهترین روش برای درآمدزایی داشتن زیرمجموعه است که شما میتوانید با آنها به افزایش پول خود بیفزایید خوبی این سایت این 

است که شما میتوانید برای خود زیرمجموعه هم اجاره کنید.

برای وارد کردن اطلاعات حساب هم باید به بخش تنظیمات به بالای صفحه بروید.

این هم یه خلاصه آموزشی بود از امکانات سایت امیدوارم برای شما مفید باشد آموزش های دیگر هم در خود سایت است در هر بخش هست

موفق باشید و لذت ببرید و هوای ما رو هم داشته باشید. [تصویر:  s0%20(29).gif]

لطفا در هنگام ثبت نام ID من یعنی Imans631 رو هم در بخش معرف بنویسید S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) 113 113 113 113 113 113  
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درآمد میلیاردی از فروش فالوور ! اونم با سرمایه 4 میلیون تومانی alirezashi 0 1,006 09-28-2021, 08:30 AM
آخرین ارسال: alirezashi
  واگذاری امتیاز سایت هنرگرا در زمینه جذب اسپانسر با درآمد بالا و چند میلیونی در ماه honargara 0 1,065 03-02-2016, 07:55 PM
آخرین ارسال: honargara
Wink نحوه کسب درآمد از youtube arshia.hidden12 4 1,669 03-01-2016, 07:35 AM
آخرین ارسال: arshia.hidden12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان