امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم مدال دهی انجمن گیمفا راه اندازی شد +توضیحات
به نام خدا

با سلام خدمت تمام کاربران انجمن گیمفا خوب بالاخره سیستم مدال دهی انجمن راه اندازی شد.

مدال هایی که تا این لحظه طراحی شدند عبارت اند از :

خورشید طلایی : بالاترین نشان انجمن مخصوص مدیران سایت

ستاره طلایی : بالاترین نشان مدیریت مخصوص مدیرکل انجمن

ستاره نقره ای: نشان مخصوص مدیر ارشد انجمن

شمشیرطلایی: نشان مخصوص مدیران انجمن

ستاره سبز: بالاترین نشان تحریریه مخصوص نویسندگان و خبرنگاران سایت

سپر طلایی: مخصوص سرپرست های سایت

نشان خدمت وفادارانه: مخصوص همکاران بازنشسته

نشان تلاش و کوشش : مخصوص کاربران حرفه ای

نشان فعالیت صادقانه: مخصوص کاربران فعال

صلیب طلایی: به برترین نویسنده انجمن به مدت یک ماه اهدا خواهد شد( انتخاب این کاربر با مشورت با تیم مدیریت و تحریریه سایت خواهد بود)

تک ستاره : به برترین کاربر انجمن به مدت یک ماه اهدا خواهد شد ( انتخاب این کاربر با مشورت با تیم مدیریت انجمن انتخاب خواهد شد)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب این مدال هایی بود که طراحی شده اگر پیشنهادی انتقادی دارید میتونید در همین تاپیک مطرح کنید مطمئنا در آینده مدال های بیشتری اضافه خواهد شد .

توجه : به دلیل اینکه سیستم مدال دهی به صورت دستی می باشد در صورتی که شرایط را دارید ولی مدال به شما اهدا نشده به بنده اطلاع بدید تا رسیدگی کنم
با تشکر
تیم مدیریت گیمفا

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
سیستم خیلی جالبیه و فکر کنم تاپیک ایجاد نشده، تغییرات بزرگی در اون شکل گرفت و عوض سه مدال، مدال های مختلفی داریم الان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

همه مدال ها جالب هستند اما من از "صلیب طلایی" و "تک ستاره" بیشتر از همه خوشم اومد چرا که میتونه رقابت جالب و خوبی رو ایجاد کنه.
منتهی یک پیشنهاد خوب: علاوه بر قرار گرفتن ظاهر مدال در زیر آواتار، یک سری مزایا دیگه هم در نظر بگیرید. به عنوان مثال سایز آواتار بزرگتر با کیفیت بهتر، تخفیف در فروشگاه و غیره.
در کل ایده خوبیه و ممنون از مدیریت.
---
پ.ن: [تصویر:  2021613.png]
یاد این مدال های نظامی شوروی یا چین افتادم یه لحظه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مدل من روسی هستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این پرچم ها رو حذف کنید بهتر نیست؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(10-01-2014, 12:49 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: سیستم خیلی جالبیه و فکر کنم تاپیک ایجاد نشده، تغییرات بزرگی در اون شکل گرفت و عوض سه مدال، مدال های مختلفی داریم الان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

همه مدال ها جالب هستند اما من از "صلیب طلایی" و "تک ستاره" بیشتر از همه خوشم اومد چرا که میتونه رقابت جالب و خوبی رو ایجاد کنه.
منتهی یک پیشنهاد خوب: علاوه بر قرار گرفتن ظاهر مدال در زیر آواتار، یک سری مزایا دیگه هم در نظر بگیرید. به عنوان مثال سایز آواتار بزرگتر با کیفیت بهتر، تخفیف در فروشگاه و غیره.
در کل ایده خوبیه و ممنون از مدیریت.
---
پ.ن: [تصویر:  2021613.png]
یاد این مدال های نظامی شوروی یا چین افتادم یه لحظه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مدل من روسی هستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این پرچم ها رو حذف کنید بهتر نیست؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در مورد تاپیک اول نوع مدال و اسم هاشون و توضیحاتشون هاشون زیاد جالب نبود بخاطر همین کلا تاپیک اول حذف شد و اون نوع مدال ها برداشته شد .

در مورد مزایا و تغییرات مرحله به مرحله انجام میشه پس باید یکم صبر کنید.

در مورد شوروی و روسی و چینی و فرانسوی و اینا زیاد ما قصدمون این نبوده که بگیم مثلا فلان مدال شوروی وهست و اون یکی فرانسوی  بیشتر همخونی مدال با توضیحات و اسمشون بوده و گرنه اون پرچم بالای مدال زیاد مهم نیست .

ولی خوب ما تازه این سیستم را راه اندازی کردیم و تجربه اول هست مطمئنا بهتر خواهیم شد و تغییراتی داده خواهد شد

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 23,669 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,166 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 264,249 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,917 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 434,905 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان