امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاه مدرسه/نقد و بررسی بازی bully
نقد و بررسی زیبایی بود اما همونطور که بچه ها گفتن بخش گرافیک و صداگزاری رو خوب ننوشتی . در ضمن یکم توش عامیانه و خودمونی صحبت کردی و بعضی نکات رو خیلی بد بازگو کردی .مثلا  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
-شیطنت های دوران جوانی:
مانند میل صد ها هزار نوجوان دیگر،جیمی می تواند شیطنت هایی را با دختران و پسران انجام دهد و در بازی می تواند به آنان دست درازی کند!!(بیشتر از این توضیح نمی دم چون تقریبا همه تجربه کرده اند و امکان بسته شدن تاپیک توسط مدیران انجمن وجود دارد)می تواند به آنها پیشنهاد دوستی دهد و برای آنها هدیه تهیه کند.در بازی این امکان را دارید که از جلوی درب خوابگاه دختران گل بچینید و در هنگام برخورد با دختری به او هدیه دهید.با گفتن یک جمله می توانید دختری را عاشق خود کنید و گل را به او هدیه بدهید و بعد او را بوس کنید.ولی برای اینکه دختری به شما علاقه مند شود شرایطی را باید داشته باشید که این شرط پوشیدن لباس های زیبا و ایجاد تنوع در آن هاست.تا پیش از اینکه به شهر راه پیدا کنید می توانید از فروشگاهی که در طبقه ی اول مدرسه است استفاده کنید و از آن لباس بخرید که لباس های بسیار کمی در آن دیده می شود و وقتی لباسی را میخرید بلافاصله بر تن شما قرار می گیرد و بقیه به کمدتان در اتاق ارسال می شود.

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] الان به نظر شما من چه عکس العملی باید بعد از دیدن این قسمت داشته باشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(08-10-2013, 02:50 PM)'Farhan' نوشته است: نقد و بررسی زیبایی بود اما همونطور که بچه ها گفتن بخش گرافیک و صداگزاری رو خوب ننوشتی . در ضمن یکم توش عامیانه و خودمونی صحبت کردی و بعضی نکات رو خیلی بد بازگو کردی .مثلا  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
-شیطنت های دوران جوانی:
مانند میل صد ها هزار نوجوان دیگر،جیمی می تواند شیطنت هایی را با دختران و پسران انجام دهد و در بازی می تواند به آنان دست درازی کند!!(بیشتر از این توضیح نمی دم چون تقریبا همه تجربه کرده اند و امکان بسته شدن تاپیک توسط مدیران انجمن وجود دارد)می تواند به آنها پیشنهاد دوستی دهد و برای آنها هدیه تهیه کند.در بازی این امکان را دارید که از جلوی درب خوابگاه دختران گل بچینید و در هنگام برخورد با دختری به او هدیه دهید.با گفتن یک جمله می توانید دختری را عاشق خود کنید و گل را به او هدیه بدهید و بعد او را بوس کنید.ولی برای اینکه دختری به شما علاقه مند شود شرایطی را باید داشته باشید که این شرط پوشیدن لباس های زیبا و ایجاد تنوع در آن هاست.تا پیش از اینکه به شهر راه پیدا کنید می توانید از فروشگاهی که در طبقه ی اول مدرسه است استفاده کنید و از آن لباس بخرید که لباس های بسیار کمی در آن دیده می شود و وقتی لباسی را میخرید بلافاصله بر تن شما قرار می گیرد و بقیه به کمدتان در اتاق ارسال می شود.

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] الان به نظر شما من چه عکس العملی باید بعد از دیدن این قسمت داشته باشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نمیدونم والا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]چی میگفتم بجز این[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
من این بازی همین الان دانلود کردم . می خوام ببینم چی .
ممنون بابت نقد
پاسخ
برای ایکس باکس هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(08-11-2013, 11:17 AM)'DEAD_MAN' نوشته است: برای ایکس باکس هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

آره

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
من این بازی رو بازی نکردم ولی نقد و بررسی خوبی بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

پاسخ
من قبلا یبار تمومش کردم محشره
فقط حیف که گرافیکش نسبت به الان کمه وگر نه بازم تمومش میکردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
لینک دانلود بازیش واسه ایکس باکسو داری؟؟؟
یا یه فروشگاه اینترنتی مطمئن؟؟؟

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(08-23-2013, 01:02 AM)'DEAD_MAN' نوشته است: لینک دانلود بازیش واسه ایکس باکسو داری؟؟؟
یا یه فروشگاه اینترنتی مطمئن؟؟؟

لینک دانلود پیدا نکردم ولی فروشگاه هست فقط یه کمی گرون میشه با هزینه ی پستش.
فروشگاه بازی شاپ bullyConfusedcholarship edition x360

رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,777 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 947 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 971 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,877 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,113 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان