امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه: GTA VI هم‌اکنون در دست توسعه است
با اینکه خودم عاشق شرق آسیا و مخصوصاً بازی sleeping dogs هستم، اما مخالف این حرکت هستم. جو بازی gta همیشه گنگستری بوده و به نظرم حالا عوضش کن جالب نمیشه.

پ.ن: باو اینطوری دیگه شخصیت سیاه پوست تو بازی نداریم حال نمیده:/ تازه به آهنگ های تو رادیو های بازی gta پخش ميشه فک کنید؛ اینطوری دیگه آهنگ های آمریکایی پخش نمیشه و مجبورن راک های ژاپنی بزارن. 
(ژاپنی ها فقط و فقط راک دوست دارن)
پاسخ
ریسکش بالاست ولی واقعاً ایده نابیه!
تو توکیو باشه خیلی جالب و لذت بخشه! هم شهر بزرگیه هم قشنگه! ولی فک نمی کنم شخصیتش ژاپنی باشه! به نظرم آمریکایی باشه که اومده ژاپن!
به نظرم داستانش فوق العاده خواهد بود! تو توکیو می تونی داستانای خارق العاده بسازی و شخصیت های به یاد موندنی! به نظرم ایده خوبیه و راکستار اون جوری که باید حتماً توکیو رو به تصویر می کشه!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(03-26-2016, 09:26 PM)You Never Win نوشته است: ریسکش بالاست ولی واقعاً ایده نابیه!
تو توکیو باشه خیلی جالب و لذت بخشه! هم شهر بزرگیه هم قشنگه! ولی فک نمی کنم شخصیتش ژاپنی باشه! به نظرم آمریکایی باشه که اومده ژاپن!
به نظرم داستانش فوق العاده خواهد بود! تو توکیو می تونی داستانای خارق العاده بسازی و شخصیت های به یاد موندنی! به نظرم ایده خوبیه و راکستار اون جوری که باید حتماً توکیو رو به تصویر می کشه!

درستش همینه واقعا پتانسیل بالایی داره

شهر پر جمعیت و... به خصوص توی داستان حتی میشه توی این شهر داستان جالب تر و البته احساسی تری رو ساخت که شاید توی این سری کم باشه

113
پاسخ
(03-26-2016, 09:29 PM)Erik-1999 نوشته است:
(03-26-2016, 09:26 PM)You Never Win نوشته است: ریسکش بالاست ولی واقعاً ایده نابیه!

درستش همینه واقعا پتانسیل بالایی داره

شهر پر جمعیت و... به خصوص توی داستان حتی میشه توی این شهر داستان جالب تر و البته احساسی تری رو ساخت که شاید توی این سری کم باشه

113

دقیقاً!
توکیو جایی برای به تصویر کشیدن ایده های ناب و عالی و کمیابه که راکستار در درست کردنش استاده!
خلاف کار های متفاوت، روش های متفاوت رئسای خلاف کار متفاوت! و کلی زوایای جالب داستانی دیگه که در آمریکا نمی تونسته باشه!
پاسخ
 من از الان شوق بازی کردن این شاهکار در دساخت رو پیدا کردم S0 (2)
پاسخ
کلا با توکیو مخالفم هرچقدر بخواد ايده خوبی باشه اين شايعه اصلا خبر خوبی واسه طرفدارای قدیمی gta نیست دلايل خاصي داره مثلا همون ژاپني بودن رادیو که دوست بالایی اشاره کرد ویا راست بودن فرمون ماشین و.... ریسک ناجوریه ولی من شخصا اميدوارم این خبر شایعه باشه
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
الان که داری اینجوری میگی یه طوری شدم فکنم حق با توه S0 (43)
پاسخ
ایده مسخره ای هست.... دوست داران انیمه خود را کنترل کنید S0 (2)
ژاپن برای سبک یاکوزا و اسلیپینگ داگز و... عالیه S0 (29) اما GTA هرگز.... توی اروپا باشه خیلی بهتره اگه قصد خارج کردن از آمریکا دارن S0 (24)
کلا سبک زندگی ژاپنیا متفاوته با گانگستری GTA ! و سبک خلافشونم متفاوت.... S0 (24)

بیاد اروپا بهتره به نظرم و بازی 2 تا شخصیت داشته باشه! S0 (2) S0 (44) فقط...
پاسخ
(03-26-2016, 09:55 PM)Free man نوشته است: ایده مسخره ای هست.... دوست داران انیمه خود را کنترل کنید S0 (2)
ژاپن برای سبک یاکوزا و اسلیپینگ داگز و... عالیه S0 (29) اما GTA هرگز.... توی اروپا باشه خیلی بهتره اگه قصد خارج کردن از آمریکا دارن S0 (24)
کلا سبک زندگی ژاپنیا متفاوته با گانگستری GTA ! و سبک خلافشونم متفاوت.... S0 (24)

بیاد اروپا بهتره به نظرم و بازی 2 تا شخصیت داشته باشه! S0 (2) S0 (44) فقط...

عجب!
بله دیگه!
ده همین تفاوت خلاف کاران ژاپنی خیلی چیز عالی می شه! الان خلافکارای ژاپنی رو تا حدودی می تونی به دو نوع تقسیم کنی که اگه بازی تو توکیو باشه و اینا رو به تصویر بکشه خیلی جالبه!!
2 گروه که عده ای پیرو روش های جدیدن و عده ای پیرو روش های قدیمی و سنتی!
همونطور هم که گفتم اگه شخصیت اصلی هم ژاپنی باشه به هیچ وجه بازی خوب در نمیاد! ولی اگه شخصیت اصلی یه آمریکایی یا اهل یه کشور دیگه باشه و به ژاپن اومده باشه وضع فرق می کنه!! هم خلاف کارا هم جو محیط و نوع زندگی افراد و غیره براش جالب می شه و برای بازیکن هم جالب می شه و تا حدودی می تونه شخصیت اصلی رو درک کنه!!
پاسخ
هیچ وقت نمیشه و نخواهد بود، اصن این دوتا با هم کاملا متضاد هستن
Grand Theft Auto یعنی آمریکا و خرکی بازیا و بمب و کل آمریکایی بودن، امکان نداره، چون همچنین چیزی کاملا قالب اصلی GTA رو زیر سوال میبره! مکانش این نیست تضمین میدم

البته راکستار حالا حالا ها فک کنم سراغ نسخه ی جدید حتی یه نسخه ی فرعی بره! در صدر کاراش RDR 2 و Agent هستن! شایدم IP جدید
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,105 10-18-2019, 09:33 PM
آخرین ارسال: White Beard
  گزارش: کنسول پلی‌استیشن ۵ از هم اکنون قابل پیش خرید است + تصاویر اختصاصی White Beard 0 1,091 10-17-2019, 12:29 AM
  توضیحات توسعه‎‌دهندگان !Shing در رابطه با بهبودهایی که حافظه‌ی SSD پلی‌استیشن ۵ در سر White Beard 0 1,030 10-14-2019, 08:03 PM
  شایعه: کاپیتان مارول به بازی Avengers اضافه خواهد شد White Beard 0 1,061 10-14-2019, 07:49 PM
  شایعه: بلیزارد رونمایی‌های بزرگی را برای رویداد BlizzCon 2019 در نظر گرفته است White Beard 0 1,026 10-12-2019, 10:08 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان